Złomowanie aut Wałbrzych - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Wałbrzychu to główny profil naszej działalności, choć skupiamy się także na kasacji pojazdów i skupie samochodów używanych. Chcemy zaznaczyć, że jeśli oddajesz pojazd na auto szrot Auto-Kurek, nie ważne, w jakim jest on stanie. Przyjmujemy auta powypadkowe, zniszczone przez pożar czy grad. Zachęcamy do oddawania samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet autobusów.

Auto szrot Wałbrzych- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Wałbrzych i okolice – to główny obszar naszych działań. W tym rejonie możemy za darmo podjechać po niesprawny pojazd. Co ważne, działamy 24 godziny na dobę, oferujemy kompleksowe usługi demontażu, a także płacimy za oddanie nam samochodu. Cena za złomowanie auta może być różna, wszystko zależy od tego, jak ciężki będzie wrak. Zachęcamy do kasacji aut w naszym punkcie!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Chcesz szybko i sprawnie pozbyć się swojego niesprawnego auta? W takim razie zachęcamy do kontaktu, wystarczy, że zadzwonisz do nas na numer: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnisz krótki formularz na stronie. Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe!


Złomowanie pojazdu

Zajmujemy się złomowaniem pojazdów w sposób ekologiczny. Przyjedziemy po Twój samochód, następnie już na placu rozpoczniemy demontaż. Usuniemy niebezpieczne elementy, takie jak płyny eksploatacyjne, a sprawne części wystawimy na sprzedaż. U nas nowe życie dostaje naprawdę wiele podzespołów!


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap naszej współpracy to dopełnienie formalności. Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta, a także unieważnimy dowód rejestracyjny. Na koniec czeka na Ciebie zapłata – kwota uzależniona będzie od wagi wraku.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Złomowanie aut każdego rodzaju.
  • Demontaż zawsze z poszanowaniem środowiska.
  • Indywidualne podejście do klienta.
  • Czynne 24 godziny na dobę.
  • Błyskawiczna wypłata pieniędzy.
  • Własny transport niesprawnych samochodów.
  złomowanie aut Wałbrzych

  Złomowanie pojazdów – Wałbrzych

  Auto-Kurek w Wałbrzychu działa na rynku od wielu lat. Skupiamy się na kompleksowym złomowaniu pojazdów. Rozpoczynamy współpracę od darmowego transportu niesprawnego samochodu do naszej placówki. Działamy dla klientów, chcemy, aby z ich podjazdów, parkingów czy garaży zniknęły powypadkowe, zniszczone samochody. Działamy w pełni legalnie, skupiamy się na ochronie środowiska, a podczas prac dbamy o bezpieczeństwo. Możemy pochwalić się zezwoleniem numer C-65, które uprawnia nas do składowania pojazdów na placu, wystawiania zaświadczeń o złomowaniu samochodu czy unieważniania dowodów rejestracyjnych. Nasz obszar działania to Wałbrzych, jednak po samochód możemy przyjechać także do okolicznej miejscowości. Chcemy podkreślić, że kasacja pojazdów to nie wszystko – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty skupu aut używanych w Wałbrzychu!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Ekologiczna kasacja pojazdów to przede wszystkim zadbanie o to, aby wszelkie niebezpieczne elementy trafiły w odpowiednie ręce. Między innymi płyny eksploatacyjne oddajemy do rafinerii, to pierwsza czynność, którą wykonujemy przy demontażu. To jednak nie koniec, złomowanie aut obejmuje wyjęcie z nich sprawnych części i oddanie do sprzedaży. Chcemy podkreślić, że nowe życie otrzyma nawet tapicerka, fotele czy deska rozdzielcza i inne elementy z tworzywa sztucznego, a jeśli nie będą mogły zostać przetworzone, trafią do utylizacji. Natomiast gotowe paczki po kasacji kupowane są przez huty, jak widzisz, u nas nic się nie zmarnuje. To się nazywa kasacja pojazdów z poszanowaniem środowiska! Jeśli uważasz, że warto skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu!

  złomowanie aut Wałbrzych

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto złom w Wałbrzychu przybywają przeróżne pojazdy od osobowych po dostawcze i ciężarowe. Jesteśmy w stanie zezłomować nawet autobusy. Co ważne, nie ma znaczenia, w jakim stanie jest dany samochód. Chętnie przyjmiemy auto powypadkowe, jak i to kompletnie zniszczone przez pożar czy powódź.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, pamiętaj, że musisz mieć przy sobie kilka podstawowych dokumentów. Będzie to przede wszystkim dowód osobisty, ale również dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli w przypadku Twojego auta taka występuje. Więcej informacji o dokumentach znajdziesz w naszym poradniku.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Jeśli chcesz zezłomować samochód na naszym auto szrocie, musisz przygotować kilka podstawowych dokumentów. Będzie to między innymi dowód osobisty, dowód rejestracyjny, a także karta pojazdu. Po więcej informacji zapraszamy do naszego poradnika.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.