Złomowanie aut Wrocław – kasacja samochodów

Firma Auto Kurek to szeroka oferta skierowana dla posiadaczy aut osobowych i dostawczych z niemal całego kraju. Z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również przedstawicielami firm, którzy pod nasze skrzydła oddają floty samochodowe. Wyróżnia nas elastyczności i profesjonalizm. Zarówno usługi złomowania pojazdów we Wrocławiu, jak i punkt auto skupu czy sprzedaży części zamiennych cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego, co nas niezwykle cieszy. Jesteśmy dumni z naszej konkurencyjnej oferty, która zaspokaja potrzeby naszych klientów i prowadzi do uzyskania satysfakcji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.
Kontakt telefoniczny

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można być pewnym profesjonalnego i błyskawicznego złomowania auta. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 692 443 443 oraz 660 637 702; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny etapem jest natychmiastowa wycena auta – odbywa się ona przez rozmowę telefoniczną na bazie informacji przekazanych przez właściciela pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (zawsze zapewniamy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
zlomowisko aut

Kiedy korzystać ze złomowania pojazdów we Wrocławiu?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zajmujemy się obszarem skupu i złomowania aut na terenie Wrocławia oraz w innych częściach kraju. Stworzyliśmy ofertę, która umożliwia pozbycie się nieużywanego auta, a przy tym uzyskanie solidnego zastrzyku gotówki. Cenimy uczciwość i partnerskie relacje z klientem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wierzymy, że nasza postawa przekłada się na wyższy stopień zadowolenia, a tym samym wpływa bezpośrednio na pozytywne opinię na temat naszej działalności.

 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że wyeksploatowane auto zalegające na podwórku lub w garażu to nie tylko koszty wynikające z corocznych płatności ubezpieczenia, ale również poważne zagrożenie dla zdrowia i środowiska naturalnego. Wydobywające się płyny mogą bezpośrednio przyczyniać się do pogorszenia jakości gleby oraz wód gruntowych. Oferta złomowania pojazdów jest skierowana dla wszystkich kierowców, których auto uległo uszkodzeniu lub w wyniku wieloletniej eksploatacji przestało spełniać kryteria bezpieczeństwa. Zespół Auto Kurek wykonuje usługi niezwykle szybko i z korzyścią dla naszych klientów.Złomowanie odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego przykładamy ogromną wagę do sposobu obsługi. Auto Kurek to oferta z korzyścią dla kierowcy, który chce się pozbyć swojego auta za jak najwyższą stawkę. Nasz punkt jest bezpieczny zarówno pod kątem finalizacji transakcji, jak i z punktu widzenia prawnego i zachowania standardów ochrony środowiska. Mamy specjalny sprzęt i niezbędne pozwolenie, by móc złomować auta o różnych gabarytach. Legalna kasacja pojazdów to pewność, że wszystko przebiegnie szybko i bezpiecznie.

Czym zajmuje się auto szrot we Wrocławiu?

Auto szrot we Wrocławiu to miejsce, które powstało z myślą o legalnym procesie demontażu pojazdów samochodowych. Zespół Auto Kurek wykonuje działania zgodnie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że zakupione u nas używane części samochodowe są całkowicie legalne i bezpieczne. Łamanie prawa jest niestety częste w naszej branży, dlatego tym bardziej przykładamy wagę do szczegółów i wnikliwie analizujemy wszystkie części. Zależy nam na korzystnych warunkach współpracy i jak najlepszej reputacji dla naszego przedsiębiorstwa, co jednocześnie przekłada się na wiele pozytywnych opinii o naszym przedsiębiorstwie.

Wrocławski auto szrot to miejsce, w którym pozbędziesz się pojazdu, a jednocześnie dokonasz zakupu części samochodowych ze sprawdzonego źródła. Oferujemy bardzo korzystne ceny, co z pewnością jest ciekawą alternatywą dla wszystkich pasjonatów motoryzacyjnych. Zajmując się złomowaniem i kasacją pojazdów oraz skupem samochodów używanych cały czas pozostajemy na bieżąco z wszystkimi aspektami dotyczącymi mechaniki i motoryzacji.

Formularz zgłoszeniowy