Złomowanie aut Piaseczno - demontaż i kasacja samochodów

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kasacją oraz złomowaniem aut w Piasecznie. Działamy prężnie w obrębie aż siedmiu województw, co jednoznacznie wskazuje na powodzenie w tej dziedzinie. Wynika to z rzeszy zadowolonych klientów. Jeżeli posiadasz pojazd, który uległ wypadkowi i nie wiesz, co z nim zrobić – rozwiązaniem jest właśnie Auto Kurek – złomowanie pojazdów. Przyjmujemy auta w każdym stanie technicznym w cenach od 300 zł do aż 200 000 zł.

Auto szrot Piaseczno – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Każdy typ auta jest dla nas cenny – dostawcze ciężarowe, osobowe, zadbane, niezadbane, serwisowane – każda z tych opcji oraz wielu innych nam odpowiada. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowo pozbyć się problemu auta, którego już nie będziesz używać – skontaktuj się z Auto Kurek. Nasza firma czynna jest 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę odbierają telefony.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Piaseczno Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym błyskawicznego i skutecznego złomowania auta. Współpraca z nami zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Specjalista z naszej firmy podczas rozmowy telefonicznej poprosi Was o przedstawienie kluczowych danych, dzięki którym możliwa będzie rzetelna wycena auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
  • pojazd odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Piaseczno

  Złomowanie aut Piaseczno

  Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie w Piasecznie z usług naszego auto szrotu – gwarantujemy satysfakcję. Klienci bardzo chwalą praktykę natychmiastowej wypłaty gotówki przy odbiorze auta (istnieje również oczywiście możliwość przelewu na podany numer konta) i załatwienie na bieżąco wszystkich formalności związanych z kasację i złomowaniem. Pracownik odbierający pojazd przeprowadzi klienta przez cały proces wypełniania dokumentów. Zostaną one wcześniej przez niego przygotowane. Na miejscu zostanie również unieważniony dowód rejestracyjny oraz tablice.

  Nasza firma oferuje w ramach usług możliwość odholowania samochodu z dowolnego miejsca do siedziby Auto Kurek. Przyjedziemy w ciągu jednej doby po pojazd i bez żadnych dodatkowych opłat obciążających klienta zabierzemy go do siebie. Wystarczy, że zgłosisz nam taką chęć przez telefon. Pierwszą czynnością będzie wycena auta przez pracownika, następnie zostaje podpisana umowa kupna sprzedaży, wystawiana są wszystkie niezbędne zaświadczenia konieczne do prawidłowego wyrejestrowania samochodu i rozwiązania umowy z ewentualnym ubezpieczycielem. Cały proces obejmujący złomowanie aut skonstruowany jest tak, aby klient korzystając z usług przez nasz auto-szrot stracił jak najmniej czasu i energii.

  złomowanie aut Piaseczno

  Auto szrot Piaseczno

  Każde działanie, jakiego się podejmujemy, jest w pełni zgodne z prawem – posiadamy wszelkie konieczne uprawnienia i pozwolenia, aby legalnie przeprowadzać złomowanie i recykling aut. Pierwszą czynnością po otrzymaniu od klienta samochodu jest pozbycie się wszelkich płynów (poprzez utylizację). Profesjonalne złomowanie pojazdów sprawia, że środowisko pozostaje bezpieczne – wszystkie części, z których można jeszcze skorzystać zostaną użyte, a cała reszta zostanie przerobiona na inne albo zostanie prawidłowo zutylizowana.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.