Złomowanie aut Płock - demontaż i kasacja samochodów

Od początków naszej działalności, autozłom Auto Kurek pomaga klientom z całej Polski w kasacji oraz autozłomowaniu pojazdów. Funkcjonujemy jako auto szrot, lecz jesteśmy rzetelną oraz profesjonalną Stacją Demontażu Pojazdów. Posiadamy licencję od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, która upoważnia nas do legalnej działalności i stanowi gwarancję naszych usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Auto szrot Płock – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Choć dziwnie to brzmi, złomowanie oraz kasacja to nasz chleb powszedni. Te z pozoru proste zadania, są ciągiem złożonych procesów, które przeprowadzane są dokładnie oraz z poszanowaniem zasad ekologicznych. Obsługujemy klientów z całej Polski – terenem naszego działania jest również Płock.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Płock Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Naszym klientom zapewniamy bezproblemowe oraz sprawne złomowanie auta. Aby rozpocząć z naszą firmą współpracę, konieczny jest bezpośredni kontakt – poprzez dodany na witrynie formularz lub dzwoniąc na podane numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim etapem jest błyskawiczna wycena pojazdu – przeprowadza się ją przez telefon na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Płock

  Autozłom – Płock. Jak przeprowadzamy autokasację?

  Odbiór pojazdu, za który płacimy, to dopiero początek. Ważne są też kwestie formalne. Złomowanie wymaga sporządzenia oświadczenia o kasacji lub złomowaniu, a także unieważnienia dowodu rejestracyjnego. W przypadku auto skupu podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Gdy samochód trafia na złomowisko, rozpoczyna się dalsza praca. Na początku nasi specjaliści rozkładają pojazdy na czynniki pierwsze. Każdy element jest oddzielany i trafia do recyklingu lub do dalszej sprzedaży czy obróbki. W ten sposób groźne dla środowiska oleje wysyłane są do rafinerii, a przerobione opony często przydają się w budowie dróg. Jeśli silnik czy akumulatory nadają się do dalszego użytku, to poddawane są naprawie i sprzedawane. Do cięcia trafia czysta blacha, która przechodzi przez nasze specjalistyczne maszyny.

  złomowanie aut Płock

  Auto szrot i auto złomowanie – Płock. Czy to się opłaca?

  To zależy. Jeśli auto jest niesprawne, a jego uruchomienie wymaga długotrwałych i kosztownych napraw, to tak. Jeżeli pojazd uległ poważnemu wypadkowi, to tak. Jeżeli niszczeje na podwórku, to tak. Jeżeli samochód jest w miarę sprawny, ale stwarza niebezpieczeństwo, to tak. Auto szrot to dobre rozwiązanie w takich przypadkach. Państwo nic nie tym nie tracą, co więcej, zyskują. Nie ma jednej stałej kwoty za autozłom, ponieważ każdy pojazd wyceniany jest indywidualnie. Może to być 300 zł, a może być i 50 000 czy 200 000. W celu rozmowy o szczegółach, zapraszamy do kontaktu mieszkańców Płocka i okolic.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.