Złomowanie aut Wrocław - demontaż i kasacja samochodów

Firma Auto Kurek to szeroka oferta skierowana dla posiadaczy aut osobowych i dostawczych z niemal całego kraju. Z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również przedstawicielami firm, którzy pod nasze skrzydła oddają floty samochodowe. Wyróżnia nas elastyczności i profesjonalizm.

Auto szrot Wrocław – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Zarówno usługi złomowania pojazdów we Wrocławiu, jak i punkt auto skupu czy sprzedaży części zamiennych cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego, co nas niezwykle cieszy. Jesteśmy dumni z naszej konkurencyjnej oferty, która zaspokaja potrzeby naszych klientów i prowadzi do uzyskania satysfakcji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Wrocław Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można być pewnym profesjonalnego i błyskawicznego złomowania auta. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następnym etapem jest natychmiastowa wycena auta – odbywa się ona przez rozmowę telefoniczną na bazie informacji przekazanych przez właściciela pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (zawsze zapewniamy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Wrocław

  Kiedy korzystać ze złomowania pojazdów we Wrocławiu?

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zajmujemy się obszarem skupu i złomowania aut na terenie Wrocławia oraz w innych częściach kraju. Stworzyliśmy ofertę, która umożliwia pozbycie się nieużywanego auta, a przy tym uzyskanie solidnego zastrzyku gotówki. Cenimy uczciwość i partnerskie relacje z klientem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wierzymy, że nasza postawa przekłada się na wyższy stopień zadowolenia, a tym samym wpływa bezpośrednio na pozytywne opinię na temat naszej działalności.

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że wyeksploatowane auto zalegające na podwórku lub w garażu to nie tylko koszty wynikające z corocznych płatności ubezpieczenia, ale również poważne zagrożenie dla zdrowia i środowiska naturalnego. Wydobywające się płyny mogą bezpośrednio przyczyniać się do pogorszenia jakości gleby oraz wód gruntowych. Oferta złomowania pojazdów jest skierowana dla wszystkich kierowców, których auto uległo uszkodzeniu lub w wyniku wieloletniej eksploatacji przestało spełniać kryteria bezpieczeństwa. Zespół Auto Kurek wykonuje usługi niezwykle szybko i z korzyścią dla naszych klientów. Złomowanie odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego przykładamy ogromną wagę do sposobu obsługi. Auto Kurek to oferta z korzyścią dla kierowcy, który chce się pozbyć swojego auta za jak najwyższą stawkę. Nasz punkt jest bezpieczny zarówno pod kątem finalizacji transakcji, jak i z punktu widzenia prawnego i zachowania standardów ochrony środowiska. Mamy specjalny sprzęt i niezbędne pozwolenie, by móc złomować auta o różnych gabarytach. Legalna kasacja pojazdów to pewność, że wszystko przebiegnie szybko i bezpiecznie.

  złomowanie aut Wrocław

  Czym zajmuje się auto szrot we Wrocławiu?

  Auto szrot we Wrocławiu to miejsce, które powstało z myślą o legalnym procesie demontażu pojazdów samochodowych. Zespół Auto Kurek wykonuje działania zgodnie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że zakupione u nas używane części samochodowe są całkowicie legalne i bezpieczne. Łamanie prawa jest niestety częste w naszej branży, dlatego tym bardziej przykładamy wagę do szczegółów i wnikliwie analizujemy wszystkie części. Zależy nam na korzystnych warunkach współpracy i jak najlepszej reputacji dla naszego przedsiębiorstwa, co jednocześnie przekłada się na wiele pozytywnych opinii o naszym przedsiębiorstwie.

  Wrocławski auto szrot to miejsce, w którym pozbędziesz się pojazdu, a jednocześnie dokonasz zakupu części samochodowych ze sprawdzonego źródła. Oferujemy bardzo korzystne ceny, co z pewnością jest ciekawą alternatywą dla wszystkich pasjonatów motoryzacyjnych. Zajmując się złomowaniem i kasacją pojazdów oraz skupem samochodów używanych cały czas pozostajemy na bieżąco z wszystkimi aspektami dotyczącymi mechaniki i motoryzacji.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszym auto złomie we Wrocławiu możesz zezłomować każdy rodzaj samochodu, w każdym stanie technicznym i wizualnym. Przyjmujemy auta zniszczone, zdezelowane, powypadkowe oraz po zalaniu, pożarze czy aktach wandalizmu, jak również pojazdy praktycznie nowe w idealnym stanie. Czasami oddanie własnego auta na złom to najlepsze wyjście w kwestii opłacalności, gdyż samochód stojący na podjeździe wyłącznie generuje dodatkowe koszty utrzymania.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podczas złomowania samochodu należy przygotować kilka podstawowych dokumentów niezbędnych do wystawienia zaświadczenia o złomowaniu auta. Będziemy potrzebować dowodu osobistego właściciela lub współwłaścicieli, a także dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu, jeśli ta została wydana. Czasami może zajść potrzeba dostarczenia dodatkowych dokumentów.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak. Za złomowanie auta uzyskuje się wynagrodzenie w wysokości uzależnionej głównie od jego wagi. Należy jednak mieć świadomość tego, że wynagrodzenie może zostać obniżone, jeżeli waga pojazdu w chwili jego złomowania była niższa niż 90% jego masy wbitej w dowód rejestracyjny. Wówczas za każdy brakujący kilogram doliczana jest niewielka prowizja.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.