Złomowanie aut Maków Mazowiecki

Chcesz zezłomować swój stary i od dawna nieużywany samochód? Zapraszamy do firmy Auto Kurek w Makowie Mazowieckim, gdzie oferujemy profesjonalne złomowanie samochodów. Trafiają do nas wyeksploatowane i zniszczone pojazdy, a także uszkodzone i niesprawne modele. Przyjmujemy auta osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Zapewniamy najlepsze warunki współpracy, atrakcyjny cennik i rzetelną wycenę pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Auto złom Maków Mazowiecki

Auto kasacja Maków Mazowiecki i okolice zaprasza właścicieli samochodów każdej marki, bez względu na stan techniczny i wizualny. Swoje usługi oferujemy codziennie przez 24 godziny na dobę. Po każdy samochód przyjeżdżamy własnym środkiem transportu całkowicie bezpłatnie, co znacznie ułatwia zadanie posiadaczom unieruchomionych pojazdów. Gwarantujemy sprawne przeprowadzenie całego procesu oraz natychmiastową wypłatę gotówki.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każda transakcja zaczyna się od nawiązania kontaktu z naszą firmą. Zapraszamy do składania zgłoszeń telefonicznie na numer: 692 443 443 lub 660 637 702. Można również skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej.


Wycena pojazdu

Do przeprowadzenia wyceny wartości pojazdu potrzebujemy kilku ważnych informacji, takich jak stan techniczny i wizualny oraz kompletność. Zostaniesz o to zapytany podczas rozmowy telefonicznej, co znacznie przyśpieszy cały proces. Zapewniamy, że podczas wyceny bierzemy pod uwagę wszystkie zalety danego pojazdu, dlatego cena za złomowanie samochodu jest zawsze atrakcyjna.


Kupno pojazdu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej kwoty przejdziemy do dalszej części procesu. Odbierzemy Twój samochód i przewieziemy go do naszej firmy, gdzie wypełnimy odpowiednią dokumentację i przekażemy ustaloną sumę gotówki. Dostaniesz od nas także niezbędne zaświadczenie o złomowaniu i unieważniony dowód rejestracyjny.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Maków Mazowiecki

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Zapewniamy szybką i sprawną obsługę każdego klienta;
  • działamy całodobowo przez 7 dni w tygodniu;
  • odbieramy samochody własnym środkiem transportu;
  • oferujemy doskonałe warunki współpracy;
  • zapewniamy najkorzystniejsze zasady wyceny samochodów;
  • indywidualnie podchodzimy do każdego klienta;
  • gwarantujemy błyskawiczny przebieg procedury kasacji aut.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Złomowanie pojazdów w firmie Auto Kurek przebiega w sposób profesjonalny i bezpieczny. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym obsługiwanym przez zespół doświadczonych pracowników. Złomowanie aut Maków Mazowiecki zaprasza wszystkich zmotoryzowanych, którzy z różnych powodów chcą pozbyć się swojego pojazdu. Trafiają do nas auta w różnym stanie. Niektóre egzemplarze naprawiamy i staramy się przywrócić do pełnej sprawności. Mocno uszkodzone lub całkowicie zniszczone samochody złomujemy. Przed ich kasacją usuwamy z nich wszystkie przydatne komponenty. Prowadzimy także skup samochodów używanych w Makowie Mazowieckim. Gwarantujemy 100% zadowolenia ze świadczonych usług. U nas błyskawicznie sprzedasz swój samochód i dostaniesz za to gotówkę.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto kasacja Maków Mazowiecki i okolice przyjmuje do złomowania pojazdy osobowe, terenowe, sportowe i luksusowe, a także autobusy. Prowadzimy demontaż samochodów uszkodzonych, powypadkowych, niesprawnych i wysłużonych.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  W Auto Kurek staramy się maksymalnie ograniczać formalności kasacji samochodów, dlatego potrzebujemy tylko kilku dokumentów, takich jak dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu (jeśli została wydana).

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić w ciągu 30 dni w wydziale komunikacji. W tym celu należy złożyć wniosek o wyrejestrowanie. Do wniosku musisz dołączyć zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu.

  Czy za złomowanie pojazdu dostanę pieniądze?

  Za każdy złomowany w naszej firmie samochód wypłacamy gotówkę. Wycena uzależniona jest od kilku czynników, w tym od wagi pojazdu. Pobieramy niewielką prowizję, gdy rzeczywista waga auta jest niższa niż 90% wagi z dowodu rejestracyjnego.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.