Złomowanie aut Otwock - demontaż i kasacja samochodów

Auto Kurek to firma, której profesją jest kasacja i złomowanie pojazdów różnego typu. Podchodzimy zawodowo do tematu. Mamy siedziby w siedmiu województwach – między innymi w mieście Otwock. Jeżeli masz auto, którego już nie potrzebujesz, bo uległo wypadkowi i już się nie nadaje do jazdy, albo może jest to po prostu stary lub zepsuty pojazd – mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Auto szrot Otwock – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Istniejemy właśnie dla takich ludzi jak Ty. Dzięki Auto-Kurkowi szybko i bezproblemowo uwolnisz się od kłopotu. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie Twojego pojazdu w dowolnym stanie. Zadbaliśmy o wszelkie wymagane przez prawo zezwolenia – działamy w pełni legalnie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Otwock Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne i błyskawiczne złomowanie auta. Aby rozpocząć z naszą firmą współpracę, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez podany na witrynie formularz lub dzwoniąc na podane numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ekspert z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Was o podanie standardowych informacji, dzięki którym możliwa będzie rzetelna wycena pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  złomowanie aut Otwock

  Złomowanie aut Otwock

  Wybierając naszą firmę, zapewniasz sobie gwarancję, że sprawę doprowadzimy do końca. Podczas przekazywania nam auta, zajmiemy się unieważnieniem i dowodu rejestracyjnego. Podstawową formą przekazania będzie umowa kupna-sprzedaży. Oddając nam auto, nie musisz się już niczym przejmować – nasz pracownik przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności w taki sposób, abyś stracił jak najmniej czasu. W Otwocku indywidualnie wycenimy i zapłacimy za Twój samochód w kwocie zależnej od jego stanu. Chętnie negocjujemy nasze ceny – zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta. Zapłatę otrzymasz w gotówce po dopełnieniu wszelkich formalności lub na wskazany przez Ciebie numer konta.

  Nasz Auto szrot w Otwocku czynny jest przez cały tydzień. Jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznej przez całą dobę. Nie musisz martwić się nawet o transport – jeżeli Twoje auto jest w złym stanie, nie musisz wynajmować lawety – sami przyjedziemy po Twój pojazd. Zrobimy to własnym sprzętem, bez żadnych kosztów obciążających klienta. Dzięki naszym zasadom i szybkim wypłatom zyskaliśmy całą rzeszę zadowolonych klientów.

  złomowanie aut Otwock

  Auto szrot Otwock

  Auto po dostarczeniu jest dokładnie analizowane przez specjalistów, którzy decydują o dalszym losie poszczególnych fragmentów w zależności od ogólnego stanu. Części nadające się do wymontowania przekazywane są do dalszej eksploatacji, a całą reszta dzielona jest na różne kategorie. Płyny podlegają utylizacji, metale idą pod prasę i są przekazywane do huty, natomiast opony przerabiane będą na różnego rodzaju prefabrykaty. Gwarantujemy złomowanie pojazdów na najwyższym poziomie – zapraszamy!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.