Skup samochodów marki Alfa Romeo

Jesteśmy firmą działającą od wielu lat na polskim rynku. Oferujemy naprawdę duże pieniądze za twój samochód. Jeśli nie nadaje się on już do jazdy lub po prostu wymieniłeś model na nowszy, zapraszamy do nas. Skup aut marki Alfa Romeo to idealna propozycja, ze względu na szybką i bezproblemową transakcję. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym i możemy za nie zaoferować od 300 do 200 000 złotych.

Skup aut Alfa Romeo za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest pojazd. Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Z nami nie doświadczysz żmudnych formalności. Zapłacimy Ci gotówką na miejscu, zaraz po spisaniu umowy, bądź przelewem na konto w banku. Skup samochodów Alfa Romeo to świetna propozycja pod każdym względem.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami za pomocą telefonu. Jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Na naszej stronie internetowej znajduje się również formularz kontaktowy, który sprawnie i szybko wypełnisz. Po tym skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe.


Oględziny auta

Z pewnością ucieszy Cię fakt, że to my dotrzemy pod wskazany przez Ciebie adres, aby obejrzeć twój samochód. Zrobią to wysokiej klasy specjaliści z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu możesz być pewny, że wycena będzie wiarygodna i uczciwa. W wycenie bierzemy pod uwagę przede wszystkim rok pojazdu, stan techniczny czy markę.


Kupno samochodu

Całość zakończymy stosowną umową i kupnem pojazdu. Zaoferujemy cenę, która będzie adekwatna do stanu technicznego auta. W tym momencie wypłacimy także pieniądze – sam decydujesz, czy mają zostać przelane na konto, czy też wolisz gotówkę.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • Transakcja jest szybka i bez zbędnych formalności
  • Wypłacamy gotówkę od ręki; u nas możliwy jest także przelew środków
  • Wycena zawsze jest fachowa i wiarygodna
  • Skupujemy wszystkie samochody, bez względu na markę czy stan techniczny
  • Po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem

skup aut Alfa Romeo

Nie tylko Alfa Romeo

Nasze usługi obejmują nie tylko skup samochodów Alfa Romeo. Odbierzemy od Ciebie także pojazdy dostawcze i skupimy auta ciężarowe. Działamy w wielu miejscach, jak na przykład Bydgoszcz, Toruń czy Piła. Oprócz samego skupu pojazdów zajmujemy się także ich złomowaniem. U nas sprzedasz również pojazdy innych producentów. Każda transakcja to brak zbędnych formalności i szybka wypłata gotówki lub dokonanie przelewu.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ