Złomowanie aut Legionowo - demontaż i kasacja samochodów

Każdy samochód, który nie nadaje się do dalszej eksploatacji powinien zakończyć swoją historię na złomowisku. Auto Kurek to firma, która w legalny sposób zajmuje się złomowaniem i kasacją samochodów różnego typu, zarówno aut osobowych, ciężarowych jak i autobusów. Wystarczy zgłoszenie, a nasi fachowcy zabiorą Twoje auto ze wskazanego miejsca w ciągu 24 godzin.

Auto szrot Legionowo – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Na miejscu dokonamy wszystkich formalności związanych ze sprzedażą auta oraz wystawieniem dokumentów niezbędnych do wyrejestrowania samochodu i zakończenia jego ubezpieczenia. Pieniądze ze sprzedaży auta wypłacany w gotówce lub przelewem na konto. Auto szrot Legionowo to część firmy działającej już w siedmiu województwach, która cieszy się dobrymi opiniami u dotychczasowych klientów.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Legionowo Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom oferujemy szybkie i skuteczne złomowanie auta. Aby rozpocząć z naszą firmą współpracę, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez podany na stronie formularz albo dzwoniąc na podane numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim krokiem jest natychmiastowa wycena auta – przeprowadza się ją przez telefon na podstawie danych podanych przez właściciela pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • pojazd odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie aut Legionowo

  Złomowanie pojazdów – Legionowo. Dbamy o czyste środowisko

  Oddając samochód do kasacji firmie Auto Kurek możemy mieć pewność, że zostanie ono zutylizowane w sposób w pełni profesjonalny. Na początku nasi fachowcy wymontują wszystkie części nadające się do dalszego użytkowania, następnie rozdzielą pozostałe elementy w zależności od materiału. Płyny oddane zostaną do rafinerii, części metalowe do huty, natomiast opony do cementowni lub firm przetwarzających je na składnik mieszanki dodawanej do asfaltu. Szkielet samochodu po sprasowaniu także trafia do huty. Przykładamy dużą wagę do starannej selekcji i recyklingu, ponieważ wiemy jak ważne jest dbanie o środowisko. Przestrzegamy zasad i prawa w kwestii złomowania pojazdów, dzięki czemu nie musisz się obawiać z nami żadnych problemów.

  złomowanie aut Legionowo

  Auto Szrot Legionowo – wybierz fachowców

  Firma Auto Kurek działa od lat, sukcesywnie zwiększając swój zasięg. Obecnie zajmujemy się złomowaniem i kasacją samochodów w siedmiu województwach. Zatrudnieni u nas fachowcy doskonale znają się na rzeczy i potrafią dostosować się do oczekiwań klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, negocjujemy ceny tak, aby obie strony były usatysfakcjonowane. Jednym z priorytetów naszej firmy jest szybka i bezproblemowa obsługa – wycena, transport (bez dodatkowych opłat) i wypłata gotówki następują błyskawicznie. Zaufało nam już wielu klientów dzięki czemu nasza firma może dynamicznie się rozwijać. Jeżeli nie wiesz co zrobić ze swoim starym samochodem, wybierz złomowanie pojazdów Legionowo.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.