Złomowanie pojazdów Auto złom – Auto Szrot Płock

Złomowanie pojazdów w Płocku. Profesjonalny auto szrot

Od początków naszej działalności, autozłom Auto Kurek pomaga klientom z całej Polski w kasacji oraz autozłomowaniu pojazdów. Funkcjonujemy jako auto szrot, lecz jesteśmy rzetelną oraz profesjonalną Stacją Demontażu Pojazdów. Posiadamy licencję od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, która upoważnia nas do legalnej działalności i stanowi gwarancję naszych usług świadczonych na najwyższym poziomie. Choć dziwnie to brzmi, złomowanie oraz kasacja to nasz chleb powszedni. Te z pozoru proste zadania, są ciągiem złożonych procesów, które przeprowadzane są dokładnie oraz z poszanowaniem zasad ekologicznych. Obsługujemy klientów z całej Polski – terenem naszego działania jest również Płock.

auto szrot płock - szybkie złomowanie
autozłom płock

Autozłom – Płock. Jak przeprowadzamy autokasację?

Odbiór pojazdu, za który płacimy, to dopiero początek. Ważne są też kwestie formalne. Złomowanie wymaga sporządzenia oświadczenia o kasacji lub złomowaniu, a także unieważnienia dowodu rejestracyjnego. W przypadku auto skupu podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Gdy samochód trafia na złomowisko, rozpoczyna się dalsza praca. Na początku nasi specjaliści rozkładają pojazdy na czynniki pierwsze. Każdy element jest oddzielany i trafia do recyklingu lub do dalszej sprzedaży czy obróbki. W ten sposób groźne dla środowiska oleje wysyłane są do rafinerii, a przerobione opony często przydają się w budowie dróg. Jeśli silnik czy akumulatory nadają się do dalszego użytku, to poddawane są naprawie i sprzedawane. Do cięcia trafia czysta blacha, która przechodzi przez nasze specjalistyczne maszyny.

Auto szrot i auto złomowanie – Płock. Czy to się opłaca?

To zależy. Jeśli auto jest niesprawne, a jego uruchomienie wymaga długotrwałych i kosztownych napraw, to tak. Jeżeli pojazd uległ poważnemu wypadkowi, to tak. Jeżeli niszczeje na podwórku, to tak. Jeżeli samochód jest w miarę sprawny, ale stwarza niebezpieczeństwo, to tak. Auto szrot to dobre rozwiązanie w takich przypadkach. Państwo nic nie tym nie tracą, co więcej, zyskują. Nie ma jednej stałej kwoty za autozłom, ponieważ każdy pojazd wyceniany jest indywidualnie. Może to być 300 zł, a może być i 50 000 czy 200 000. W celu rozmowy o szczegółach, zapraszamy do kontaktu mieszkańców Płocka i okolic.

honda civic

Formularz zgłoszeniowy