Złomowanie aut Sochaczew - demontaż i kasacja samochodów

Jeżeli mieszkasz w Sochaczewie lub pobliżu, możesz skorzystać z usług znakomitej firmy zajmującej się kasacją i złomowaniem samochodów. Zapraszamy każdego, kto posiada zalegające auto. Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie i wieku. Chętnie odkupimy od Ciebie zarówno auto po wypadku, jak i takie, które ze względu na starość i zużycie odmawia już posłuszeństwa.

Auto szrot Sochaczew – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Profesjonalne podejście naszej firmy przyciąga rzesze klientów, którzy po skorzystaniu z usług złomowania aut chętnie polecają naszą firmę znajomym. Priorytetem jest dla nas satysfakcja klientów, dlatego zapewniamy najwyższej jakości miłą obsługę. Jako firma zajmująca się kasacją i złomowaniem pojazdów, posiadamy wszelkie potrzebne dokumenty i pozwolenia, aby działać zgodnie z prawem.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Sochaczew Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym skutecznego i błyskawicznego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 i 692 443 443 formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Specjalista z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o podanie kluczowych danych, dzięki którym możliwa będzie rzetelna wycena samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Sochaczew

  Złomowanie aut w Sochaczewie

  Korzystając z naszych usług auto szrot, nie musisz przejmować się formalnościami. Nasz personel przy odbiorze pojazdu poinformuje Cię o wszystkich obowiązkach, jakich musisz dopełnić oraz wcześniej przygotuje wszystkie potrzebne dokumenty. Przeprowadzimy Cię przez ten krótki proces w taki sposób, aby zajął Ci jak najmniej czasu i wszystko załatwimy przy odbiorze. Jeżeli nie masz możliwości dojechać autem do naszej siedziby – wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Bez żadnych dodatkowych opłat osobiście przyjedziemy po Twój pojazd i go zabierzemy do siebie. Działamy siedem dni w tygodniu, a telefony odbieramy przez okrągłą dobę. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi – korzystając z naszych usług, decydujesz się na najlepszą opłatę za Twój samochód. Otrzymasz ją od ręki w gotówce po przekazaniu pojazdu lub na wskazany numer konta bankowego.

  złomowanie aut Sochaczew

  Skup i auto szrot w Sochaczewie

  Nasz auto szrot oferuje od 300 złotych do 200 tysięcy za dowolny pojazd. Przyjmiemy każdy typ i markę samochodów – może to być auto ciężarowe, TIR, autobus, maszyny rolnicze czy samochody osobowe. Po dostarczeniu pojazdu wycenimy go, a następnie podpiszemy z Tobą umowę kupna-sprzedaży. Oferujemy najlepsze ceny w Sochaczewie. Auto Kurek bardzo dba o środowisko – jeżeli auto po wycenie przeznaczone jest do kasacji, najpierw zostanie ocenione przez specjalistów pod kątem znalezienia elementów, które można poddać dalszej eksploatacji. Wybierając Auto Kurek masz pewność, że złomowanie pojazdów jest wykonywane profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi normami.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.