Złomowanie pojazdów Autokasacja Pruszków

Zajmujemy się złomowaniem pojazdów od wielu lat

Prowadzimy autokasację pojazdów w Pruszkowie, jednakże nasza siedziba jest usytuowana w Radziejowie w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, możliwościom technicznym, aż wreszcie dzięki zaufaniu naszych klientów możemy stale się rozwijać i świadczyć kompleksowe usługi na terenie całego kraju. Dbamy o naszych klientów, dlatego autokasacja i złomowanie pojazdów odbywają się na korzystnych warunkach współpracy. Proponujemy korzystne warunki współpracy, błyskawiczną i rzetelną wycenę pojazdu oraz możliwość odbioru auta ze wskazanego miejsca. Priorytetem dla nas jest klient i jego satysfakcja! Obsługujemy klientów zamieszkujących Pruszków i nie tylko.

Złomowanie pojazdów to jedna z wielu usług, które realizujemy. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo pozbyć się samochodu, który jest powypadkowy czy też już wieloletni, nasi specjaliści zajmą się autem w sposób profesjonalny. Nie mamy z góry ustalonych stawek, ponieważ zależy nam na tym, by wszyscy klienci byli usatysfakcjonowani z interesów z naszą firmą. Dlatego oferujemy indywidualne podejście do klienta i wycenę auta w oparciu o jego stan techniczny i fizyczny. Przyjmujemy samochody dostawcze i osobowe różnych marek i roczników produkcji.

autokasacja pruszków
kontakt telefoniczny
złomowanie pojazdów pruszków

Autokasacja – Pruszków

Priorytetem dla nas jest zadowolenie i satysfakcja klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by usługa została przeprowadzona właściwie. Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania oraz rozwieją wątpliwości. Zapewniamy, że nasze usługi są w pełni bezpieczne, czego potwierdzeniem jest podpisywanie stosowanej umowy. Autokasacja w Pruszkowie prowadzona przez naszych ekspertów, to jeden z chętnie wybieranych punktów na tym terenie. Naszym największym atutem jest profesjonalna obsługa i najlepsze ceny na rynku!

Złomowanie pojazdów – Pruszków

Złomowanie pojazdów realizujemy przez całą dobę. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a my w ciągu 24h odbierzemy auto ze wskazanego miejsca. Skup i złomowanie w atrakcyjnej cenie, to najlepszy sposób na pozbycie się niechcianego auta i dodatkowy zarobek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Od lat działamy na rynku, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z firmą Auto Kurek.

mitsubishi colt

Formularz zgłoszeniowy