Złomowanie aut Mława - demontaż i kasacja samochodów

Firma Auto Kurek to profesjonaliści zajmujący się złomowaniem i kasacją samochodów różnych typów. Niezależnie od tego czy jest to auto powypadkowe, zepsute tak, że nie nadaje się do dalszego użytkowania, czy też po prostu jest to stary samochód, na którego trudno szukać kupca – warto skontaktować się z auto szrotem Mława.

Auto szrot Mława – kasacja pojazdów – Auto Kurek

W ciągu 24 godzin od zgłoszenia, które przyjmujemy przez siedem dni w tygodniu, przez całą dobę, przyjedziemy i wycenimy zgłoszone auto. Ceny skupu negocjujemy indywidualnie w zależności od stanu samochodu. Pieniądze wypłacamy w gotówce bądź przelewem na konto bankowe. Nie musisz do nas przyjeżdżać, mamy swój własny transport, za który nie pobieramy dodatkowych opłat.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Mława Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można liczyć na szybkie i bezproblemowe złomowanie samochodu. W celu rozpoczęcia współpracy, konieczny jest bezpośredni kontakt – przez dodany na stronie formularz lub dzwoniąc na podane numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim krokiem jest natychmiastowa wycena samochodu – przeprowadza się ją przez telefon na podstawie informacji podanych przez właściciela pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (przy czym gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Mława

  dlaczego warto nas wybrać – Złomowanie pojazdów Mława

  Ponieważ znamy się na tej robocie! Auto Kurek działa obecnie w obrębie siedmiu województw obsługując naprawdę bardzo wielu klientów. Nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści posiadający wszystkie wymagane uprawnienia. Firma działa legalnie co oznacza możliwość wystawienia wszystkich dokumentów niezbędnych podczas wyrejestrowywania samochodu. Jest to niezwykle istotne ponieważ auto sprzedane, ale nie wyrejestrowane podlega ciągle obowiązkowi opłacania ubezpieczenia. Nielegalnie działające firmy prowadzące skup starych pojazdów nie mają możliwości wystawiania zaświadczeń tego typu.

  złomowanie aut Mława

  Jakie auta kupujemy w Auto szrot Mława?

  W oddziale firmy Auto Kurek Mława skupujemy samochody wyprodukowane pomiędzy 1960 a 2014 rokiem niezależnie od ich marki i stanu. Mogą to być auta zupełnie zniszczone po wypadku, albo przerdzewiałe ponieważ wiele lat stały nieużywane,mogą też być samochody w dobrym stanie, które jednak z jakiegoś powodu nie mogą poruszać się po ulicach. Jeżeli posiadacie Państwo samochód bez ważnego dowodu rejestracyjnego także możemy go kupić – wtedy wypełniają państwo stosowne oświadczenie. Złomujemy zarówno samochody osobowe, jak i autobusy oraz ciężarówki. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.