Złomowanie aut Warszawa – kasacja samochodów

Złomowanie aut w Warszawie? Nawet jeśli tego nie chcemy, wypadki chodzą po ludziach. Może zdarzyć się, że ukochany samochód uległ poważnemu zniszczeniu lub całkowicie odmówił posłuszeństwa, a kolejne wizyty u mechanika nie wiele dają. Dotyczy to szczególnie starszych i wysłużonych modeli, których eksploatacja pochłania coraz większe sumy pieniędzy. Zdarza się też, że kupiliśmy nowy, lepszy pojazd, a starszy niszczeje przed domen czy z każdym dniem ulega coraz większej korozji. Dlatego czasami lepiej zdecydować się na usługi, jakimi są: złomowanie pojazdów i kasacja pojazdów. Auto szrot Auto Kurek działa na terenie całego kraju – obsługujemy również miasto Warszawa (Strażacka) i okolice, a także całe województwo mazowieckie. Auto kasacja samochodów to sposób na to, by jednocześnie trochę zarobić, pozbyć się kosztów OC oraz wyeliminować problem.

Kontakt telefoniczny

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom zapewniamy skuteczne i szybkie złomowanie auta. Aby nawiązać z naszą firmą współpracę, konieczny jest bezpośredni kontakt – przez umieszczony na stronie formularz lub dzwoniąc na podane numery: 692 443 443 / 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny etapem jest natychmiastowa wycena pojazdu – przeprowadza się ją przez rozmowę telefoniczną na podstawie danych dostarczonych przez właściciela auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentacji (zawsze gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do złomowania z własnym transportem.

Złomowanie pojazdów – dla klientów w mieście Warszawa

Autokasacja w Warszawie to jedna z głównych gałęzi naszej działalności. Choć nasza siedziba mieści się w województwie kujawsko-pomorskim, to jednak bardzo często świadczymy usługi w stolicy, jak i w innych miastach na terenie całej Polski. Mamy licencję od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, która zaświadcza, że sprzedaż nam auta to gwarancja bezpieczeństwa. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Mogą być Państwo pewni, że auto nie zniknie nie wiadomo gdzie. Będzie ono dokładnie zdemontowane na części. Część z nich trafi do rafinerii, do hut oraz do cementowni. A elementy, które nadają się do ponownej eksploatacji, zostaną zregenerowane i użyte w innych pojazdach.

Złomowanie aut w mieście Warszawa. Jakie samochody skupujemy?

Zdecydowaną większość. Na auto złom trafiają zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Klasyki, jak i nowe modele. Pojazdy całe, jak i uszkodzone. Jednak jest kilka warunków, które narzuca nam między innymi polskie prawo. Przede wszystkim auta, które złomujemy lub poddajemy kasacji powinny mieć około 90-95% swojej pierwotnej wagi. Oznacza to, że nie muszą być w pełni kompletne, ale wagowo nie mogą za bardzo odbiegać od ciężaru, jaki miały tuż po produkcji. Wielkość wagi umieszczona jest w dowodzie rejestracyjnym. Warto się upewnić, czy części nie zostały specjalnie zdemontowane. Tym bardziej, że w Polsce nielegalna jest nieautoryzowana sprzedaż części.

Auto szrot – złomowanie samochodów Warszawa – Mazowieckie. Jak działa nasz auto złom?

Dodatkowo złomowanie samochodów w mazowieckim dotyczy głównie modeli nie starszych niż te z 1960 roku. Nie jesteśmy zwykłym złomowiskiem, lecz Stacją Demontażu Pojazdów, a każdy pojazd bezpiecznie rozkładamy na części, które następnie odsprzedajemy hutom, rafineriom czy cementowniom. Jeśli chcą Państwo odsprzedaż swój samochód do kasacji, to zapraszamy do kontaktu. To my pokrywamy wszelkie koszty dojazdu i transportu, a dodatkowo wyceniamy auto i płacimy za nie. Nie ma jednej ceny. Wiele zależy od stanu pojazdu oraz jego rocznika, minimalnie jest to 300 zł.

Jak wygląda auto kasacja? Warszawa – Strażacka i okolice

Jeśli czują się Państwo zagubieni, proszę się nie martwić. W auto szrot Auto Kurek doradzimy, co należy zrobić, by bezpiecznie poddać samochód kasacji. Podpiszemy z Państwem umowę sprzedaży oraz wydamy oświadczenie o unieważnieniu dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdów. Z tymi dokumentami mogą Państwo powiedzieć, że została przeprowadzona autokasacja i wyrejestrować pojazd. Zapraszamy do kontaktu klientów z Warszawy i okolic.