Złomowanie aut Jelenia Góra - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Cena złomowania auta wyliczana jest na podstawie wagi wraku pojazdu. Na auto szrocie Auto-Kurek możesz jednak liczyć na uczciwą ofertę bez względu na to, ile waży zniszczone auto. Chcemy podkreślić, że przyjmiemy każdy model i każdą markę, złomujemy auta osobowe, ciężarowe, a nawet autobusy. Zapewniamy, że odbierzemy od Ciebie auto powypadkowe, zniszczone w pożarze czy przez gradobicie. Złomowanie aut w Jeleniej Górze i innych miastach to nasza pasja.

Auto Kurek – kasacja pojazdów – Auto szrot Jelenia Góra

Działamy na rynku od lat, auto kasacja Jelenia Góra i okolice to jedno z miejsc, w których działamy. Skupujemy auta używane i sprzedajemy używane części. Nasz auto złom czynny jest całą dobę, kasacją aut zajmujemy się więc przez cały czas. Oferujemy własny transport, którym odbieramy zniszczone samochody od klientów. Zapraszamy do nas!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap współpracy z każdym klientem to głównie rozmowa telefoniczna. Możesz do nas zadzwonić pod jeden z podanych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Jeśli chcesz, skorzystaj także z formularza kontaktowego, który dostępny jest na stronie. Omówimy kwestie odbioru i transportu auta.


Złomowanie pojazdu

Złomowanie pojazdu to najważniejszy etap naszej współpracy. Dołożymy wszelkich starań do tego, aby wszystkie czynności wykonać szybko i sprawnie. Nasi pracownicy zachowają wszelkie standardy bezpieczeństwa, zezłomują auto, dbając o środowisko.


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap to przede wszystkim dokończenie formalności, unieważnienie dowodu rejestracyjnego i wydanie zaświadczenia o zezłomowaniu pojazdu. Otrzymasz wtedy od nas również zapłatę, która będzie uwarunkowana ostateczną wagą wraku. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Oferujemy indywidualne podejście do klienta,
  • realizujemy usługi przez 24 godziny na dobę,
  • działamy na rynku od wielu lat,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta,
  • auta do kasacji odbieramy własnym transportem,
  • przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym i wizualnym.
  złomowanie aut Jelenia Góra

  Złomowanie pojazdów – Jelenia Góra

  Złomowaniem pojazdów zajmujemy się od wielu lat, świadczymy również usługi skupu pojazdów używanych w Jeleniej Górze. Co więcej, chętnie sprzedamy Ci sprawne części używane, które posłużą przez kolejne tysiące kilometrów. Działamy zgodnie z wszelkimi wytycznymi dotyczącymi ochrony środowiska, ale przede wszystkim działamy legalnie za sprawą zezwolenia o numerze C-65 – w praktyce oznacza to możliwość unieważniania dowodu rejestracyjnego, wystawianie umowy kupna i sprzedaży czy możliwość wyrejestrowania pojazdu. Na nielegalnych złomowiskach nie ma możliwości składowania pojazdów, u nas nie musisz się jednak o to obawiać. Działamy profesjonalnie, chcąc przede wszystkim zadbać o ekologię, jednocześnie pomóc Ci pozbyć się niesprawnego wraku! Postaw więc na złomowanie aut w Jeleniej Górze jeszcze dziś i pamiętaj, że możesz nam również sprzedać używany samochód.

  Ekologiczna kasacja samochodów – Auto Kasacja Jelenia Góra

  Co oznacza ekologiczna kasacja samochodów? W praktyce chodzi o to, że na naszym placu dochodzi do szeregu czynności, które mają na celu sprawić, że wszelkie niebezpieczne części zostaną z pojazdu zdemontowane i oddane do utylizacji bądź przetworzenia. Przykładem mogą być płyny eksploatacyjne, to one w pierwszej kolejności opróżniane są przez naszych specjalistów i trafiają do rafinerii. To jednak nie wszystko, również tapicerka, podsufitka czy plastik wysyłany jest przez nas do zakładów przetwórczych. Co więcej, wiele elementów trafia do ponownego użytku, sprzedajemy sprawne części dużo taniej, niż kosztowałby Cię zakup oryginału, a nawet zamiennika. Cennik złomowania samochodu jest różny, zależy od wagi wraku, ale możesz liczyć na uczciwą zapłatę za każdy kilogram. Postaw na auto złom w Jeleniej Górze!

  złomowanie aut Jelenia Góra

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złom w Jeleniej Górze przyjmujemy samochody różnego typu. Możesz nam oddać auto osobowe, terenowe, dostawcze, a nawet autobus. Co więcej, chętnie przyjmiemy pojazdy powypadkowe, a nawet doszczętnie zniszczone przez pożar czy grad.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeśli zdecydowałeś się na złomowanie pojazdu w Auto-Kurek w Jeleniej Górze, to pamiętaj, że potrzebujesz odpowiednich dokumentów, takich jak dowód rejestracyjny, dowód osobisty i karta pojazdu, abyśmy mogli przeprowadzić wszystkie czynności legalnie. Więcej o dokumentach przeczytasz w poradniku.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Na naszym auto złomie dostaniesz pieniądze za każdy kilogram wraku pojazdu. Oznacza to więc, że możesz zyskać niemały zastrzyk gotówki. Pamiętaj jednak, że jeśli pojazd waży mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, będziemy musieli odjąć pewną kwotę od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.