Złomowanie aut i kasacja pojazdów Gdynia

Złomowanie aut i kasacja pojazdów w Gdyni

Firma z Płowców z Radziejowa do kasacji pojazdów w Gdyni? Dlaczego nie, skoro szybkość i profesjonalizm naszego działania stawia nas w czołówce polskich Stacji Demontażu Pojazdów. Auto Kurek – auto szrot swoje usługi świadczymy w różnych zakątkach Polski, w małych miejscowościach oraz w wielkich miastach. Terenem naszych działań jest więc również Gdynia. Samodzielnie organizujemy transport i jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie pojazd w ciągu 24h. Co więcej, za złomowanie aut zawsze płacimy od ręki, jak również zawsze wydajemy stosowne dokumenty, dzięki którym możesz bezproblemowo wyrejestrować pojazd. Koszt tego zabiegu to zaledwie 10zł i powinieneś to zrobić w ciągu 30 dni od kasacji, złomowania lub sprzedaży auta. Jeżeli inteersuje Cię kasacja pojazdów, nie mogłeś trafić w lepsze miejsce!

kasacja pojazdów gdynia
kontakt telefoniczny
auto szrot gdynia

Auto szrot Gdynia – korzystna oferta

Dodatkowo, stawki, które oferujemy za kasację pojazdów lub złomowanie są atrakcyjne i warte uwagi. Kwoty bywają różne, bo uzależnione są od wielu czynników. Ponieważ przyjmujemy zarówno nowsze, jak i starsze auta, osobowe oraz ciężarowe, zniszczone, wielokrotnie serwisowane, przeżarte rdzą, ze zniszczoną maską czy wgnieceniem po wypadku; to ceny mogą wynieść kilkaset lub kilka czy kilkanaście tysięcy złotych. Wycenę przeprowadzamy na miejscu w Gdyni, wykonując szybki przegląd Twojego pojazdu. Możemy też zrobić to telefonicznie lub na bazie wypełnionego przez Ciebie formularza. Gdy ustalimy cenę sporządzamy umowę lub wydajemy zaświadczenie demontażu. Następnie transportujemy samochód na złomowisko.

Złomowanie aut i kasacja pojazdów – Gdynia. Legalnie i korzystnie

Złomowiska to biznesy, które obrosły w wiele legend, do których przylgnęło wiele łatek oraz historii o oszustwach czy wyłudzeniach. W Auto Kurek walczymy z takim postrzeganiem auto szrotów i zwalczymy stereotypy. Dlatego kasacja pojazdów klientów z Gdyni to gwarancja legalności, bezpieczeństwa oraz korzyści dla Ciebie. O naszym profesjonalizmie świadczy licencja od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o numerze C-65. Otrzymują ją tylko godne zaufania, dokładnie sprawdzone Stacje Demontażu Pojazdów. Ale nie tylko oficjalna władza potwierdziła naszą rzetelność oraz umiejętności. Robią to też klienci, którzy chętnie z nami współpracują.

złomowanie aut gdynia

Formularz zgłoszeniowy