Złomowanie aut Radom - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Na Twoim podwórku czy w garażu zalega stary, zniszczony samochód? W takim razie oddaj go w naszej ręce! Czekamy na Ciebie w auto szrocie w Radomiu. To tu zapewniamy usługi kasacji aut. Wszelkie prace wykonujemy szybko, rzetelnie i legalnie. Oferujemy minimum formalności, przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy. Co ważne, nie ma dla nas znaczenia ich stan techniczny czy wizualny. Cena złomowania samochodu ustalana jest indywidualnie po kasacji.

Auto szrot Radom – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Działamy na rynku od lat, auto kasacja Radom i okolice to coś, czym zajmujemy się przez 24 godziny na dobę. Skupiamy się na kompleksowych usługach, dlatego też oferujemy darmowy transport zniszczonego samochodu. Przyjedziemy po niego na miejsce w terminie ustalonym wraz z Tobą telefonicznie. Oczywiście odpowiednio wynagrodzimy Cię za oddanie nam pojazdu do kasacji!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Naszą współpracę rozpoczniemy prawdopodobnie od kontaktu telefonicznego. Przedstawisz nam swój pojazd i zdecydujesz czy mamy go odebrać od Ciebie, czy sam go do nas przetransportujesz. Zadzwoń więc do nas na jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie.


Złomowanie pojazdu

Drugi etap współpracy to już złomowanie pojazdu. Rozpoczniemy go od wyciągnięcia sprawnych części i niebezpiecznych elementów jak płyny eksploatacyjne. Następnie przejdziemy do końcowej fazy, czyli wypłaty.


Zapłata i dokończenie formalności

Na koniec czeka na Ciebie gotówka za każdy kilogram wraku po kasacji. Dokończymy także formalności, podpiszesz dokumenty, a my oddamy w Twoje ręce zaświadczenie o zezłomowaniu. Z nim udasz się do wydziału komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie traktujemy każdego klienta.
  • Odbieramy niesprawne auta własnym transportem.
  • Działamy na rynku od wielu lat.
  • Jesteśmy czynni 24 godziny na dobę.
  • Natychmiast wypłacamy gotówkę po kasacji,
  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu.
  złomowanie aut Radom

  Złomowanie pojazdów – Radom

  Kasacja aut w Radomiu wykonywana przez auto złom Auto-Kurek to usługi świadczone od wielu lat. Skupiamy się na kompleksowej obsłudze klientów, którzy po prostu chcą pozbyć się niesprawnego samochodu. Zaznaczamy, że przyjmujemy wszystkie modele i marki pojazdów, co więcej, dla nas nie ma znaczenia ich stan czy gabaryty. Przyjmiemy zarówno miejski samochód, jak i autobus. Oczywiście im większe i cięższe auto, tym więcej zapłacimy za złomowanie. Chcemy zaznaczyć, że działamy na licencji C-65 wydanej przez Wojewodę Województwa kujawsko-pomorskiego. Jesteśmy legalnym auto złomem, który skupia się przede wszystkim na złomowaniu pojazdów. Nie ograniczamy się jednak do tych usług – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty skupu pojazdów osobowych i nie tylko. Oczywiście w tym przypadku wynagrodzenie, jakie oferujemy, jest wyższe.

  Złomowanie aut Radom i okolice – Ekologiczna kasacja samochodów

  Jako legalna i rzetelna Stacja Demontażu Pojazdów gwarantujemy usługi zgodne z prawem i obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Oddaj nam swój samochód, a my sprawimy, że jego zezłomowanie nie zaszkodzi naturze. Przede wszystkim zaraz po oddaniu nam auta skupimy się na wyjęciu z niego sprawnych lub nadających się do regeneracji części. Demontaż samochodów ma ogromne znaczenie, bo pozwala tchnąć nowe życie i zapewnić nowego właściciela wielu elementom auta. Złomowanie aut w Radomiu to także pozbycie się z nich wszystkich płynów eksploatacyjnych i oddanie ich do rafinerii. Zakładom przetwórczym oferujemy z kolei opony, elementy z tworzyw sztucznych, tapicerkę i fotele. Wszystkie niebędące metalami części trafiają do współpracujących z nami przedsiębiorstw. Na koniec również metale wykorzystywane są ponownie!

  złomowanie aut Radom

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Skupiamy się na obsłudze klientów, którzy chcą oddać samochody o różnych gabarytach. Zapraszamy, jeśli masz niesprawne auto osobowe, dostawcze, ciężarowe czy nawet autobus. Co więcej, dla nas nie ma znaczenia stan pojazdu, odbierzemy auto po wypadku, kompletnie zniszczone przez pożar czy gradobicie.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jako legalna Stacja Demontażu Pojazdów wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta każdemu właścicielowi samochodu, który odda go w nasze ręce. Z takim dokumentem należy się udać do najbliższego wydziału komunikacji. Należy mieć przy sobie również dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i dowód osobisty.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie samochodu jest całkowicie darmowe. Co więcej, to Ty otrzymasz zastrzyk gotówki za oddanie nam pojazdu do kasacji. Jak to możliwe? Płacimy za każdy kilogram wraku, ale jeśli jego waga jest mniejsza niż 90% tej wpisanej w dowód rejestracyjny, musisz liczyć się z tym, że ta kwota będzie nieco niższa.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.