Złomowanie aut Poręba - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Zniszczony samochód stoi na podwórku? Chcesz się go pozbyć? Postaw na auto szrot Auto Kurek z Zawiercia. Dokonamy kasacji auta, a Ty w końcu się go pozbędziesz i dodatkowo na tym zarobisz! Złomowanie aut w Zawierciu przeprowadzamy od wielu lat, możesz liczyć na pełen profesjonalizm podczas naszej współpracy. Co więcej, cena złomowania samochodu zawsze jest dla naszych klientów atrakcyjna!

Auto szrot Zawiercie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Działamy na rynku od lat, każdego dnia pracujemy 24 godziny na dobę, mamy własny transport, którym przewozimy zniszczone samochody od klientów. Auto kasacja Zawiercie i okolice to usługi na najwyższym poziomie. Przekonaj się o tym i jeszcze dziś umów się na odbiór pojazdu spod podanego przez Ciebie adresu lub przywieź go nam na miejsce. Pamiętaj, że za każdy kilogram wagi wraku właściwie Cię wynagrodzimy!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap naszej współpracy to kontakt telefoniczny, wystarczy do nas zadzwonić na numery: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Odezwiemy się czym prędzej i ustalimy szczegóły odbioru auta do kasacji.


Złomowanie pojazdu

Główne zadanie, jakie stoi przed naszymi pracownikami to złomowanie pojazdu. Chcemy, aby wszelkie prace były przeprowadzone szybko i sprawnie, a jednocześnie zgodnie z zasadami o ochronie środowiska. Dbamy zarówno o klienta, jak i o przyrodę.


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap naszej współpracy to przede wszystkim wystawienie zaświadczenia o zezłomowaniu pojazdu, z którym udasz się do Wydziału Komunikacji. Co więcej, na tym etapie otrzymasz także zapłatę za każdy kilogram wraku, zachęcamy do kontaktu!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualne podejście do każdego klienta,
  • czynne 24 godziny na dobę,
  • działalność prowadzona od lat,
  • własny transport do przewozu zniszczonych pojazdów,
  • kasacja aut różnych gabarytów,
  • zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu,
  • minimum formalności,
  • błyskawiczna wypłata gotówki.
  złomowanie aut Zawiercie

  Ekologiczna kasacja samochodów w Porębie

  Uważasz, że nadszedł czas na oddanie powypadkowego lub zniszczonego pojazdu na auto szrot? Dobra decyzja, w końcu nie będzie on zalegał na Twoim podwórku czy podjeździe. Co ważne, chcemy zaznaczyć, że jeśli zdecydujesz się na oddanie auta w ręce pracowników Auto-Kurek, odpowiednio Cię za to wynagrodzimy. Zadbamy jednak także o aspekt ekologiczny, bo dla nas liczy się demontaż pojazdu zgodny z przepisami o ochronie środowiska. Dlatego każda część (jeśli będzie to możliwe) zyska drugie życie w tej samej lub zmienionej formie.
  Oddając nam auto do demontażu, niektóre ze sprawnych elementów trafią do ponownego użytku jako części używane. Płyny eksploatacyjne trafią do rafinerii, a tapicerka czy tworzywa sztucznego do ponownego przetworzenia, ewentualnie do utylizacji. To jednak nie koniec, gdyż nawet gotowe paczki składające się wyłącznie z metalu, kupi huta, która przerobi wrak na zupełnie inne części metalowe. Jak widzisz, u nas nic się nie marnuje. Co ważne, świadczymy także usługi skupu pojazdów używanych w Porębie, zachęcamy do kontaktu!

  złomowanie aut Zawiercie

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto złom w Porębie przyjmujemy samochody powypadkowe i doszczętnie zniszczone. Możesz oddać w nasze ręce auto osobowe, dostawcze, terenowe, a nawet ciężarowe. Zachęcamy do kontaktu, rozpoczniemy współpracę od odbioru auta własnym transportem z Twojej posesji.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług kasacji pojazdów na naszym auto szrocie w Porębie, wystawimy dla Ciebie zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Udaj się z nim następnie do Wydziału Komunikacji, aby tam złożyć wniosek o wyrejestrowanie pojazdu. Pamiętaj, że masz na to 30 dni od dnia zezłomowania..

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Auto-Kurek w Porębie zapłaci Ci za każdy kilogram wraku po kasacji pojazdu. Dzięki temu możesz liczyć na spory zastrzyk gotówki, jeśli oddasz w nasze ręce na przykład ciągnik siodłowy czy autobus. Pamiętaj, że jeśli auto będzie ważyć mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, będziemy musieli od każdego brakującego kilograma odjąć niewielką kwotę.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.