Złomowanie aut Strzegom

Firma Auto Kurek to profesjonalny auto szrot. Oferujemy złomowanie aut w Strzegomiu i okolicach. Naszą domeną jest złomowanie samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także autobusów, maszyn rolniczych i naczep. Za złomowanie pojazdów oferujemy najkorzystniejsze ceny. Przyjmujemy każdy pojazd bez względu na stan wizualny i techniczny. Potrzebujesz szybkiej gotówki? Zgłoś się do nas!

Auto szrot Strzegom

Auto kasacja Strzegom i okolice to najlepszy sposób na pozbycie się starego i zużytego samochodu. Firma Auto Kurek oferuje swoje usługi codziennie przez 24 godziny na dobę, dlatego kasacja samochodów może się odbyć w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę, bezpłatną wycenę oraz transport pojazdu do naszego auto złomu. Chcesz wiedzieć, ile pieniędzy otrzymasz za złomowanie samochodu? Skontaktuj się z nami, by jak najszybciej ustalić szczegóły.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz zezłomować swój samochód, skontaktuj się z nami telefonicznie: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Możesz podjąć z nami współpracę również za pośrednictwem formularza na naszej stronie. Na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe.


Wycena samochodu

Podczas rozmowy telefonicznej nasz specjalista poprosi o podanie kilku ważnych informacji dotyczących samochodu, który chcesz u nas złomować. Pracownik zapyta między innymi o stan techniczny i wizualny pojazdu. Na tej podstawie dokonywana jest wstępna wycena pojazdu.


Kupno pojazdu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej przez nas kwoty przystąpimy do ostatniego etapu transakcji, czyli wypełnienia niezbędnej dokumentacji. Następnie niezwłocznie przekażemy ustaloną kwotę w formie gotówki lub wykonamy przelew na konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Strzegom

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Rzetelnie i sprawiedliwie wyceniamy każdy pojazd przeznaczony do złomowania;
  • oferujemy atrakcyjny cennik złomowania samochodu oraz szybką wypłatę gotówki;
  • zapewniamy bezpłatny dojazd, wycenę oraz odbiór pojazdu własnym transportem;
  • każda transakcja przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności;
  • mamy wieloletnie doświadczenie w kasacji aut.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Auto Kurek to profesjonalna i licencjonowana stacja demontażu samochodów. Złomowanie pojazdów to nasza specjalność, którą zajmujemy się od wielu lat i możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Każda transakcja przebiega w sposób szybki i komfortowy dla naszych klientów. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy i najlepsze ceny za złomowanie pojazdów. Na przestrzeni lat zdobyliśmy niezbędne umiejętności i wiedzę, które pozwalają na fachową i sprawiedliwą wycenę wartości auta przeznaczonego do złomowania. Prowadzimy demontaż samochodów, których stan techniczny uniemożliwia przywrócenie do sprawności. Pozyskujemy z nich przydatne podzespoły i materiały przeznaczone do recyklingu oraz części zamienne w doskonałym stanie technicznym. Firma Auto Kurek oferuje także skup samochodów w Strzegomiu. Przyjmujemy samochody osobowe, terenowe, sportowe, ciężarowe, dostawcze, ciągniki rolnicze i autobusy bez względu na markę, model, rocznik czy stan techniczny.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto złom w Strzegomiu przyjmuje samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze, a także autobusy, maszyny rolnicze i naczepy. Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym i wizualnym. Trafiają do nas samochody powypadkowe, niesprawne, unieruchomione oraz stare i wysłużone.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Do złomowania pojazdu w naszym auto szrocie 24 h będziesz potrzebować ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu, jeżeli została wydana. Po zakończeniu transakcji otrzymasz od nas odpowiednie zaświadczenie o złomowaniu.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu musisz zgłosić w ciągu 30 dni do właściwego wydziału komunikacji. Należy to zrobić poprzez złożenie wniosku o wyrejestrowanie, do którego dołącza się zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (jeśli występuje).

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.