Złomowanie aut Wołomin - demontaż i kasacja samochodów

Auto Kurek to firma kompleksowo zajmująca się skupem, kasacją i złomowaniem aut. Profesjonalna obsługa klientów jest naszym najwyższym priorytetem – to nasza wizytówka. Rzesze zadowolonych klientów są żywym dowodem na jakość naszych usług. Zajmujemy się kasacją, złomowaniem i skupem wszelkich pojazdów – aut ciężarowych, autobusów, samochodów osobowych, busów i wielu innych.

Auto szrot Wołomin – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Chętnie odkupimy od Ciebie każde auto w dowolnym stanie. Oferujemy najlepsze ceny w Wołominie – zapłacimy od 300 złotych do nawet 200 000. Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i uprawnienia, jakich potrzebuje firma zajmująca się tego typu profesją. Auto Kurek to profesjonalne złomowanie pojazdów.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Wołomin Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym skutecznego i sprawnego złomowania samochodu. Aby rozpocząć z nami współpracę, konieczny jest bezpośredni kontakt – przez zamieszczony na witrynie formularz albo dzwoniąc na podane numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ekspert z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie niezbędnych danych, na podstawie których przeprowadzimy wycenę auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
  • pojazd odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Wołomin

  Złomowanie aut w Wołominie

  Aby ułatwić klientom dostarczenie auta, oferujemy firmowy transport zgłoszonego pojazdu. Jeżeli nie masz jak dojechać swoim autem ze względu na swoje bezpieczeństwo, niesprawność pojazdu, albo z jakiegokolwiek innego powodu – zadzwoń do nas, a przyjedziemy po Twój pojazd bez żadnych dodatkowych kosztów. Nasz auto szrot działa przez cały tydzień, a telefon odbieramy nieprzerwanie przez całą dobę.

  Nie musisz w żaden sposób przejmować się formalnościami, jakie należy wykonać przy złomowaniu pojazdu w Wołominie. Pracownik odbierający od Ciebie samochód przeprowadzi Cię przez cały proces i wszystkie procedury, w jakich musisz uczestniczyć jako właściciel pojazdu. Na początku wycenimy Twoje auto, a następnie podpiszemy umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeżeli będzie miało zostać poddane kasacji, na miejscu zostaną unieważnione tablice i dowód rejestracyjny.

  złomowanie aut Wołomin

  Auto szrot Wołomin

  Auto Kurek dba o środowisko, dlatego pojazdy przeznaczone do kasacji przechodzą oględziny w celu wyszukania elementów, które mogą zostać poddane dalszej eksploatacji. Wszelkie płyny znajdujące się w pojemnikach zostają odpowiednio zutylizowane, a pozostała w ten sposób część auta podlega segregacji na plastiki, metale, elementy gumowe, szklane i wiele innych. Na końcu pozostaje metalowy szkielet, który zostaje sprasowany, a następnie trafia do huty jako surowiec do wykorzystania. Zapraszamy do kontaktu z nami – gwarantujemy profesjonalne złomowania aut i pełną satysfakcję z naszych usług.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.