Złomowanie aut Ciechanów - demontaż i kasacja samochodów

Stare lub zniszczone auto, którego chcemy się pozbyć to może być problem. Jednak z każdej sytuacji jest wyjście. Firma Auto Kurek to profesjonaliści zajmujący się wszystkim co wiąże się z kasacją i złomowaniem samochodu. Złomowanie samochodu dla mieszkańców Ciechanowa i okolic to już nie jest problem! Firma Auto Kurek pomoże pozbyć się niechcianego auta, a do tego pozwoli zyskać na tym zupełnie rozsądną kwotę.

Auto szrot Ciechanów – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto szrot Ciechanów zajmuje się skupem i utylizacją aut zarówno osobowych jaki i ciężarowych oraz autobusów. Nasza firma charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, kwota jaką zapłacimy za samochód przyjęty do kasacji jest adekwatna do jego stanu. Przyjmujemy auta zarówno w stanie powypadkowym, uszkodzone, a także pojazdy, które nie są już państwu potrzebne, a sprzedaż których zajęłaby zbyt wiele czasu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Ciechanów Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z pomocy naszej spółki, można być pewnym szybkiego i skutecznego złomowania pojazdu. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny etapem jest błyskawiczna wycena auta – wykonuje się ją przez rozmowę telefoniczną na bazie danych dostarczonych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (przy czym zapewniamy minimum formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • samochód odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Ciechanów

  Złomowanie Pojazdów Ciechanów

  To idealne rozwiązanie dla osób mających mało czasu. Jedyne co muszą Państwo zrobić to tylko zamówić naszą usługę. Specjaliści firmy Auto Kurek przyjeżdżają pod wskazany adres, wyceniają samochód przeznaczony do kasacji i odbierają go bez dodatkowych kosztów. Warto podkreślić, że auto szrot Ciechanów jest częścią licencjonowanej, legalnie działającej firmy o zasięgu ogólnopolskim. Oddając nam auto do kasacji mają Państwo pewność, że nie będzie ono wykorzystane do nielegalnych czynności, zostanie natomiast prawidłowo zutylizowane. Nasi fachowcy starają się jak najlepiej dostosować do Państwa wymagań.

  złomowanie aut Ciechanów

  Auto Szrot Ciechanów – profesjonalnie i bezpiecznie

  Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje do tego, aby złomowanie samochodów przebiegało zgodnie z panującym w Polsce prawem. Przestrzegamy zasad dotyczących ochrony środowiska dzięki czemu oddając samochód firmie Auto Kurek możecie być Państwo pewni, że w żaden sposób nie przyczynicie się do zanieczyszczenia środowiska. Części nienadające się do ponownego wykorzystania są poddawane recyklingowi, natomiast jeżeli coś nadaje się do regeneracji to po naprawie jest to przekazywane jest do dalszej eksploatacji. Złomowanie pojazdów Ciechanów to za jednym zamachem pozbycie się problemu, zarobek i dbanie o środowisko naturalne.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.