Skup samochodów marki Porsche

Proces sprzedaży samochodu bardzo często bywa nieprzyjemny i długotrwały. W Auto-Kurek jest odwrotnie. W naszej firmie dbamy o zadowolenie naszych klientów i robimy wszystko, aby transakcja przebiegła pomyślnie, z zyskiem dla nich. Zajmujemy się skupem aut marki Porsche, niezależnie od ich stanu technicznego. Interesują nas zarówno auta w pełni sprawne, jak i te uszkodzone.

Skup aut Porsche za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wycenimy twój pojazd i przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę. Proponujemy zapłatę od 300 do 200 tysięcy złotych. Zadzwoń do nas i dowiedz się, na jakich warunkach jest to możliwe. Wybierz skup samochodów Porsche w Auto-Kurek. Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki, a pieniądze przekazujemy Ci w formie gotówki lub przelewu ekspresowego.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W Auto-Kurek znajdziesz wysokiej jakości usługi i atrakcyjną ofertę. Skontaktuj się z nami przez infolinię pod numerem 692 443 443 lub 660 637 702, a nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich istotnych informacji dotyczących transakcji. Na naszej stronie czeka na Ciebie także formularz zgłoszeniowy.


Oględziny auta

Oferujemy profesjonalne usługi, dlatego nie obciążamy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami. Dojeżdżamy pod wskazany adres, do każdego zakątka Polski, a na podstawie stanu twojego pojazdu dokonamy atrakcyjnej wyceny. Będziemy potrzebować dokumentacji twojego pojazdu – informacji o marce, roczniku i stanie technicznym.


Kupno samochodu

Po określeniu warunków, podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Nie musisz się obawiać, że na zapłatę będziesz musiał czekać tygodniami. Zaoferujemy Ci przelew natychmiastowy lub gotówkę “do ręki”.

Dlaczego Auto Kurek jest firmą, którą powinieneś wybrać?

  • Żadnych dodatkowych kosztów – za wycenę nic nie zapłacisz
  • Stan techniczny twojego auta nie ma znaczenia. Skupujemy zarówno sprawne, jak i uszkodzone egzemplarze
  • Nie musisz czekać na zapłatę – otrzymasz ją od nas od razu
  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki
  • Oferujemy Ci wiele usług dodatkowych
  • W naszym zespole spotkasz wykwalifikowanych fachowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie

skup aut Porsche

Usługi, których potrzebujesz

W Auto-Kurek oferujemy skup aut wszystkich marek samochodów. W naszej ofercie znajdziesz skup samochodów dostawczych i ciężarowych, ale także opcję złomowania. Zadzwoń do oddziału i poznaj szczegóły. Możesz także przyjechać bezpośrednio do nas, a nasi pracownicy opowiedzą Ci o zasadach działania firmy. Nie zwlekaj i odwiedź któryś z naszych oddziałów dostępnych na terenie całej Polski – w Poznaniu, Bydgoszczy czy Wrocławiu.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ