Skup samochodów marki Dacia

Skup aut marki Dacia to idealna propozycja dla osób, które posiadają pojazdy tego producenta jednak ich nie używają. Jeśli samochód stoi na podjeździe i tylko zajmuje miejsce, zadzwoń do nas! Jesteśmy w stanie zaoferować Ci za ten pojazd od 300 do 200 000 złotych. Wszystko zależy od marki, stanu technicznego czy roku produkcji. Współpraca z nami jest bardzo prosta.

Skup aut Dacia za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wyceniamy samochód, podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, a Ty w parę minut możesz cieszyć się pokaźnym zastrzykiem gotówki. Oczywiście, jeśli wolisz dostać pieniądze przelewem, nie ma takiego problemu. Skup samochodów Dacia, ale również innych marek, działa nieprzerwanie od wielu lat. Firma Auto-Kurek cieszy się popularnością, dzięki czemu możesz nam w stu procentach zaufać. Kupimy od Ciebie pojazd w każdym stanie technicznym – cały lub uszkodzony.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz poznać szczegóły współpracy z nami, lub po prostu masz wątpliwości, zapraszamy na naszą infolinię. Możesz z niej skorzystać pod numerami telefonów: 692 443 443 i 660 637 702. Nasi specjaliści pomogą w każdej sytuacji. Wybierz również formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, jeśli tak będzie Ci wygodniej.


Oględziny auta

Nasi specjaliści przyjadą pod wskazany przez Ciebie adres, aby obejrzeć samochód. Wezmą pod uwagę rok produkcji, stan techniczny czy markę pojazdu. Następnie przygotują ofertę, którą będziesz mógł przyjąć.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem transakcji jest kupno twojego samochodu przez firmę Auto-Kurek. Do tego celu sporządzamy odpowiednią umowę kupna-sprzedaży. Z twojej strony wystarczy tylko jeden podpis, abyś mógł cieszyć się gotówką lub przelewem za sprzedany samochód.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • wiarygodna i uczciwa wycena pojazdu
  • skupujemy auta osobowe, ale również dostawcze i ciężarowe
  • przyjedziemy po pojazd własnym transportem
  • jesteśmy godni zaufania, dzięki dużemu doświadczeniu w branży
  • pomagamy na każdym etapie transakcji
  • indywidualnie podchodzimy do każdego klienta

skup aut Dacia

Auto-Kurek – skup samochodów blisko Ciebie

Skup samochodów Dacia, jak również innych marek, takich jak BMW, Citroën czy Mercedes, znajduje się w wielu miastach w Polsce. Nasze skupy aut znajdziesz w Pruszkowie, Płocku i Sochaczewie. Nie musisz obawiać się więc dalekich podróży. Skupujemy auta osobowe, ale również dostawcze i ciężarowe. Oferujemy także złomowanie pojazdu. Wszystko to z myślą o naszych klientach, o których dbamy od wielu lat prowadzenia działalności.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ