Złomowanie aut Siedlce - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie pracują specjaliści od złomowania samochodów. Skupiamy się na profesjonalnej kasacji aut używanych, osobowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet autobusów. Złomowanie aut Siedlce to nasza specjalność. Na tutejszym placu każdego dnia przyjmujemy samochody powypadkowe, zniszczone, poległe w pożarze itp. Jeśli masz takie auto i chcesz się go pozbyć, oddaj go nam!

Auto szrot Siedlce – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Siedlce i okolice to coś, czym zajmujemy się od lat. Działamy kompleksowo, oferując nie tylko złomowanie, ale również darmowy transport zniszczonego, niesprawnego pojazdu. Wystarczy, że podasz nam adres i termin spotkania. Oczywiście za każdy kilogram wraku pojazdu po kasacji odpowiednio Cię wynagrodzimy. Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę – przyjedź lub zadzwoń do nas o każdej porze!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca rozpocznie się prawdopodobnie od rozmowy telefonicznej. Podasz nam wtedy informacje o samochodzie, a my zorganizujemy jego darmowy transport, jeśli będzie to konieczne. Skontaktuj się z nami, zadzwoń na jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 .


Złomowanie pojazdu

Drugi etap to złomowanie pojazdu. Skupimy się na rozbiórce auta w sposób kompleksowy. Usuniemy płyny eksploatacyjne i części mogące otrzymać drugie życie. Następnie przejdziemy do kasacji.


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap to dokończenie wszelkich formalności i wystawienie zaświadczenia o zezłomowaniu. Otrzymasz zapłatę za każdy kilogram wraku auta. Zapraszamy do współpracy!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Oferujemy indywidualne podejście do klienta.
  • Zapewniamy własny transport niesprawnych aut.
  • Dokonujemy złomowania aut przez całą dobę.
  • Działamy na rynku od wielu lat.
  • Płacimy za każdy kilogram wraku.
  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta.
  złomowanie aut Siedlce

  Złomowanie pojazdów – Siedlce

  Stacja Demontażu Pojazdów Auto-Kurek znajdująca się w Siedlcach to miejsce, które oferuje swoim klientom pełen zakres usług związanych ze złomowaniem i kasacją samochodów. Skupiamy się na kompleksowych usługach, zajmujemy się nie tylko demontażem samochodów, ale wcześniej również transportem niesprawnych pojazdów, jeśli takie jest życzenie klienta. Chcemy podkreślić, że istniejemy na rynku od wielu lat, mamy licencję wydaną przez Wojewodę Województwa kujawsko-pomorskiego o numerze C-65. Działamy w pełni legalnie, skupiając się na ekologicznej kasacji samochodów, ale zapewniając także usługi skupu aut używanych w każdym stanie. Złomowanie aut w Siedlcach to oferta dla wymagających, którzy chcą pozbyć się wraków po pożarze, gradobiciu, czy wypadku.

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Kasacja samochodów to zadanie dla profesjonalistów, którzy od lat pracują oni w naszej firmie. Skupiamy się na ekologicznym demontażu części używanych, ale wciąż sprawnych, które mogą zyskać drugie życie w innym pojeździe. To jednak nie koniec, bo oddajemy do rafinerii płyny eksploatacyjne, potencjalnie niebezpieczne. Złomowanie pojazdów opiera się także na oddaniu do zakładów przetwórczych tak naprawdę wszystkiego, co możliwe, a więc opon, desek rozdzielczych, tworzyw sztucznych, podsufitek czy tapicerki i foteli. Pracujemy w zgodzie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Dla nas niezwykle ważne jest przestrzeganie tych zasad. Chcemy jednocześnie pomóc klientom, w końcu zalegający na podwórku czy w garażu wrak to nic przyjemnego. Co ważne, oferta naszego punktu w Siedlcach obejmuje również skup samochodów używanych.

  złomowanie aut Siedlce

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na auto złom?

  Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym. Dla nas nie ma znaczenia, że auto jest niekompletne, zniszczone przez pożar, gradobicie czy w trakcie wypadku. Co więcej, chętnie przyjmiemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Zanim zdecydujesz się na kasację swojego pojazdu, przygotuj komplet niezbędnych do tego dokumentów. Przede wszystkim potrzebujesz dowodu osobistego i dowodu rejestracyjnego, co więcej karty pojazdu, jeśli taka występuje. Więcej o potrzebnych dokumentach w naszym poradniku.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  W Auto-Kurek każdy, kto odda samochód do złomowania, otrzymuje od nas zapłatę. Cena za wrak liczona jest od każdego kilograma jego wagi, chcemy jednak zaznaczyć, że jeśli pojazd waży mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, kwota będzie nieco niższa. Wszystko ze względu na konieczność pobrania niewielkiej opłaty od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.