Złomowanie aut Ostrów Mazowiecka

Chcesz zezłomować swoje auto? Firma Auto Kurek – profesjonalne złomowanie samochodów w Ostrowi Mazowieckiej – oferuje najlepsze warunki współpracy i atrakcyjny cennik. U nas otrzymasz gotówkę za każdy złomowany samochód. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także autobusy, maszyny rolnicze i pojazdy specjalne. Interesują nas wszystkie modele bez względu na stan techniczny czy wizualny. Kasacja aut to nasza specjalność.

Auto szrot Ostrów Mazowiecka

Auto Kurek oferuje usługi auto kasacji w Ostrowi Mazowieckiej i okolicach. Mamy niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu oferujemy naszym klientom najwyższy standard obsługi. U nas sprzedasz swój samochód nawet w ciągu kilku godzin od nawiązania kontaktu. Działamy codziennie przez 24 godziny na dobę. Możesz do nas zadzwonić w każdej chwili. Jeśli Twój samochód jest niesprawny, nie martw się! Przyjedziemy po niego własnym środkiem transportu.

Kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Kasacja pojazdów to najlepszy sposób na pozbycie się starego samochodu, którego nie opłaca się sprzedawać. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami telefonicznie: 692 443 443 lub 660 637 702. Zgłoszenia można także wysyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.


Wycena pojazdu

Wyceny pojazdu przeznaczonego do złomowania dokonujemy rzetelnie i z uwzględnieniem wszystkich jego zalet. Ważnymi czynnikami są dla nas waga samochodu, jego stan techniczny i kompletność. Gwarantujemy, że każdy klient będzie zadowolony z zaproponowanej przez nas ceny za złomowanie samochodu.


Kupno pojazdu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest odbiór samochodu, który bezpłatnie zapewniamy, sporządzenie niezbędnych dokumentów i wypłata ustalonej sumy pieniędzy w formie gotówki lub na konto. Przygotujemy dla Ciebie zaświadczenie o złomowaniu, które posłuży do wyrejestrowania pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy

  złomowanie aut Ostrów Mazowiecka

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług, w tym demontażu samochodów;
  • zapewniamy najkorzystniejsze warunki współpracy i wyceny;
  • każdy samochód możemy odebrać własnym środkiem transportu;
  • transakcje w naszej firmie przeprowadzane są szybko i sprawnie;
  • maksymalnie ograniczamy wszelkie formalności;
  • czekamy na zgłoszenia codziennie przez całą dobę.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Złomowanie pojazdów to często jedyny sposób na wyrejestrowanie samochodu uszkodzonego lub niesprawnego. Dzięki temu nie trzeba już płacić drogich składek na ubezpieczenie. Firma Auto Kurek prowadzi złomowanie aut w Ostrowi Mazowieckiej. Nie tylko kompleksowo zezłomujemy Twoje auto, ale także wypłacimy za to sporą sumę gotówki. Oferujemy bardzo korzystne i przejrzyste warunki wyceny samochodu do kasacji. Cały proces przeprowadzamy szybko i sprawnie, zapewniając najwyższy komfort naszym klientom. Kasację wykonujemy profesjonalnie, z zachowaniem wszelkich norm. Dbamy o środowisko naturalne, dlatego usuwamy z wraku wszystkie niebezpieczne płyny, elementy przeznaczone do recyklingu oraz części samochodowe, które mogą być wykorzystane do dalszej eksploatacji. Nasza firma prowadzi również skup samochodów używanych w Ostrowi Mazowieckiej. Zapraszamy do nas wszystkie osoby chcące korzystnie sprzedać swój samochód.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto Kurek Ostrów Mazowiecka przyjmuje samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Złomujemy maszyny i pojazdy wykorzystywane w rolnictwie, a także naczepy samochodowe. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Jeśli chcesz zezłomować samochód w Auto Kurek, przygotuj dokument potwierdzający tożsamość, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeśli została wydana. W przypadku współwłaściciela konieczna będzie jego pisemna zgoda.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić w ciągu 30 dni. W tym celu należy złożyć wniosek o wyrejestrowanie w wydziale komunikacji z dołączonym zaświadczeniem o złomowaniu, unieważnionym dowodem rejestracyjnym i kartą pojazdu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.