Złomowanie aut Bolesławiec

Złomowanie samochodów w Bolesławcu to usługa kierowana do właścicieli samochodów osobowych, dostawczych czy autobusów. Dla nas nie ma znaczenia, jakie auto chcesz oddać na auto szrot. Przyjmiemy każdy model i markę bez względu na stan techniczny. Przeprowadzimy profesjonalny demontaż samochodu, a także wynagrodzimy Cię za każdy kilogram wraku. Postaw na kasację auta z naszą pomocą.

Auto szrot Bolesławiec- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wybierz kasację pojazdów w Bolesławcu z pomocą firmy działającej na rynku od wielu lat. Chcemy zaznaczyć, że nasza usługa złomowania pojazdów zaczyna się już od przyjazdu po zniszczony samochód – transport jest darmowy! Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu, z którym należy udać się do Wydziału Komunikacji i wyrejestrować samochód.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

W Bolesławcu złomujemy samochody bez względu na stan techniczny czy wizualny. Mimo wszystko przed podjęciem próby oddania nam auta na złom musisz się z nami skontaktować. W tym celu zadzwoń na jeden z numerów 660 637 702 oraz 692 443 443 , abyśmy mogli omówić szczegóły dalszej współpracy.


Weryfikacja pojazdu

Etap numer dwa naszej współpracy to weryfikacja pojazdu. W tym przypadku chodzi o to, abyśmy sprawdzili samochód, jaki chcesz nam oddać. Wystarczy do tego kilka informacji, między innymi marka, model, rok produkcji, a także numer VIN. To standardowy proces, który nie potrwa długo.


Kupno samochodu

Na koniec przejdziemy do formalności i najprzyjemniejszej części, a więc zapłaty za samochód, który nam oddałeś. Wystawimy zaświadczenie o zezłomowaniu, a także obliczymy należną kwotę – weźmiemy wtedy pod uwagę masę wraku.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Bolesławcu?

  • Indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • złomowanie aut bez względu na ich stan techniczny,
  • demontaż pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych,
  • własny transport po niesprawny pojazd,
  • zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu,
  • realizacja zleceń 24 godziny na dobę.
  złomowanie aut Bolesławiec

  Złomowanie aut Bolesławiec – postaw na Auto Kurek

  Profesjonalnym złomowaniem aut w Bolesławcu zajmujemy się od wielu lat. Działamy w pełni legalnie jako auto szrot, który uzyskał licencję na prowadzenie działań tego rodzaju. Zawsze wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu, które następnie trafia do Wydziału Komunikacji, gdzie jest respektowane. Chcemy jednak zaznaczyć, że przede wszystkim pomagamy klientom pozbyć się wraków. Co ważne, robimy to w zgodzie z normami dotyczącymi ochrony środowiska. Przede wszystkim usuwamy płyny eksploatacyjne, które trafiają do rafinerii i nie szkodzą naturze, potencjalnie nie są wtedy niebezpieczne dla człowieka. Co więcej, demontujemy sprawne lub nadające się do recyklingu części, te trafiają do sprzedaży. Pozostałe elementy oddajemy do recyklingu lub utylizacji. Gotowe paczki złomu do hut żelaza. Wybierz także usługi skupu aut używanych w Bolesławcu – zapraszamy!

  złomowanie aut Bolesławiec

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Chcesz zezłomować samochód na naszym auto szrocie w Bolesławcu? W takim razie zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług bez względu na to, jakie auto chcesz nam wręczyć. Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie, dla nas nie ma znaczenia segment, marka, model czy rok produkcji.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Jak najbardziej, pamiętaj jednak, że jeśli jego waga wynosi mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, będziemy zmuszeni obniżyć kwotę, jaką otrzymasz po skorzystaniu z naszych usług. Nie martw się jednak, mimo wszystko zarobisz!

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Działamy jako legalny auto złom, dlatego też zawsze wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. To będzie niezbędne w Wydziale Komunikacji do wyrejestrowania samochodu. Masz na to 30 dni od skorzystania z naszych usług.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.