Złomowanie aut Nowy Dwór Mazowiecki - demontaż i kasacja samochodów

Firma Auto Kurek zajmuje się kasacją i złomowaniem samochodów. To prawdziwi profesjonaliści działający legalnie w obrębie siedmiu województw. Teraz także mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic mają wygodny dostęp do usług firmy Auto Kurek. Samochody nienadające się do dalszej eksploatacji mogą być prawdziwym problemem, wystarczy jednak wybrać auto szrot Nowy Dwór Mazowiecki i problem zamieni się w gotówkę.

Auto szrot Nowy Dwór Mazowiecki – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Oddając auto na złom można za nie otrzymać kwotę od 300 złotych wzwyż, w zależności od stanu auta. Nasi klienci doceniają fakt iż wyceniając samochody do kasacji do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Gotówkę wypłacamy od ręki, albo przelewamy na podany przez klienta numer konta bankowego.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Nowy Dwór Mazowiecki Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom oferujemy sprawne i bezproblemowe złomowanie samochodu. W celu nawiązania współpracy, konieczny jest bezpośredni kontakt – przez znajdujący się na stronie formularz lub dzwoniąc na podane numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny etapem jest natychmiastowa wycena pojazdu – odbywa się ona przez rozmowę telefoniczną na podstawie informacji przekazanych przez właściciela pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Nowy Dwór Mazowiecki

  Złomowanie pojazdów Nowy Dwór Mazowiecki – jak to załatwić

  Firma Auto Kurek przez lata swojej działalności wypracowała modelowy sposób postępowania maksymalnie ułatwiający klientowi proces pozbywania się niechcianego auta. Po zgłoszeniu się do naszego auto szrotu w Nowym Dworze Mazowieckim w ciągu 24 godzin zjawia się u klienta nasz pracownik. Przeprowadza wycenę auta, podpisuje umowę kupna sprzedaży oraz wystawia wszystkie zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania i rozwiązania umowy z ubezpieczycielem samochodu. W przypadku aut niezdolnych do jazdy Auto Kurek zabiera je własnym transportem bez dodatkowych kosztów. Cały proces jest więc bardzo prosty i przebiega błyskawicznie.

  złomowanie aut Nowy Dwór Mazowiecki

  Auto szrot Nowy Dwór Mazowiecki – co dalej dzieje się z autem

  Nasza firma posiada wszelkie uprawnienia do przeprowadzenia złomowania i recyklingu aut. W pierwszym rzędzie pozbywamy się płynów pozostających w samochodzie – są one poddane odpowiedniej utylizacji. Następnie cały samochód dzielony jest na odpowiednie frakcje: metal, plastik, guma, szkło itd. Pozostały po demontaży szkielet samochodu jest prasowany przy pomocy profesjonalnych narzędzi i następnie trafia do huty, do powtórnego wykorzystania. Także wymontowane części nadające się do dalszej eksploatacji są oddawane do użytku. Tak więc dzięki firmie Auto Kurek złomowanie pojazdów w Nowym Dworze Mazowieckim jest w pełni bezpieczne dla klientów oraz dla środowiska naturalnego.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.