Skup samochodów marki Lexus

Posiadasz samochód marki Lexus i chcesz go sprzedać? Trafiłeś w idealne miejsce! W Auto-Kurek rozumiemy potrzeby naszych klientów i dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, oraz by transakcja przebiegał dla nich pomyślnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Skup aut Lexus za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Zajmujemy się skupem aut marki Lexus, niezależnie od ich stanu technicznego. Interesują nas modele zarówno sprawne, jak i uszkodzone. Zadzwoń do nas, a my za darmo wycenimy twój pojazd. Zaproponujemy Ci od 300 do 200 tysięcy złotych. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Wybierz skup samochodów Lexus w Auto-Kurek.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z usług Auto-Kurek zyskasz wysokiej jakości serwis i atrakcyjną ofertę na skup swojego pojazdu. Zadzwoń do nas i poznaj zasady działania naszych usług. Jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Na naszej stronie czeka na Ciebie także formularz zgłoszeniowy.


Oględziny auta

Oględziny oraz wycenę otrzymasz od nas za darmo! Na własny koszt dojeżdżamy do każdego zakątka Polski i przygotowujemy atrakcyjną ofertę. Przygotuj dokumenty, które ułatwią naszym pracownikom wykonanie rzetelnej pracy. Będziemy potrzebować takich informacji, jak rocznik, marka i stan techniczny.


Kupno samochodu

W ramach naszego serwisu gwarantujemy Ci sprawną transakcję. Ustalamy warunki, a następnie od ręki podpisujemy umowę. Oferujemy Ci dwie metody zapłaty – gotówkę lub przelew natychmiastowy.

Co daje Ci korzystanie z usług Auto Kurek?

  • Wycenę Twojego pojazdu przygotujemy dla Ciebie gratis
  • Interesują nas wszystkie pojazdy marki Lexus – bez względu na ich stan techniczny czy poziom funkcjonalności
  • Po podpisaniu umowy zapłacimy za twój pojazd od razu
  • W celu dokonania oględzin, przyjedziemy do Ciebie pod wskazany adres
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie i zatrudniamy wykwalifikowanych techników, którzy rzetelnie wycenią twój samochód
  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki.

skup aut Lexus

Skup aut i jeszcze więcej

W Auto-Kurek, oprócz skupu aut, czekają na Ciebie także inne usługi. Oprócz samochodów osobowych marki Lexus, interesują nas samochody dostawcze i ciężarowe od innych producentów, a jeśli posiadasz niesprawny pojazd, którego chciałbyś się pozbyć, w naszej ofercie znajdziesz także opcję złomowania. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów transakcji. Zadzwoń lub przyjdź do jednego z oddziałów, np. w Warszawie, Poznaniu czy Bydgoszczy.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ