Złomowanie aut Ostrów Mazowiecka

Chcesz zezłomować swoje auto? Firma Auto Kurek – profesjonalne złomowanie samochodów w Ostrowi Mazowieckiej – oferuje najlepsze warunki współpracy i atrakcyjny cennik. U nas otrzymasz gotówkę za każdy złomowany samochód. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także autobusy, maszyny rolnicze i pojazdy specjalne. Interesują nas wszystkie modele bez względu na stan techniczny czy wizualny. Kasacja aut to nasza specjalność.

Auto szrot Ostrów Mazowiecka

Auto Kurek oferuje usługi auto kasacji w Ostrowi Mazowieckiej i okolicach. Mamy niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu oferujemy naszym klientom najwyższy standard obsługi. U nas sprzedasz swój samochód nawet w ciągu kilku godzin od nawiązania kontaktu. Działamy codziennie przez 24 godziny na dobę. Możesz do nas zadzwonić w każdej chwili. Jeśli Twój samochód jest niesprawny, nie martw się! Przyjedziemy po niego własnym środkiem transportu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Kasacja pojazdów to najlepszy sposób na pozbycie się starego samochodu, którego nie opłaca się sprzedawać. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami telefonicznie: 692 443 443 lub 660 637 702. Zgłoszenia można także wysyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.


Wycena pojazdu

Wyceny pojazdu przeznaczonego do złomowania dokonujemy rzetelnie i z uwzględnieniem wszystkich jego zalet. Ważnymi czynnikami są dla nas waga samochodu, jego stan techniczny i kompletność. Gwarantujemy, że każdy klient będzie zadowolony z zaproponowanej przez nas ceny za złomowanie samochodu.


Kupno pojazdu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest odbiór samochodu, który bezpłatnie zapewniamy, sporządzenie niezbędnych dokumentów i wypłata ustalonej sumy pieniędzy w formie gotówki lub na konto. Przygotujemy dla Ciebie zaświadczenie o złomowaniu, które posłuży do wyrejestrowania pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Ostrów Mazowiecka

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług, w tym demontażu samochodów;
  • zapewniamy najkorzystniejsze warunki współpracy i wyceny;
  • każdy samochód możemy odebrać własnym środkiem transportu;
  • transakcje w naszej firmie przeprowadzane są szybko i sprawnie;
  • maksymalnie ograniczamy wszelkie formalności;
  • czekamy na zgłoszenia codziennie przez całą dobę.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Złomowanie pojazdów to często jedyny sposób na wyrejestrowanie samochodu uszkodzonego lub niesprawnego. Dzięki temu nie trzeba już płacić drogich składek na ubezpieczenie. Firma Auto Kurek prowadzi złomowanie aut w Ostrowi Mazowieckiej. Nie tylko kompleksowo zezłomujemy Twoje auto, ale także wypłacimy za to sporą sumę gotówki. Oferujemy bardzo korzystne i przejrzyste warunki wyceny samochodu do kasacji. Cały proces przeprowadzamy szybko i sprawnie, zapewniając najwyższy komfort naszym klientom. Kasację wykonujemy profesjonalnie, z zachowaniem wszelkich norm. Dbamy o środowisko naturalne, dlatego usuwamy z wraku wszystkie niebezpieczne płyny, elementy przeznaczone do recyklingu oraz części samochodowe, które mogą być wykorzystane do dalszej eksploatacji. Nasza firma prowadzi również skup samochodów używanych w Ostrowi Mazowieckiej. Zapraszamy do nas wszystkie osoby chcące korzystnie sprzedać swój samochód.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto Kurek Ostrów Mazowiecka przyjmuje samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Złomujemy maszyny i pojazdy wykorzystywane w rolnictwie, a także naczepy samochodowe. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Jeśli chcesz zezłomować samochód w Auto Kurek, przygotuj dokument potwierdzający tożsamość, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeśli została wydana. W przypadku współwłaściciela konieczna będzie jego pisemna zgoda.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić w ciągu 30 dni. W tym celu należy złożyć wniosek o wyrejestrowanie w wydziale komunikacji z dołączonym zaświadczeniem o złomowaniu, unieważnionym dowodem rejestracyjnym i kartą pojazdu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.