Złomowanie aut Żyrardów - demontaż i kasacja samochodów

Auto Kurek to znakomita firma trudniąca się skupem, kasacją i złomowaniem pojazdów różnych rodzajów. Chętnie przyjmiemy każdy pojazd – może być młodszy, starszy, lepiej lub gorzej zadbany, ciężarówka, autobus, samochód osobowy i wiele innych. Wystarczy zgłosić nam chęć przekazania pojazdu, a my go od Ciebie odkupimy. Możesz do nas przyjechać samodzielnie lub – jeśli auto jest niesprawne w takim stopniu, że nie może poruszać się po drogach publicznych – my osobiście po nie przyjedziemy.

Auto szrot Żyrardów – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nie pobieramy za taką usługę żadnych dodatkowych opłat od klienta. Cenimy sobie dobrą renomę i bardzo o nią dbamy. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego staramy się możliwie najbardziej skrócić i ułatwić udział właściciela pojazdu w procesie złomowania. Obsługujemy Żyrardów i wiele innych miejscowości – zapewniamy złomowanie pojazdów na najwyższym poziomie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Żyrardów Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z pomocy naszej spółki, można liczyć na sprawne i bezproblemowe złomowanie pojazdu. Aby nawiązać z nami współpracę, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez znajdujący się na stronie formularz albo dzwoniąc na podane numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Pracownik z naszej firmy podczas rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o wyszczególnienie kluczowych informacji, na podstawie których wykonamy wycenę auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie aut Żyrardów

  Złomowanie aut w Auto Szrot Żyrardów

  Jeżeli chcesz szybko pozbyć się kłopotliwego pojazdu, z którego i tak nie korzystasz, i potrzebujesz w krótkim czasie gotówki (na przykład na nowy samochód) – jesteśmy dla Ciebie stworzeni. Natychmiast po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży otrzymasz od nas zapłatę w gotówce lub, jeżeli będziesz wolał, przelew na konto bankowe. Nasza auto szrot oferuje najlepsze propozycje cenowe w Żyrardowie. Skupujemy auta płacąc klientom od 300 do aż 200 tysięcy złotych.

  Oddając nam auto, możesz liczyć na kompleksową pomoc przy dopełnianiu wszelkich formalności, jakie są od Ciebie wymagane przez prawo. Pracownik odbierający pojazd poinformuje Cię o wszystkim i razem z Tobą wypełni wszelką konieczną dokumentację. W przypadku decyzji o kasacji pojazdu, jeszcze przy Tobie zostaną unieważnione tablice rejestracyjne, dowód rejestracyjny. Auto Kurek zadba, abyś wygodnie i szybko dopełnił wszelkich formalności.

  złomowanie aut Żyrardów

  Co się stanie z autem przeznaczonym do kasacji? – Auto szrot Żyrardów

  Złomując u nas auto możesz być pewny profesjonalnego podejścia do zadania. Po otrzymaniu pojazdu specjaliści skontrolują samochód w celu odnalezienia wszelkich elementów, które mogłyby podlegać dalszej eksploatacji. Wszystkie niebezpieczne substancje zostaną odpowiednio zutylizowane, a części posegregowane według materiałów, z których są wykonane i poddane recyklingowi. Złomowanie aut w naszej firmie odbywa się zgodnie ze wszystkimi standardami.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.