Złomowanie aut Płońsk - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Masz samochód, który nie odpala? Może to auto powypadkowe lub zniszczone przez pożar? W takim razie oddaj go na auto szrot Auto-Kurek. Auto kasacja Płońsk i okolice to obszar, na którym działamy. Odbierzemy od Ciebie samochód w każdym stanie, co więcej, przyjmiemy także pojazdy różnych gabarytów. Możesz nam oddać auto osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobus. Dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia – przeprowadzamy kasację aut wszystkich modeli i marek.

Auto szrot Płońsk- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie aut w Płońsku to nie jedyna usługa, jaką świadczymy. Możemy między innymi odkupić od Ciebie używany samochód. Chcemy zaznaczyć, że działamy na rynku od lat, a nasz zespół to profesjonaliści dbający o to, aby demontaż aut przebiegał zgodnie z wymogami środowiskowymi. Jesteśmy czynni przez 24 godziny na dobę, proponujemy własny transport niesprawnych pojazdów, a także płacimy za samochody. Cena złomowania aut uzależniona jest od wagi wraku.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Chcesz pozbyć się niesprawnego samochodu osobowego, terenowego czy nawet autobusu? W takim razie skontaktuj się z nami – zadzwoń na jeden z podanych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Możesz także wypełnić krótki formularz kontaktowy lub osobiście przyjechać do naszego biura.


Złomowanie pojazdu

Złomowanie pojazdów to główna część naszej współpracy. Skupiamy się wtedy przede wszystkim na tym, aby wszelkie prace przebiegły zgodnie z wymogami środowiskowymi. Na przykład płyny eksploatacyjne oddajemy do rafinerii, a tapicerka trafia do zakładów przetwórczych.


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap współpracy to zapłata za każdy kilogram wraku. Oferujemy gotówkę bądź przelew, wszystko zależy od Ciebie. Ponadto, wtedy także otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta, unieważnimy wtedy również dowód rejestracyjny pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Działamy na rynku od lat.
  • Nasz plac jest czynny 24 godziny na dobę.
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.
  • Płacimy przelewem lub gotówką.
  • Uczciwie wyceniamy każdy kilogram wraku.
  • Przyjmujemy samochody w każdym stanie.
  • Oferujemy darmowy transport uszkodzonych aut.
  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta.
  złomowanie aut Płońsk

  Ekologiczna kasacja samochodów – Płońsk

  Chcesz pozbyć się auta powypadkowego lub zniszczonego w pożarze czy powodzi? W takim razie postaw na Auto-Kurek z Płońska. Jesteśmy firmą, która działa od wielu lat. Chętnie przyjmiemy każdy pojazd, ten następnie przejdzie przez cały proces – na końcu paczka zostanie wysłana do huty. Po drodze jednak skupimy się na ekologicznym aspekcie kasacji pojazdów. Przede wszystkim opróżnimy pojazd z płynów eksploatacyjnych, te trafią do rafinerii. Sprawne części z kolei zostaną wystawione do sprzedaży i będą służyć w innych samochodach. Działamy na zezwoleniu C-65, możemy wystawiać zaświadczenie o zezłomowaniu auta, unieważniać dowody rejestracyjne, a także składować pojazdy na placu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kasacji pojazdów w Płońsku. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że w mieście tym prowadzimy także skup aut używanych.

  złomowanie aut Płońsk

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Zdecydowałeś, że Twój samochód trafi na złom, ale nie wiesz, czy w Auto-Kurek w Płońsku możemy go przyjąć? Nie martw się tym, dla nas nie ma najmniejszego znaczenia stan techniczny czy wizualny pojazdu. Co więcej, nie skupiamy się na złomowaniu tylko jednej grupy samochodów. Oddasz więc nam pojazdy osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe czy autobusy.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Co ważne, musisz pamiętać, aby z tym dokumentem oraz unieważnionym dowodem rejestracyjnym udać się do Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni. Złóż tam wniosek o wyrejestrowanie pojazdu.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Na auto złomie Auto-Kurek nie płacisz za zezłomowanie samochodu. Co więcej, możesz liczyć na dodatkowy zarobek, bo płacimy za każdy kilogram wraku. Kwota, jaką otrzymasz, będzie uzależniona głównie od wagi pojazdu. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z oferty, jaką Ci przedstawimy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.