Złomowanie aut Mińsk Mazowiecki

Postaw na złomowanie samochodów w Mińsku Mazowieckim. Wybierz usługi firmy Auto-Kurek i ciesz się z pozbycia niesprawnego auta. Kupimy każdy pojazd bez względu na jego stan techniczny i wizualny. Oddaj nam samochód po pożarze, a chętnie się nim zajmiemy. Chcemy zaznaczyć, że na nasz auto szrot przyjmujemy osobówki, ciężarówki, a nawet autobusy!

Auto szrot Mińsk Mazowiecki- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto złom Auto-Kurek działa na rynku od wielu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy demontaż samochodów setki jak nie tysiące razy. Zawsze dbamy o klienta, proponując mu kompleksowość usług. Chętnie przyjedziemy pod wskazany adres i darmowym transportem odbierzemy niesprawne auto! Działamy 24 godziny na dobę, wystawiamy także zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Chcesz, abyśmy zezłomowali Twój samochód? W takim razie zadzwoń do nas na jeden z tych numerów: 660 637 702 lub 692 443 443 . Wystarczy jeden telefon, abyśmy omówili wszelkie szczegóły naszej dalszej współpracy. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej nasz konsultant będzie chciał zweryfikować Twój samochód. Zrobi to w bardzo prosty sposób – wystarczy, że podasz mu numer VIN, ewentualnie kilka innych informacji dotyczących pojazdu, między innymi rok produkcji, markę czy model. To prosta i szybka procedura.


Kupno samochodu

Ostatni etap naszej współpracy będzie najprzyjemniejszy. To wtedy otrzymasz od nas zapłatę uzależnioną od masy samochodu. Chcemy podkreślić, że wystawimy dla Ciebie zaświadczenie o zezłomowaniu auta oraz unieważnimy dowód rejestracyjny pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Mińsku Mazowieckim?

  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu,
  • działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • skupujemy samochody w każdym stanie,
  • oferujemy darmowy transport po uszkodzony pojazd,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny.
  złomowanie aut Mińsk Mazowiecki

  Złomowanie aut Mińsk Mazowiecki – z korzyścią dla natury

  Czy wiesz, że złomowanie pojazdów w Mińsku Mazowieckim ma na celu pomóc Ci pozbyć się wraku z podwórka? To także usługa, której zadaniem jest ochrona środowiska. W ten sposób możemy zadbać o naturę, bo na przykład niebezpieczne dla niej i dla człowieka płyny eksploatacyjne, między innymi olej silnikowy, usuwamy z pojazdu i oddajemy do rafinerii. Na naszym auto złomie skupiamy się także na demontażu samochodów – wszelkie sprawne lub nadające się do regeneracji części trafiają później do sprzedaży i otrzymują nowe życie u innego właściciela. To nie wszystko, nawet tapicerka (jeśli będzie to możliwe) zostanie przerobiona na coś zupełnie innego. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Jednocześnie przypominamy, że w Mińsku Mazowieckim prowadzimy także skup aut używanych.

  złomowanie aut Mińsk Mazowiecki

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz złom w Mińsku Mazowieckim przyjmujemy samochody bez względu na gabaryty, segment, markę czy model. Możesz oddać w nasze ręce osobówkę, ale równie dobrze ciężarówkę. Co więcej, nie ma dla nas znaczenia stan techniczny czy wizualny danego pojazdu.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Jeśli pojazd jest niekompletny i brakuje w nim części, wciąż możesz oddać go na złom – zachęcamy do tego. Musimy jednak zaznaczyć, że w takim wypadku otrzymasz prawdopodobnie mniej w ramach zapłaty, jeśli okaże się, że masa auta jest mniejsza niż 90% wartości na dowodzie rejestracyjnym.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Zanim do nas przyjedziesz lub będziesz oczekiwał na wizytę naszych pracowników, przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu, kartę pojazdu, jeśli taka istnieje oraz swój dowód osobisty. Będzie to potrzebne do dokończenia współpracy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.