Złomowanie aut Dzierżoniów

Złomowanie aut Dzierżoniów to oferta kierowana do mieszkańców tej i pobliskich miejscowości. Nasz auto szrot przyjmie każdy samochód, a kasacja aut odbywa się według wszelkich norm prawnych. Możesz nam oddać auto powypadkowe lub popowodziowe – stan nie ma znaczenia tak samo, jak gabaryty pojazdu. Złomowanie samochodu jest w pełni darmowe!

Auto szrot Dzierżoniów- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasz auto złom działa na rynku od wielu lat, a kasacja pojazdów w Dzierżoniowie to usługa, którą świadczymy 24 godziny na dobę. Na złom przyjmujemy wszystkie samochody, również autobusy czy ciężarówki. Mamy własny transport, którym dojeżdżamy do klienta po auto. Demontaż samochodów przeprowadzamy szybko, sprawnie, w pełni legalnie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Zachęcamy do rozpoczęcia naszej współpracy od rozmowy telefonicznej. Wystarczy, że zadzwonisz do nas pod jeden z numerów: 692 443 443 lub 660 637 702, a poznamy najważniejsze szczegóły pojazdu, a Ty dowiesz się więcej o samej współpracy. Postaw na nasz auto szrot i jeszcze dziś zdecyduj się na kontakt!


Weryfikacja pojazdu

Następnym etapem naszej współpracy będzie weryfikacja samochodu. Będziemy do tego potrzebować kilku podstawowych informacji o pojeździe – przede wszystkim markę i model, a także numer VIN. Następnie przejdziemy do ostatniego etap, według nas najprzyjemniejszego dla klientów.


Kupno samochodu

Końcowy etap to już złomowanie aut w Dzierżoniowie. Zważymy wrak i na tej podstawie obliczymy wysokość Twojej zapłaty. Co więcej, zdemontujemy sprawne części, które trafią do dalszej sprzedaży. Twój samochód stanie się częścią innego, a niektóre elementy otrzymają nowe życie.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Dzierżoniowie?

  • profesjonalne usługi świadczone od lat,
  • realizacja zleceń przez 24 godziny na dobę,
  • własny transport po samochód klienta,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta,
  • indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia.
  złomowanie aut Dzierżoniów

  Złomowanie aut Dzierżoniów w zgodzie z naturą

  Chcesz pozbyć się powypadkowego auta z podwórka? Skontaktuj się z nami! Złomowanie aut Dzierżoniów to usługa, której właśnie potrzebujesz. Zajmiemy się kompleksowym demontażem pojazdu tak, aby środowisko ucierpiało na tym najmniej. Skupimy się więc na usunięciu płynów eksploatacyjnych potencjalnie niebezpiecznych dla natury i człowieka. Zadbamy o to, aby części nadające się do regeneracji lub sprawne mogły służyć innym użytkownikom dróg. Co więcej, na sprzedaż wystawimy elementy karoserii i deski rozdzielczej. Tapicerka z kolej wraz z innymi nadającymi się do recyklingu częściami auta trafi do odpowiednich firm przetwórczych. Na koniec gotową paczkę złomu przetransportujemy do huty. U nas nic się nie zmarnuje, wybierz auto szrot Auto-Kurek jeszcze dziś, również wtedy, jeśli chcesz sprzedać sprawne auto używane!

  złomowanie aut Dzierżoniów

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złom w Dzierżoniowie przyjmujemy wszystkie samochody bez względu na ich rodzaj, markę czy model. Odkupimy od Ciebie pojazd uszkodzony, powypadkowy, a nawet doszczętnie zniszczony. Dla nas nie ma najmniejszego znaczenia, co chcesz oddać na szrot, chętnie to odbierzemy.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeśli chcesz zezłomować pojazd, potrzebujesz dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu samochodu, jeśli taka istnieje. To komplet niezbędnych dokumentów, a jeśli chcesz poznać na ten temat więcej szczegółów, zachęcamy do przeczytania naszego poradnika.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Złomowanie aut w Dzierżoniowie to sposób na dodatkowy zastrzyk gotówki! Płacimy za każdy kilogram masy wraku. Chcemy jednak zauważyć, że jeśli ta będzie niższa niż 90% tej wpisanej w dowód rejestracyjny, niestety będziemy musieli odjąć nieco od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.