Skup samochodów marki Skoda

Skup aut marki Škoda
Auto-Kurek to firma, w której szybko i bez zbędnych formalności sprzedasz samochód marki Škoda. Ale to nie jedyna możliwość, jaką Ci oferujemy. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dbamy o wysoką jakość świadczonego serwisu. Posiadamy długi staż w branży motoryzacyjnej i wykwalifikowanych specjalistów.

Skup aut Škoda za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Zajmujemy się skupem aut marki Škoda, niezależnie od tego, czy są całe czy uszkodzone. Zadzwoń do nas, a my wycenimy twój pojazd i zaproponujemy uczciwą zapłatę w granicach od 300 do 200 tysięcy złotych. Wybierz skup samochodów Škoda w Auto-Kurek. Po określeniu warunków transakcji i podpisaniu jej, pieniądze dostaniesz od nas od razu.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z usług Auto-Kurek zyskasz profesjonalną obsługę i atrakcyjną zapłatę. Skontaktuj się z nami i poznaj zasady działania naszej firmy. Jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Skorzystaj także z formularza kontaktowego, dostępnego na naszej stronie.


Oględziny auta

Dbamy o zadowolenie i potrzeby naszych klientów, dlatego też dojeżdżamy do klienta na własny koszt, by dokonać oględzin. Nasi fachowcy sprawdzą twój pojazd i przygotują umowę na atrakcyjnych warunkach. Potrzebujemy jedynie informacji na temat twojego auta, dotyczących jego stanu technicznego, marki i rocznika.


Kupno samochodu

Podchodzimy profesjonalnie do naszych klientów i szanujemy ich czas, dlatego umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od razu. Oferujemy dwie metody zapłaty – gotówkę lub przelew natychmiastowy.

Co zyskujesz korzystając z naszych usług?

  • Wycenę pojazdu, która nic Cię nie kosztuje
  • Gwarancję, że weźmiemy twój egzemplarz Škody – interesują nas nawet te uszkodzone
  • Umowę kupna-sprzedaży, którą podpisujemy od ręki
  • brak dodatkowych kosztów – dojedziemy do Ciebie na własny koszt
  • rzetelną wycenę przez specjalistów
  • natychmiastową zapłatę – gotówką lub przelewem

skup aut Skoda

Skup aut i jeszcze więcej możliwości

W Auto-Kurek, oprócz skupu aut, znajdziesz także inne usługi. Oprócz samochodów osobowych marki Škoda, zajmujemy się pojazdami dostawczymi i ciężarowymi także innych marek. Znajdziesz w naszej ofercie także opcję zezłomowania samochodu. Nie zwlekaj, zadzwoń do Auto-Kurek i zapytaj o usługę, która Cię interesuje. Nasze oddziały znajdziesz na terenie całej Polski, przykładowo skup aut w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ