Złomowanie aut Lochów

Kasacja pojazdów Łochów prowadzona przez firmę Auto Kurek oferuje profesjonalne usługi demontażu samochodów. Interesują nas auta osobowe, ciężarowe i dostawcze, a także autobusy, maszyny rolnicze i naczepy. Nasz auto złom przyjmuje samochody w każdym stanie technicznym. Gwarantujemy bardzo korzystne ceny za złomowanie samochodu. Ponadto zapewniamy szybką i sprawną obsługę oraz natychmiastową wypłatę gotówki po zakończeniu transakcji.

Auto szrot Łochów

Doświadczenie, wiedza i troska o klientów – te cechy najlepiej nas określają. W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy niezbędne umiejętności, dzięki którym zapewniamy naszym klientom najlepsze warunki współpracy. Auto kasacja Łochów i okolice oferuje swoje usługi przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zapewniamy bezpłatny transport Twojego samochodu do naszej firmy. Zapraszamy zmotoryzowanych z Łochowa i okolic.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Nie czekaj i zadzwoń do nas na jeden z podanych numerów telefonu: 660 637 702 lub 692 443 443 . Możesz wysłać do nas zgłoszenie również za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Po nawiązaniu kontaktu nasz pracownik przeprowadzi szczegółowy wywiad na temat stanu technicznego pojazdu. Zostaniesz poproszony o podanie kilku ważnych informacji, które będą istotne podczas dokonywania wyceny wartości Twojego samochodu.


Kupno pojazdu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest wypełnienie niezbędnej dokumentacji. Następnie niezwłocznie przekażemy ustaloną sumę gotówki, którą na życzenie możemy wpłacić na konto bankowe. Cały proces trwa niezwykle szybko. Otrzymasz od nas także zaświadczenie o złomowaniu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Lochów

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Cieszymy się wielkim uznaniem naszych klientów;
  • mamy wieloletnie doświadczenie w kasacji aut;
  • wyceny samochodu dokonujemy w sposób uczciwy;
  • proponujemy atrakcyjny cennik za złomowanie samochodu;
  • gwarantujemy pełną satysfakcję z transakcji;
  • oferujemy bezpłatny transport samochodu do naszej firmy;
  • maksymalnie ograniczyliśmy wszelkie formalności;
  • działamy codziennie przez całą dobę.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Złomowanie aut Łochów to miejsce, gdzie szybko i bezproblemowo pozbędziesz się swojego starego samochodu, którego lata świetności już dawno przeminęły. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, profesjonalizmem i wiedzą, dzięki czemu każda transakcja przebiega błyskawicznie i komfortowo. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wypłatę gotówki. Staramy się, aby każdy klient, który opuszcza naszą firmę, był w pełni zadowolony. W Auto Kurek przyjmujemy samochody osobowe każdej marki, bez względu na rocznik i przebieg. Prowadzimy także skup aut w Łochowie oraz sprzedaż części zamiennych, które pozyskujemy z zezłomowanych pojazdów. Podlegają one ścisłej kontroli jakości i ocenie stanu technicznego. Stary samochód zajmuje miejsce w garażu i na podjeździe? A może uległ wypadkowi i nie opłaca się go naprawiać? Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie samochodów Łochów i okolice czeka na posiadaczy aut osobowych, terenowych, sportowych i luksusowych. Interesują nas także wyeksploatowane autobusy, ciężarówki i auta dostawcze. W naszej firmie zajmujemy się też złomowaniem maszyn rolniczych. Skupujemy samochody zniszczone, stare, niesprawne, powypadkowe i znacznie uszkodzone.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Jeśli chcesz zezłomować pojazd w naszej firmie, przygotuj komplet niezbędnych dokumentów. Wymagamy dowodu tożsamości, dowodu rejestracyjnego oraz opcjonalnie karty pojazdu, jeśli została wydana. Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie zaświadczenie o złomowaniu oraz unieważnią dowód rejestracyjny.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić, składając wniosek o wyrejestrowanie w wydziale komunikacji. Do wniosku musisz dołączyć zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (jeśli występuje). Pamiętaj, że masz na to 30 dni.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.