Złomowanie aut Oleśnica - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie pojazdów w Oleśnicy to minimalizacja formalności i maksymalizacja zysków. W ofercie przygotowaliśmy możliwość pozostawiania pod naszą opieką starego auta, które wymaga legalnej utylizacji w miejscu do tego przeznaczonym. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy zajmą się wszelkimi formalnościami.

Auto szrot Oleśnica – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Po dokonaniu rzetelnej wyceny klient podejmuje decyzję, czy warunki są satysfakcjonujące i czy chce wykorzystać możliwość legalnego złomowania auta, czy nie. Proponując korzystne rozwiązania, gwarantujemy uczciwość i profesjonalizm na każdym etapie finalizacji transakcji. Jesteśmy przekonani, że nasze podejście spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Oleśnica Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom zapewniamy bezproblemowe oraz sprawne złomowanie samochodu. W celu nawiązania współpracy, niezbędny jest bezpośredni kontakt – przez umieszczony na stronie formularz albo dzwoniąc na następujące numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny krokiem jest błyskawiczna wycena auta – przeprowadza się ją przez rozmowę telefoniczną na podstawie danych dostarczonych przez właściciela pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie aut Oleśnica

  Zalety złomowania pojazdów w Oleśnicy

  Auto szrot w Oleśnicy to miejsce, w którym legalnie i bezpiecznie pozbędziesz się swojego starego auta lub zyskasz części samochodowe dopasowane do twoich indywidualnych wymagań. Dbamy o jakość i atrakcyjne ceny. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego na każdym etapie przykładamy ogromną wagę do rzetelności i uczciwości. Proponujemy elastyczne warunki, dzięki czemu w naszym punkcie złomowania oferujemy kompleksową pomoc od odbioru auta, po wycenę i załatwienie wszelkich formalności związanych z wyrejestrowaniem samochodu.

  złomowanie aut Oleśnica

  Transakcja złomowania pojazdów w Oleśnicy w firmie Auto kurek ogranicza się do podstawowych formalności, które zwykle zajmują niewiele czasu. Nasi klienci przekazując samochód w dobre ręce, nie muszą obawiać się żadnych uchybień. W możliwie jak najszybszym terminie otrzymują zapłatę zgodnie z wykonaną rzetelną wyceną w formie gotówki od ręki lub natychmiastowego przelewu na wskazane konto. Tak szybka i wygodna realizacja transakcji jest doceniana przez naszych klientów, którzy cenią nas za profesjonalne podejście niezależnie od typu auta, marki i stanu technicznego pojazdu.

  Ofertę złomowania warto przemyśleć nie tylko w sytuacji, kiedy pojazd jest serwisowany, powypadkowy lub całkowicie bezużyteczny. Nierzadko zdarza się, że oferta jest atrakcyjna w momencie, kiedy cena pojazdu na rynku nie jest satysfakcjonująca. W punkcie wycena następuje pod kątem masy samochodu, tak więc może okazać się, że otrzymana kwota jest znacznie wyższa niż ceny pojazdu, które może zaproponować prywatny kupiec.

  FAQ

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę go oddać na złom?

  W naszym auto szrocie w Oleśnicy można dokonać kasacji i złomowania auta w praktycznie każdym stanie technicznym, i to nawet te bez tablic rejestracyjnych. Możemy skasować samochód powypadkowy, sprawny, po pożarze, powodzi czy gradobiciu i wypłacić należność odpowiednią do jego wagi. Warto jednak wiedzieć, że brak pewnych części może obniżyć wagę wraku i tym samym wysokość wypłaty.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Proces złomowania w naszym szrocie w Oleśnicy jest całkowicie darmowy, co więcej – wiąże się z wypłatą symbolicznego wynagrodzenia. Kwota jest obliczana na podstawie wagi auta i jej zgodności z informacją zawartą w dowodzie rejestracyjnym. Oferujemy również bezpłatny dowóz auta do naszego punktu, jeśli nie da się nim dojechać samodzielnie na kołach.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Na nasz auto szrot w Oleśnicy może oddać swój samochód zarówno klient prywatny, jak i właściciel dużego czy mniejszego przedsiębiorstwa, spółki lub jednoosobowej działalności gospodarczej. Należy jednak pamiętać, że jeśli wybrany samochód ma kilku właścicieli, niezbędne okaże się upoważnienie od każdego z nich.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.