Złomowanie aut Gostynin - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja Gostynin i okolice to obszar naszych działań. Skupiamy się na demontażu i złomowaniu aut na naszym auto szrocie od wielu lat. Możesz nam oddać samochód w każdym stanie technicznym, przyjmujemy modele powypadkowe, ale i doszczętnie zniszczone w pożarze czy przez grad. Co ważne, dla nas nie ma znaczenia rodzaj pojazdu, oddaj nam auto osobowe, dostawcze, a nawet autobus. Kasacja aut to nasza pasja!

Auto szrot Gostynin- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie aut w Gostyninie obejmuje przede wszystkim jego odbiór od klienta z pomocą naszego transportu. Działamy 24 godziny na dobę, w każdej chwili możesz do nas zadzwonić i zechcieć zlecić odbiór pojazdu. Istniejemy od lat, nasz doświadczony personel chętnie zajmie się ekologiczną rozbiórką auta bez względu na stopień jego zniszczeń. Cena złomowania auta będzie uzależniona od wagi wraku!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami telefonicznie, wypełnij formularz kontaktowy na stronie lub przyjedź do naszego biura. Rozpoczniemy współpracę od ustalenia terminu i miejsca odbioru zniszczonego pojazdu. Możesz nam go przywieźć lub skorzystać z opcji darmowego transportu. Zadzwoń do nas pod numer: 660 637 702 lub 692 443 443 .


Złomowanie pojazdu

Zajmujemy się ekologicznym złomowaniem pojazdów. Odbieramy auto od klienta, po czym przechodzimy do rozbiórki i usunięcia niebezpiecznych części, między innymi płynów eksploatacyjnych. Co ważne, elementy sprawne trafiają do sprzedaży i otrzymują od nas drugie życie!


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap współpracy to oczywiście wypłata gotówki lub wykonanie przelewu. Jako legalna Stacja Demontażu Pojazdów skupiamy się także na formalnościach. Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta i unieważnimy dowód rejestracyjny.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania pojazdów z Gostynina i okolic?

  • Działamy przez 24 godziny na dobę,
  • indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia,
  • oferujemy własny transport auta do kasacji,
  • wydajemy zaświadczenie o zezłomowaniu,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • działamy na rynku od lat,
  • błyskawicznie wypłacamy pieniądze w gotówce lub przelewem.
  złomowanie aut Gostynin

  Auto Złom z Gostynina i okolic – Ekologiczna kasacja samochodów

  W Gostyninie i okolicach jest wiele pojazdów, które nadają się już wyłącznie do zezłomowania. Jeśli jesteś właścicielem takiego auta, zachęcamy do skorzystania z naszych usług kasacji pojazdów. Skupimy się na najważniejszych czynnościach i zajmiemy się wynagrodzeniem Ciebie za to, że zechciałeś oddać auto właśnie nam. Auto-Kurek nie tylko wypłaci Ci pieniądze, ale również wystawi zaświadczenie o zezłomowaniu auta i unieważni dowód rejestracyjny. Słyniemy z ekologicznej kasacji pojazdów, dbamy o środowisko, usuwając z samochodów niebezpieczne płyny eksploatacyjne, a gotowe paczki złomu oddajemy do huty. U nas nawet tapicerka czy podsufitka otrzymują nowe życie, a jeśli nie jest to możliwe, trafiają do utylizacji. Chcemy zaznaczyć, że oprócz złomowania prowadzimy w Gostyninie skup aut używanych. Jeśli takie masz, sprzedaj je nam!

  złomowanie aut Gostynin

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych, a nawet autobusów – tym zajmujemy się już od wielu lat w Gostyninie. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy! Co ważne, dla nas nie ma znaczenia to, w jakim stanie jest Twój samochód. Przyjmiemy auta uszkodzone, powypadkowe, po powodzi, gradobiciu czy pożarze!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Pamiętaj, że kiedy zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, musisz przygotować kilka ważnych dokumentów, będziemy ich wymagać. Przede wszystkim Twojego dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego, a także karty pojazdu, jeśli taka istnieje. Po więcej informacji zapraszamy do naszego poradnika.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Na szrocie Auto-Kurek przyjmujemy wszystkie samochody do kasacji. Chcemy podkreślić, że za każdą taką usługę oferujemy wynagrodzenie. Będzie to uzależnione od wagi wraku, płacimy za każdy kilogram. Jednocześnie zaznaczamy, że jeśli pojazd będzie ważył mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, wypłata będzie nieco niższa.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.