Złomowanie aut Ożarów Mazowiecki

Zbycie używanego i wysłużonego auta to nie lada wyzwanie. Bardzo często jest to wręcz nieopłacalne. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi firma Auto Kurek, która oferuje złomowanie samochodów w Ożarowie Mazowieckim. Zajmujemy się demontażem samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Za każdy złomowany u nas pojazd proponujemy atrakcyjną ceną wypłacaną w formie gotówki. Nie trać czasu i skontaktuj się z nami.

Auto złom – kasacja pojazdów w Ożarowie Mazowieckim

Nasza firma oferuje złomowanie pojazdów w każdym stanie technicznym i wizualnym. Załatwiamy wszelkie formalności w błyskawicznym tempie. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta i demontażu samochodów. Możesz się z nami skontaktować codziennie przez całą dobę. Twój samochód jest uszkodzony i unieruchomiony? Nie martw się, przyjedziemy i odbierzemy go zupełnie za darmo. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych z Ożarowa Mazowieckiego i okolic.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Współpraca z naszą firmą jest przyjemna, a w dodatku bardzo korzystna. Wystarczy skontaktować się z nami pod numerem: 692 443 443 lub 660 637 702. Drugą opcją jest skorzystanie z dostępnego na naszej stronie formularza kontaktowego.


Wycena pojazdu

Cena, jaką możemy Ci zaproponować za Twój samochód, jest uzależniona od kilku czynników. Wyceniając auto, bierzemy pod uwagę jego stan techniczny oraz kompletność. Za złomowanie pojazdu w naszej firmie można otrzymać naprawdę sporą sumę, która nie jest z góry narzucona, lecz ustalana indywidualnie. Gwarantujemy, że nasz cennik za złomowanie samochodu jest bardzo atrakcyjny.


Kupno pojazdu

Jeżeli zaproponowana kwota spełni Twoje oczekiwania, przejdziemy do kolejnego etapu naszej współpracy, czyli odbioru samochodu i przetransportowania go do naszej firmy. Na miejscu sporządzimy umowę, unieważnimy dowód i tablice rejestracyjne, a także kartę pojazdu. Niezwłocznie otrzymasz od nas gotówkę oraz zaświadczenie o złomowaniu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Ożarów Mazowiecki

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie;
  • sprawiedliwie i rzetelnie wyceniamy każdy samochód;
  • mamy bogaty park maszynowy i doświadczony zespół pracowników;
  • każdy pojazd odbieramy za darmo własnym środkiem transportu;
  • wypłacamy ustaloną kwotę w formie gotówki lub przelewem;
  • jesteśmy do dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Auto kasacja Ożarów Mazowiecki zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zezłomować swój pojazd. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz bardzo korzystne warunki wyceny. Kasacja samochodów w naszej firmie odbywa się w sposób bezpieczny i niezagrażający środowisku naturalnemu. Przed utylizacją usuwamy z wraku niebezpieczne płyny, przydatne części oraz elementy, które podlegają recyklingowi. Niektóre samochody staramy się naprawiać, aby mogły wrócić na drogi. Złomowanie pojazdów w firmie Auto Kurek to świetny sposób na zdobycie sporej sumy gotówki. Zapraszamy także do naszego skupu pojazdów w Ożarowie Mazowieckim, gdzie przyjmujemy samochody używane każdej marki, bez względu na rocznik, przebieg czy stan techniczny.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W Ożarowie Mazowieckim oferujemy złomowanie aut osobowych, ciężarowych i dostawczych oraz autobusów. Przyjmujemy samochody w każdym stanie – od tego określanego jako bardzo dobry, aż po pojazdy powypadkowe, doszczętnie zniszczone oraz zdezelowane.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Aby zezłomować samochód w naszej firmie, przygotuj dowód tożsamości, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeśli została wydana. Na miejscu otrzymasz zaświadczenie o złomowaniu, które należy dołączyć do wniosku o wyrejestrowanie.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Kasację aut należy zgłosić w ciągu 30 dni w wydziale komunikacji. Do wniosku o wyrejestrowanie musisz dołączyć zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (jeśli występuje).

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Za każdy złomowany u nas samochód wypłacamy kwotę ustaloną podczas wyceny. Składają się na nią takie czynniki, jak kompletność, stan techniczny oraz waga pojazdu. Gdy aktualna waga jest niższa niż 90% wagi z dowodu rejestracyjnego, pobierzemy niewielką prowizję od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.