Skup samochodów marki Ferrari

Skup aut marki Ferrari to propozycja dla właścicieli tych pojazdów, którzy chcieliby się ich pozbyć. Auto-Kurek odkupi je w korzystnej cenie od 300 do nawet 200 000 tysięcy złotych. Wszystko zależy oczywiście od stanu technicznego pojazdu. Przyjmujemy samochody całe, jak i te uszkodzone. Skup samochodów Ferrari to przede wszystkim minimum formalności i kłopotów.

Skup aut Ferrari za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wystarczy spisana od ręki umowa kupna-sprzedaży, aby pieniądze niezwłocznie trafiły do Ciebie. Otrzymasz je w gotówce, tuż po podpisaniu umowy. Możemy je także przelać na twoje konto bankowe. Wszystko odbędzie się natychmiastowo, a Ty będziesz mógł się cieszyć pokaźnym zastrzykiem pieniędzy. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty wszystkich posiadaczy pojazdów Ferrari.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności zapraszamy do kontaktu z nami. Na naszej infolinii, pod numerami telefonu 692 443 443 lub 660 637 702 odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące transakcji. Możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej – odezwiemy się do Ciebie.


Oględziny auta

Kolejnym krokiem jest wiarygodna i uczciwa wycena twojego samochodu. W tym celu wyślemy pod wskazany adres specjalistów, którzy dokonują oględzin pojazdów od lat. Przedstawią Ci oni cenę, którą jesteśmy w stanie zapłacić za samochód. Pod uwagę bierzemy stan techniczny pojazdu, rok produkcji, markę i model.


Kupno samochodu

Na końcu przejdziemy do formalności. Od ręki spiszemy umowę kupna-sprzedaży, a po jej podpisaniu otrzymasz gotówkę lub też natychmiastowy przelew pieniędzy na konto bankowe. Cała transakcja odbywać się będzie w ekspresowym tempie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Oferujemy możliwość szybkiego zarobku
  • Skupujemy każdy pojazd, bez względu na jego stan techniczny
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
  • Zapewniamy pomoc podczas transakcji
  • Uczciwie wyceniamy samochód
  • Transportujemy zakupiony pojazd na własny koszt

skup aut Ferrari

Skup aut Auto-Kurek – idealna wybór dla wymagających

Skup samochodów Ferrari, prowadzony przez firmę Auto-Kurek, to tylko jedna z linii naszej działalności. Specjalizujemy się w kupnie aut uszkodzonych, jak i całych. Równie długo zajmujemy się złomowaniem pojazdów. Odkupimy od Ciebie praktycznie każdy samochód – także modele ciężarowe czy dostawcze. Mamy siedziby w wielu miastach w Polsce, znajdziesz nasz skup aut w Bełchatowie, Kutnie czy Pabianicach. Pamiętaj, że kupujemy auta marki Ferrari, ale również innych producentów, między innymi BMW, Citroën czy Dodge.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ