Złomowanie aut Ostrołęka - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja Ostrołęka i okolice – to obszar działań naszego auto szrotu. Skupiamy się na ekologicznym złomowaniu pojazdów uszkodzonych w wypadku czy zniszczonych w pożarze i gradobiciu. Możesz nam oddać auto w każdym stanie technicznym i wizualnym, Co więcej, przyjmiemy od Ciebie pojazdy osobowe, terenowe, dostawcze, a nawet autobusy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług kasacji aut.

Auto szrot Ostrołęka- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie aut w Ostrołęce to usługi wykonywane przez nas od lat. Działamy przez 24 godziny na dobę, możesz się z nami skontaktować, kiedy tylko chcesz. Odbieramy auta własnym transportem! Chcemy także zaznaczyć, że płacimy za każdy kilogram wraku, a co za tym idzie, cena złomowania aut zależy od tego, ile ważył oddany w nasze ręce samochód.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami, zadzwoń pod jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnij krótki formularz na stronie. Możesz także przyjechać do naszego biura. Omówimy szczegóły współpracy i miejsce oraz termin odbioru wraku. Oczywiście sam również możesz go do nas przywieźć.


Złomowanie pojazdu

Oferujemy profesjonalne, ekologiczne złomowanie samochodów. Skupiamy się wtedy na demontażu sprawnych części i usuwaniu niebezpiecznych elementów takich jak np. płyny eksploatacyjne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług jeszcze dziś, działamy 24 godziny na dobę.


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap naszej współpracy to oczywiście wypłacenie Tobie należytej sumy w gotówce lub przelewem. Jako legalna Stacja Demontażu Pojazdów zadbamy również o formalności. Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta, a także unieważnimy dowód rejestracyjny samochodu.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta,
  • własnym transportem przywozimy auta do zezłomowania,
  • działamy przez 24 godziny na dobę,
  • istniejemy na rynku od wielu lat,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • błyskawicznie wypłacamy pieniądze gotówką lub przelewem.
  złomowanie aut Ostrołęka

  Złomowanie pojazdów – Ostrołęka

  Chcesz zezłomować samochód i jesteś z Ostrołęki lub okolic? W takim razie zachęcamy Cię do skorzystania z usług wieloletniej Stacji Demontażu Pojazdów Auto-Kurek. W naszej firmie skupiamy się na kompleksowych, profesjonalnych usługach. Dlatego też oferujemy nie tylko samo złomowanie, ale także transport niesprawnych aut do naszej siedziby; nie musisz więc tym się martwić, szczególnie że przewóz jest darmowy! Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz zyskać naprawdę wiele, przede wszystkim pozbędziesz się powypadkowego czy zniszczonego pojazdu, ale również otrzymasz dodatkowy zastrzyk gotówki. Działamy w pełni legalnie, o czym świadczy zezwolenie numer C-65, dzięki któremu możemy zgodnie z prawem składować samochody na auto szrocie, wystawiać zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu, a także unieważniać dowody rejestracyjne. Co ważne, oferujemy także skup samochodów używanych w Ostrołęce. Zapraszamy!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Samochód szkodzi środowisku nie tylko wtedy, gdy jeździ. Zalegający na podwórku wrak, szczególnie po brzegi wypełniony płynami eksploatacyjnymi, to również zagrożenie dla natury i dla człowieka. Czym prędzej zgłoś się do nas, jeśli masz taki pojazd, a następnie zdecyduj się na jego kasację. Przeprowadzimy demontaż zgodnie z przepisami o ochronie środowiska, wspomniane płyny trafią do rafinerii, a sprawne części do ponownej sprzedaży. W naszej firmie żadna część auta nie zostanie zmarnowana, a jedynie zutylizowana, jeśli nie będzie możliwe jej ponowne wykorzystanie. Nawet gotowe paczki złomu trafiają u nas do huty. Po wraku pozostanie już tylko wspomnienie, a Ty będziesz cieszył się dodatkowym miejscem w garażu czy na podjeździe oraz wynagrodzeniem!

  złomowanie aut Ostrołęka

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto-Kurek w Ostrołęce przyjmie na złom samochód każdej marki. Możesz nam oddać auto uszkodzone, zniszczone w pożarze, powypadkowe czy po powodzi. Skupiamy się na kasacji pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet autobusów.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, otrzymasz zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Z tym dokumentem powinieneś udać się do Wydziału Komunikacji, gdzie złożysz wniosek o wyrejestrowanie pojazdu. Pamiętaj przy tym, że oprócz zaświadczenia musisz zabrać unieważniony dowód rejestracyjny, a także kartę pojazdu. Na wyrejestrowanie zezłomowanego pojazdu masz 30 dni.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Auto-Kurek płaci wszystkim, którzy zechcą zostawić u nas swoje auto. Za zezłomowanie otrzymasz uczciwe wynagrodzenie, które będzie uzależnione od wagi wraku. Im cięższy pojazd, tym więcej zyskasz. Pamiętaj, że gdy auto będzie ważyć mniej niż 90% tego, co wpisano w dowód rejestracyjny, otrzymasz nieco mniejsze wynagrodzenie.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.