Złomowanie aut Żuromin

W auto szrocie Auto Kurek można zezłomować pojazd każdego typu – od samochodów osobowych i miejskich, aż po duże auta typu SUV, terenówki, samochody specjalistyczne, sportowe, ciężarowe i dostawcze. Złomowanie aut w Żurominie to podstawa naszej działalności, dlatego posiadamy wszystkie ważne certyfikaty, które upoważniają nas do oferowania tego typu usługi. Za prawidłowo przeprowadzony proces kasacji samochodu wypłacamy wynagrodzenie przelewem lub w formie gotówki.

Auto szrot Żuromin – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Żurominie dopracowujemy od początku naszej obecności na rynku. Staramy się stale poszerzać zakres naszych usług. Oferujemy między innymi dojazd na miejsce odbioru pojazdu naszym własnym transportem, a także możliwość 24-godzinnego kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Kasacja aut za naszym pośrednictwem jest bezpieczna, szybka i przebiega zawsze w przyjemnej atmosferze.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z naszą firmą jest skontaktowanie się z pracownikiem. Można to zrobić na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z infolinii, drugim – wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej, a trzecim – wysłanie do nas e-maila. Podczas wymiany wiadomości należy wskazać termin i miejsce oględzin samochodu.


Weryfikacja pojazdu

Kolejnym etapem współpracy jest weryfikacja pojazdu, która jest szybkim procesem, jednocześnie niezbędnym do sfinalizowania transakcji. Podczas inspekcji nasz pracownik sprawdza kompletność dokumentów oraz dokonuje analizy stanu i ważenia samochodu, na podstawie czego ustalana jest wypłacana kwota.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy jest podpisanie umowy oraz unieważnienie dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, jeśli została wydana. Ostateczna kwota może zostać pomniejszona, jeśli samochód oddany na złom waży mniej niż 90% masy podanej w dowodzie rejestracyjnym.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Żuromin

  Dlaczego warto oddać auto do naszego auto szrotu Auto Kurek?

  Złomowanie samochodów w Żurominie realizujemy już od wielu lat i staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wyznacznikiem jest przede wszystkim nasza kadra pracownicza. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni i dysponują ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat ogólnej motoryzacji. Chętnie pomogą w procesie złomowania pojazdów, udzielą rzeczowych informacji na temat dalszych czynności oraz wymogów prawnych. Ponadto z chęcią wyjaśnią wszystkie terminy dotyczące demontażu samochodów. Można się z nami skontaktować o praktycznie każdej porze dnia i nocy, jesteśmy także elastyczni, dlatego też kasację pojazdów w Żurominie możemy przeprowadzić również w dni wolne od pracy. Zachęcamy do kontaktu z naszym auto szrotem Auto Kurek już dziś – zapewniamy błyskawiczną odpowiedź, krótkie terminy i szybką realizację.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz złom przyjmujemy każdy rodzaj samochodu, bez względu na rocznik, markę, model, przebieg czy stan. Auto może być powypadkowe, uszkodzone lub w bardzo dobrym stanie. W ręce naszych maszyn tnąco-prasujących można oddać nie tylko osobowy samochód, ale także pojazd ciężarowy, terenowy czy dostawczy.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Jesteśmy firmą mogącą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, zarówno w transakcjach z klientami prywatnymi, jak i we współpracy z firmami. Dzięki temu każda osoba może dokonać kasacji pojazdu za naszym pośrednictwem.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Płacimy za każdy kilogram wraku. Jednak warto pamiętać, że w przypadku, gdy pojazd będzie ważył mniej niż 90% wagi wpisanej w dowodzie rejestracyjnym, to od każdego brakującego kilograma będziemy musieli pobrać niewielką opłatę.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.