Złomowanie aut Pruszków - demontaż i kasacja samochodów

Prowadzimy autokasację pojazdów w Pruszkowie, jednakże nasza siedziba jest usytuowana w Radziejowie w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, możliwościom technicznym, aż wreszcie dzięki zaufaniu naszych klientów możemy stale się rozwijać i świadczyć kompleksowe usługi na terenie całego kraju. Dbamy o naszych klientów, dlatego autokasacja i złomowanie pojazdów odbywają się na korzystnych warunkach współpracy. Proponujemy korzystne warunki współpracy, błyskawiczną i rzetelną wycenę pojazdu oraz możliwość odbioru auta ze wskazanego miejsca. Priorytetem dla nas jest klient i jego satysfakcja!

Auto szrot Pruszków – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Obsługujemy klientów zamieszkujących Pruszków i nie tylko. Złomowanie pojazdów to jedna z wielu usług, które realizujemy. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo pozbyć się samochodu, który jest powypadkowy czy też już wieloletni, nasi specjaliści zajmą się autem w sposób profesjonalny. Nie mamy z góry ustalonych stawek, ponieważ zależy nam na tym, by wszyscy klienci byli usatysfakcjonowani z interesów z naszą firmą. Dlatego oferujemy indywidualne podejście do klienta i wycenę auta w oparciu o jego stan techniczny i fizyczny. Przyjmujemy samochody dostawcze i osobowe różnych marek i roczników produkcji.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Pruszków Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom oferujemy błyskawiczne i profesjonalne złomowanie auta. Aby nawiązać z naszą firmą współpracę, niezbędny jest bezpośredni kontakt – przez dodany na witrynie formularz lub dzwoniąc na podane numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny etapem jest błyskawiczna wycena samochodu – wykonuje się ją przez rozmowę telefoniczną na podstawie danych podanych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Pruszków

  Autokasacja – Pruszków

  Priorytetem dla nas jest zadowolenie i satysfakcja klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by usługa została przeprowadzona właściwie. Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania oraz rozwieją wątpliwości. Zapewniamy, że nasze usługi są w pełni bezpieczne, czego potwierdzeniem jest podpisywanie stosowanej umowy. Autokasacja w Pruszkowie prowadzona przez naszych ekspertów, to jeden z chętnie wybieranych punktów na tym terenie. Naszym największym atutem jest profesjonalna obsługa i najlepsze ceny na rynku!

  złomowanie aut Pruszków

  Złomowanie pojazdów – Pruszków

  Złomowanie pojazdów realizujemy przez całą dobę. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a my w ciągu 24h odbierzemy auto ze wskazanego miejsca. Skup i złomowanie w atrakcyjnej cenie, to najlepszy sposób na pozbycie się niechcianego auta i dodatkowy zarobek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Od lat działamy na rynku, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z firmą Auto Kurek.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.