Złomowanie aut Grodzisk Mazowiecki - demontaż i kasacja samochodów

Auto Kurek to firma specjalizująca się w kasacji i złomowaniu samochodów różnych typów. To fachowcy, którzy o swojej pracy wiedzą wszystko. Masz niesprawne auto, samochód uległ wypadkowi, albo po prostu chcesz się pozbyć starego grata? Firma Auto Kurek uwolni Cię od tego problemu.

Auto szrot Grodzisk Mazowiecki – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Działamy już w siedmiu województwach, także w Grodzisku Mazowieckim. Jesteśmy firmą działającą legalnie, posiadamy wszystkie wymagane prawem zezwolenia, masz więc gwarancję, że pozbywając się auta nie musisz się o nie więcej martwić. Na miejscu zajmiemy się unieważnieniem  dowodu rejestracyjnego oraz wystawimy zaświadczenie o demontażu pojazdu. Auto szrot Grodzisk Mazowiecki czynny jest przez cały tydzień, możesz kontaktować się z nami całą dobę.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Grodzisk Mazowiecki Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można liczyć na sprawne i skuteczne złomowanie samochodu. Współpraca z nami rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 i 692 443 443 formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz rzeczoznawca w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Was o podanie podstawowych danych, dzięki którym możliwa będzie uczciwa wycena samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Grodzisk Mazowiecki

  Złomowanie pojazdu – czy da się na tym zarobić?

  Jeżeli zdecydujesz się na złomowanie pojazdu w Grodzisku Mazowieckim to masz gwarancję indywidualnej wyceny, w zależności od stanu Twojego auta. W porównaniu z konkurencją jesteśmy bardziej nastawieni na zadowolenie klienta i dlatego chętnie negocjujemy nasze ceny. Pieniądze wypłacane są w gotówce lub w formie przelewu na wskazane konto. Dodatkowo nie musisz martwić się o transport niesprawnego auta przeznaczonego na złom. Auto szrot Grodzisk Mazowiecki zapewnia własny odbiór samochodów bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki uczciwym zasadom i szybkim wypłatom zyskaliśmy już grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nam znajomym.

  złomowanie aut Grodzisk Mazowiecki

  Złomowanie aut – co dzieje się z nimi dalej

  W zależności od stanu samochodu oddanego w celu złomowania nasi fachowcy podejmują różne decyzje. Części, które nadają się do dalszego użytkowania są wymontowywane i przekazywane do eksploatacji natomiast reszta jest skrupulatnie dzielona na poszczególne frakcje. Pozostające w aucie płyny przekazujemy do utylizacji, metalowe części są zgniatane i przekazywane do huty natomiast opony i tekstylia wykorzystywane są jako różnego typu półfabrykaty. Oddając samochód do złomowania firmie Auto Kurek możesz mieć pewność, że Twój samochód zostanie zutylizowany i nie będzie obciążał środowiska naturalnego.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.