Złomowanie aut Tczew – kasacja samochodów

Firma Auto Kurek oferuje kompleksowe usługi związane ze skupowaniem, złomowaniem i kasacją używanych pojazdów. Zajmujemy się także demontażem i dystrybucją części z drugiej ręki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i pominięciu zbędnego pośrednictwa, nasz auto szrot jest w stanie zaoferować klientom najbardziej atrakcyjne ceny oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom oferujemy skuteczne i szybkie złomowanie samochodu. Aby rozpocząć z naszą firmą współpracę, konieczny jest bezpośredni kontakt – poprzez znajdujący się na witrynie formularz lub dzwoniąc na podane numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz konsultant podczas rozmowy telefonicznej poprosi Was o wyszczególnienie niezbędnych informacji, dzięki którym możliwa będzie rzetelna wycena auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (zawsze zapewniamy minimalną ilość formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  zniszczone auto

  Złomowanie pojazdów – Auto szrot Tczew

  Jeżeli Twój samochód nie spełnia już wymagań koniecznych do bezpiecznej jazdy lub jego naprawa jest nieopłacalna, odkupimy to od Ciebie za najlepszą cenę. Posiadamy wszelkie pozwolenia związane ze świadczonymi usługami złomowania pojazdów i ich kasacji, dlatego nasza działalność jest w pełni legalna i zgodna z prawem, a także bezpieczna dla środowiska naturalnego.

  Nasza firma pokrywa wszelkie koszty związane z transportem pojazdu przeznaczonego do złomowania lub kasacji. Wszystkie potrzebne formalności, takie jak zawarcie umowy kupna-sprzedaży czy unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic, załatwiane są na miejscu. Dzięki temu klient nie musi martwić się o sprawy urzędowe – odbierasz tylko swoją należność, a my zajmujemy się resztą. Auto Kurek to profesjonalne złomowanie pojazdów.

  Auto szrot Tczew i skup aut używanych

  Oprócz złomowania i kasacji, nasza firma zajmuje się również dystrybucją używanych części samochodowych do pojazdów różnych marek oraz skupuje jeszcze sprawne auta używane w każdym stanie. Cena negocjowana jest indywidualnie dla każdego klienta i wynosi od 300 złotych do nawet 200 000 złotych. Uzależniona jest ona od stanu technicznego pojazdu, marki oraz innych kryteriów, natomiast zawsze dbamy, by należność była satysfakcjonująca dla klienta, który ją otrzyma.

  granatowe auto

  Nasz auto szrot Tczew jest czynny przez 7 dni w tygodniu, dlatego nasi pracownicy mogą odebrać od Ciebie samochód w najbardziej dogodnym momencie. Należność wypłacana jest w gotówce lub przelewem, w zależności od preferencji sprzedającego pojazd. Nasze usługi realizowane są szybko i profesjonalnie, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasi klienci będą w pełni zadowoleni. Obsługujemy nie tylko Tczew – zapraszamy do współpracy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.