Złomowanie aut Garwolin

Złomowanie samochodów w Garwolinie to usługa, którą chcemy świadczyć dla klientów bez względu na to, jaki pojazd mogą nam wręczyć. Przyjmujemy na auto złom samochody uszkodzone, niesprawne, ale i powypadkowe czy też zniszczone przez powódź i pożar. Zaznaczamy, że kasacja aut obejmuje zarówno auta osobowe, jak i terenowe, dostawcze czy nawet autobusy. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług.

Auto szrot Garwolin- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Postaw na Auto-Kurek i ciesz się dodatkową gotówką oraz brakiem problemów z zalegającym wrakiem na Twoim podwórku. Działamy na rynku od lat, znamy się na tym, co robimy. Świadczymy usługi 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Mamy własny transport, którym odbieramy od klientów samochodu. Na naszym auto szrocie wiele części pojazdu otrzyma nowe życie. Cena złomowania samochodu to równe zero – zapłacimy Ci za tą usługę!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Uważasz, że już czas pozbyć się niesprawnego, zalegającego samochodu na Twoim podjeździe? W takim razie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Wybierz jeden z tych numerów: 660 637 702 lub 692 443 443 , a omówimy wszelkie szczegóły dalszej współpracy, czekamy na telefon!


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej najprawdopodobniej nasz konsultant zapyta Cię o kilka informacji na temat samochodu, jaki ma zostać przez nas odebrany. Wtedy zostanie on zweryfikowany – będziemy potrzebować między innymi numer VIN, marki, modelu i roku produkcji.


Kupno samochodu

Po kontakcie telefonicznym, umówieniu sposobu przetransportowania auta do nas, w konkretnym terminie przejdziemy do formalności. Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu, unieważnimy dowód rejestracyjny i oczywiście wypłacimy Ci należną kwotę za samochód.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Garwolinie?

  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta,
  • zawsze indywidualnie podchodzimy do klienta,
  • jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • złomujemy samochody bez względu na gabaryty,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • płacimy za każdy kilogram masy pojazdu.
  złomowanie aut Garwolin

  Złomowanie aut Garwolin – postaw na Auto Kurek

  Chcesz, aby Twój samochód zniknął z podwórka? Wybierz złomowanie pojazdów w Garwolinie, czyli usługę, którą świadczymy od wielu lat. Zapewniamy pełen profesjonalizm, działamy legalnie, więc wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu. Skupiamy się na tym, aby usunąć części niebezpieczne, nadające się do recyklingu lub utylizacji. Dbamy także o to, aby nasi klienci mogli kupić u nas sprawne i zregenerowane elementy używane, między innymi mechaniczne, ale również karoserię czy części deski rozdzielczej. Na naszym auto szrocie nawet tapicerka może otrzymać drugie życie. Wykonujemy prace w zgodzie ze środowiskiem, z korzyścią dla natury. Jednocześnie wypłacamy klientom gotówkę za każdy kilogram masy wraku. Co ważne, w Garwolinie prowadzimy także skup samochodów używanych. Zachęcamy do kontaktu!

  złomowanie aut Garwolin

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz złom w Garwolinie przyjmujemy samochody każdego rodzaju. Możesz nam oddać pojazd osobowy, dostawczy, terenowy czy ciężarówkę. Przyjmiemy także autobus! Co więcej, nie ma znaczenia, w jakim stanie będą te pojazdy. Nie bierzemy pod uwagę stanu technicznego i wizualnego.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Zezłomowanie pojazdu należy zgłosić do Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni od zakończenia współpracy z nami. Wszystko po to, aby wyrejestrować auto. Pamiętaj, że potrzebujesz do tego dokumentów, między innymi unieważnionego dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu, jeśli istnieje i zaświadczenia o zezłomowaniu, które wystawimy.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Na naszym auto szrocie zawsze płacimy klientom za oddanie nam pojazdów. Kwotę obliczamy na podstawie masy danego samochodu. Chcemy zaznaczyć, że jeśli ta będzie mniejsza niż 90% tego, co zostało zapisane w dowodzie rejestracyjnym, od każdego brakującego kilograma pobierzemy niewielką opłatę.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.