Złomowanie aut Ząbki - demontaż i kasacja samochodów

Auto Kurek to firma z doświadczeniem, która zajmuje się kasacją oraz złomowaniem pojazdów. Działamy na obrębie siedmiu województw, również w Ząbkach. Naszym najważniejszym priorytetem jest satysfakcja klienta ze współpracy, dzięki czemu stale zyskujemy sobie znakomite opinie. Jeżeli posiadasz samochód, którego chciałbyś się pozbyć, niezależnie od powodów – chętnie go od Ciebie odkupimy.

Auto szrot Ząbki – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasz auto szrot gwarantuje najlepszą stawkę na rynku – od 300 złotych do aż 200 0000. Krótki czas realizacji płatności również jest niezaprzeczalny atutem. Oddając nam samochód, otrzymasz gotówkę do ręki lub przelewem na podane konto bankowe. Jeśli zdecydujesz się na kasację, pomożemy przejść obowiązujący Cię proces formalny.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Ząbki Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można być pewnym bezproblemowego i błyskawicznego złomowania samochodu. Aby rozpocząć z naszą firmą współpracę, konieczny jest bezpośredni kontakt – przez umieszczony na stronie formularz albo dzwoniąc na następujące numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim etapem jest błyskawiczna wycena pojazdu – wykonuje się ją przez telefon na podstawie danych przekazanych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (zawsze zapewniamy minimum formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Ząbki

  Złomowanie aut Ząbki

  Przyjmiemy każdy pojazd, niezależnie od rodzaju i stanu, w jakim się znajduje. Może być to samochód osobowy, ciężarowy, TIR czy autobus serwisowany, w stanie nadającym się do jazdy, po wypadku lub unieruchomiony ze starości. Jesteśmy doskonałym rozwiązaniem również w sytuacji, jeżeli spieszy Ci się z załatwieniem problemu auta. Działamy 7 dni w tygodniu i odbieramy telefon 24 godziny na dobę. Oferujemy złomowanie pojazdów na najwyższym poziomie.

  Jeżeli auto, które chcesz nam przekazać nie jest sprawne lub z innych powodów nie możesz go dostarczyć, oferujemy możliwość transportu do naszej siedziby, bez żadnych dodatkowych opłat obciążających klienta. Pracownik odbierający samochód przeznaczony do złomowania wyceni go i przedstawi ofertę klientowi. W przypadku ostatecznej decyzji, zostaną zniszczone tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny, a następnie zostanie wystawione zaświadczenie o demontażu pojazdu.

  złomowanie aut Ząbki

  Auto szrot Ząbki

  Auto Kurek doskonale rozporządza autami przeznaczonymi na złom i kasację. Pierwszy etap wiąże się z dokładnymi oględzinami w poszukiwaniu części do odzyskania, które następnie zostają oddane do ponownej eksploatacji. Kolejnym etapem jest utylizacja wszelkich płynów znajdujących się w samochodzie (paliwo, płyn chłodniczy, płyn do wtryskiwaczy, olej silnikowy i tym podobne), a następnie pofragmentowanie i podzielenie na plastikowe metalowe, gumowe i szklane elementy. Jeżeli w miejscowości Ząbki szukasz specjalistów, którzy zapewnią Ci bezproblemowe złomowanie auta, skontaktuj się z nami.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.