Złomowanie aut Warszawa - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Warszawie? Nawet jeśli tego nie chcemy, wypadki chodzą po ludziach. Może zdarzyć się, że ukochany samochód uległ poważnemu zniszczeniu lub całkowicie odmówił posłuszeństwa, a kolejne wizyty u mechanika nie wiele dają. Dotyczy to szczególnie starszych i wysłużonych modeli, których eksploatacja pochłania coraz większe sumy pieniędzy.

Auto szrot Warszawa – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Zdarza się też, że kupiliśmy nowy, lepszy pojazd, a starszy niszczeje przed domen czy z każdym dniem ulega coraz większej korozji. Dlatego czasami lepiej zdecydować się na usługi, jakimi są: złomowanie pojazdów i kasacja pojazdów. Auto szrot Auto Kurek działa na terenie całego kraju – obsługujemy również miasto Warszawa (Strażacka) i okolice, a także całe województwo mazowieckie. Auto kasacja samochodów to sposób na to, by jednocześnie trochę zarobić, pozbyć się kosztów OC oraz wyeliminować problem.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Warszawa Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Auto kasacja Warszawa – Sposób obsługi Klientów


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom zapewniamy skuteczne i szybkie złomowanie auta. Aby nawiązać z naszą firmą współpracę, konieczny jest bezpośredni kontakt – przez umieszczony na stronie formularz lub dzwoniąc na podane numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny etapem jest natychmiastowa wycena pojazdu – przeprowadza się ją przez rozmowę telefoniczną na podstawie danych dostarczonych przez właściciela auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentacji (zawsze gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając ofertę złomowania auta w Warszawie, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  złomowanie aut warszawa

  Złomowanie pojazdów – dla klientów w mieście Warszawa

  Autokasacja w Warszawie to jedna z głównych gałęzi naszej działalności. Choć nasza siedziba mieści się w województwie kujawsko-pomorskim, to jednak bardzo często świadczymy usługi w stolicy, jak i w innych miastach na terenie całej Polski. Mamy licencję od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, która zaświadcza, że sprzedaż nam auta to gwarancja bezpieczeństwa. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Mogą być Państwo pewni, że auto nie zniknie nie wiadomo gdzie. Będzie ono dokładnie zdemontowane na części. Część z nich trafi do rafinerii, do hut oraz do cementowni. A elementy, które nadają się do ponownej eksploatacji, zostaną zregenerowane i użyte w innych pojazdach.

  złomowanie aut warszawa

  Złomowanie aut Warszawa – jakie samochody skupujemy?

  Zdecydowaną większość. Na auto złom trafiają zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Klasyki, jak i nowe modele. Pojazdy całe, jak i uszkodzone. Jednak jest kilka warunków, które narzuca nam między innymi polskie prawo. Przede wszystkim auta, które złomujemy w Warszawie lub poddajemy kasacji powinny mieć około 90-95% swojej pierwotnej wagi. Oznacza to, że nie muszą być w pełni kompletne, ale wagowo nie mogą za bardzo odbiegać od ciężaru, jaki miały tuż po produkcji. Wielkość wagi umieszczona jest w dowodzie rejestracyjnym. Warto się upewnić, czy części nie zostały specjalnie zdemontowane. Tym bardziej, że w Polsce nielegalna jest nieautoryzowana sprzedaż części.

  Auto szrot – złomowanie samochodów Warszawa – Mazowieckie. Jak działa nasz auto złom?

  Dodatkowo złomowanie samochodów w mazowieckim dotyczy głównie modeli nie starszych niż te z 1960 roku. Nie jesteśmy zwykłym złomowiskiem, lecz Stacją Demontażu Pojazdów, a każdy pojazd bezpiecznie rozkładamy na części, które następnie odsprzedajemy hutom, rafineriom czy cementowniom. Jeśli chcą Państwo odsprzedaż swój samochód do kasacji, to zapraszamy do kontaktu. To my pokrywamy wszelkie koszty dojazdu i transportu, a dodatkowo wyceniamy auto i płacimy za nie. Nie ma jednej ceny. Wiele zależy od stanu pojazdu oraz jego rocznika, minimalnie jest to 300 zł.

  Jak wygląda auto kasacja? Warszawa – Strażacka i okolice

  Jeśli czują się Państwo zagubieni, proszę się nie martwić. W auto szrot Auto Kurek doradzimy, co należy zrobić, by bezpiecznie poddać samochód kasacji. Podpiszemy z Państwem umowę sprzedaży oraz wydamy oświadczenie o unieważnieniu dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdów. Z tymi dokumentami mogą Państwo powiedzieć, że została przeprowadzona autokasacja i wyrejestrować pojazd. Zapraszamy do kontaktu klientów z Warszawy i okolic.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz złom w Warszawie przyjmujemy każdy samochód, zarówno model w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, jak i auta, które wymagają natychmiastowej naprawy. Wszystkie pojazdy oddawane na złom traktujemy z identycznym szacunkiem i staramy się, aby klient był w pełni zadowolony z naszych usług. Możemy zezłomować pojazd w każdym roczniku i wszystkich marek

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Proces złomowania jest bardzo prosty z punktu widzenia wymagań prawnych, dlatego oczekujemy jedynie podstawowych i niezbędnych dokumentów. Potrzebny będzie między innymi dowód osobisty właściciela lub właścicieli, a także dowód rejestracyjny złomowanego pojazdu. Warto także dostarczyć kartę pojazdu, jeśli ta została wydana przez odpowiedni urząd.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po dokonaniu kasacji pojazdu w naszej firmie, należy udać się z odpowiednim zaświadczeniem do Wydziału Komunikacji w terminie nie dłuższym niż 30 dni od chwili złomowania. Należy mieć wówczas przy sobie także wszelkie inne dokumenty wystawione w trakcie kasacji przez naszą firmę. Poza zaświadczeniem warto mieć także unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Oczywiście! Złomowanie aut w Warszawie w firmie Auto Kurek wiąże się z wypłatą symbolicznej kwoty za każdy kilogram samochodu. To dobry sposób uzyskania pewnej gotówki, którą można przeznaczyć na wybrany przez siebie cel. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że oddanie na auto złom w Warszawie pojazdu o wadze mniejszej niż 90% masy wbitej w dowód rejestracyjny może oznaczać pobranie niewielkiej opłaty za każdy brakujący kilogram.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Szrot Warszawa Auto Kurek to firma, dla której liczy się wyłącznie dobro klienta, dlatego obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, spółki i duże czy mniejsze przedsiębiorstwa. Dzięki temu można u nas przeprowadzić złomowanie aut firmowych, w tym ciężarówek, autobusów czy samochodów dostawczych, a także pojazdów prywatnych, na przykład osobówek, samochodów sportowych czy terenowych.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Nasz auto złom w Warszawie jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą zmniejszyć koszty utrzymania auta niesprawnego, zniszczonego czy po powodzi lub pożarze. Wedle prawa każdy samochód, niezależnie od jego stanu czy jakości, musi mieć ciągłość ubezpieczenia aż do czasu jego kasacji. Oznacza to, że właściciel musi opłacać składkę niezależnie od tego, czy pojazd jest sprawny czy też zniszczony.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.