Złomowanie aut Legnica - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Auto-Kurek to auto szrot skupiający się przede wszystkim na złomowaniu aut w Legnicy. Skorzystaj z naszych usług, jeśli masz niesprawny pojazd, który został uszkodzony podczas wypadku lub doszczętnie zniszczony w czasie pożaru czy gradobicia. Kasacja aut obejmuje samochody osobowe, ciężarowe, a nawet autobusy. Jak widzisz, dla nas nie ma znaczenia, jaki pojazd chcesz nam oddać, chętnie go przyjmiemy!

Auto szrot Legnica- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Legnica i okolice – to na tym obszarze oferujemy swoje usługi. Możemy osobiście udać się po niesprawne auto własnym transportem, za darmo. Działamy przez 24 godziny na dobę, a za każdy kilogram wraku płacimy! Cena za złomowanie auta uzależniona jest przede wszystkim od wagi samochodu, jaki nam oddajesz. Możesz jednak liczyć na uczciwą zapłatę.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Chcesz pozbyć się niesprawnego auta? W takim wypadku zachęcamy do kontaktu, zadzwoń do nas na jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Możesz także wypełnić krótki formularz na naszej stronie lub osobiście udać się na nasz auto złom. Omówimy wtedy wszelkie szczegóły dotyczące naszej współpracy.


Złomowanie pojazdu

Kolejny etap to złomowanie, które zaczniemy oczywiście od przetransportowania Twojego niesprawnego samochodu na nasz plac. Następnie zabierzemy się za demontaż, zaczniemy od usunięcia niebezpiecznych płynów eksploatacyjnych i oddania ich do rafinerii.


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap naszej współpracy to dopełnienie wszelkich formalności, które będą obejmować unieważnienie dowodu rejestracyjnego, a także wydanie zaświadczenia o zezłomowaniu auta. Oczywiście zapłacimy Ci również za każdy kilogram wraku.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia.
  • Skupiamy się na kompleksowych usługach złomowania.
  • Działamy na rynku od wielu lat.
  • Jesteśmy dla Ciebie otwarci 24 godziny na dobę.
  • Błyskawicznie wypłacamy zapłatę za wrak.
  • Oferujemy zapłatę przelewem lub gotówką.
  • Z nami możesz liczyć na minimum formalności.
  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta.
  złomowanie aut Legnica

  Złomowanie pojazdów – Legnica

  Chcesz pozbyć się samochodu? Uważasz, że już czas oddać powypadkowe czy zniszczone auto, bo jedynie zajmuje miejsce na Twoim podwórku? W takim razie skorzystaj z oferty auto szrotu w Legnicy. Auto-Kurek to miejsce, gdzie legalnie zezłomujesz pojazd, a do tego otrzymasz za to wynagrodzenie, które z pewnością Cię ucieszy. Chcemy podkreślić, że nasza praca jest w pełni legalna, działamy na zezwoleniu C-65. Skupiamy się na ekologicznej kasacji, dbamy o środowisko, a jednocześnie wynagradzamy klientów za oddanie nam pojazdów. Mamy prawo składować samochody, wystawiać zaświadczenia o złomowaniu aut, a także unieważniać dowody rejestracyjne. Oferta auto złomu w Legnicy nie kończy się na złomowaniu, sprzedajemy także części używane wyciągnięte ze zdemontowanych pojazdów. Ponadto, oferujemy skup aut używanych w bardzo dobrych cenach. Zapraszamy!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Ekologiczna kasacja pojazdów odnosi się do czynności, które mają na celu zdemontowanie i przetworzenie lub zutylizowanie wszelkich niebezpiecznych, potencjalnie niebezpiecznych lub nadających się do recyklingu elementów samochodu. W Auto-Kurek po tym, jak odbierzemy od Ciebie samochód i przetransportujemy go na nasz plac, ten trafi w ręce specjalistów, którzy opróżnią go z płynów eksploatacyjnych i wyjmą sprawne części i oddadzą do regeneracji. Z kolei tapicerka, podsufitka, deska rozdzielcza i inne elementy z tworzyw sztucznych trafią do zakładów przetwórczych, gdzie zyskają nowe życie lub zostaną zutylizowane. Gotowe paczki po kasacji kupowane są przez huty, także nic się nie marnuje. Postaw na złomowanie aut w Legnicy z firmą Auto-Kurek!

  złomowanie aut Legnica

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz złom w Legnicy przyjmujemy każdy samochód. Dla nas nie ma znaczenia czy jest to auto osobowe, czy dostawcze. Możesz z powodzeniem oddać w nasze ręce również ciężarówkę lub autobus. Chcemy także zaznaczyć, że złomujemy pojazdy w różnym stanie, od powypadkowych po zniszczone w pożarze lub powodzi.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Złomując pojazd w naszym auto szrocie, możesz liczyć na pełen profesjonalizm i przede wszystkim legalne usługi. Dlatego też zawsze wymagamy od naszych klientów stosownych dokumentów. Przede wszystkim dowodu osobistego i dowodu rejestracyjnego, a także karty pojazdu, jeśli istnieje. Więcej o dokumentach w naszym poradniku.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Zezłomowałeś pojazd w naszym auto szrocie w Legnicy? W takim razie zgłoś ten fakt do Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni! Weź ze sobą unieważniony dowód rejestracyjny i zaświadczenie o zezłomowaniu, a następnie złóż wniosek o wyrejestrowanie pojazdu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.