Skup samochodów marki Volkswagen

Chcesz sprzedać swoje auto, ale nie wiesz jakie powinieneś podjąć po kolei kroki? Obawiasz się, że będzie to proces długi, skomplikowany i męczący dla obu stron? Zapomnij o tym. Przyjdź do Auto-Kurek i skorzystaj z usług firmy, która tak samo jak Ty nie lubi długich formalności. Posiadamy wieloletni staż na rynku motoryzacyjnym i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Interesują nas wszystkie pojazdy, zarówno te sprawne, jak i wymagające pomocy fachowca.

Skup aut Volkswagen za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

W ramach umowy możemy zaproponować Ci od 300 do 200 tysięcy złotych. Wybierz skup aut marki Volkswagen w Auto-Kurek – oferujemy wysokiej jakości usługi. Za twoje auto zapłacimy Ci od razu. Sam zdecyduj, czy wolisz gotówkę czy przelew natychmiastowy. Przyjdź do nas i poznaj szeroką ofertę, w której znajdziesz nie tylko skup samochodów Volkswagen, ale także wielu innych marek.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Gwarantujemy Ci wysokiej jakości usługi i uczciwie warunki transakcji. Skontaktuj się z nami przez infolinię pod numerami 692 443 443 i 660 637 702 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej.


Oględziny auta

Oględzin pojazdu dokonujemy bezpłatnie. Nasi technicy sprawdzą auto i ustalą dogodne warunki transakcji. Przygotuj dokumenty auta, by ułatwić naszym pracownikom sporządzenie wyceny. Potrzebne będą takie informacje, jak marka, stan techniczny i rocznik.


Kupno samochodu

Po uzgodnieniu warunków transakcji, umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Co więcej, zapłatę za pojazd także dostaniesz od nas od razu. Sam zdecyduj czy wolisz gotówkę, czy też przelew natychmiastowy.

Co nas wyróżnia?

  • stan pojazdu nie ma dla nas znaczenia – w Auto-Kurek skupujemy auta niezależnie od poziomu ich funkcjonalności
  • pieniądze dostajesz od nas od razu
  • zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy wycenią twój pojazd
  • w celu dokonania oględzin przyjedziemy do Ciebie na własny koszt
  • wycena samochodu nic Cię nie kosztuje
  • umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od razu

skup aut Volkswagen

Zaufany serwis, który doceniają klienci

Wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom, w ofercie Auto-Kurek znajdziesz znacznie więcej niż skup pojazdów osobowych. Skontaktuj się z nami i pozwól wycenić także twoje samochody ciężarowe lub dostawcze, nie tylko marki Volkswagen. Sprawdź opcje złomowania pojazdów i pozbądź się samochodu, którego już nie potrzebujesz. Sprawdź oddziały zlokalizowane także w innych miastach np. skup aut w Koninie, Swarzędzu czy Gnieźnie.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ