Złomowanie aut Lubin - demontaż i kasacja samochodów

Wiele osób, słysząc o złomowaniu pojazdów, zazwyczaj wyobraża sobie oddanie samochodu w ręce specjalistów za bezcen. Legalne i bezpieczne złomownie pojazdów w Lubinie wcale nie musi być niekorzystne, wręcz przeciwnie. Wielu kierowców przekonało się, że złomowany pojazd może okazać się jedynym słusznym i przy okazji opłacalnym wyjściem z sytuacji.

Auto Kurek – kasacja pojazdów – Auto szrot Lubin

W Auto Kurek dbamy o to, by nasi klienci uzyskali pomoc i fachowe doradztwo. Nasi specjaliści dbają o profesjonalizm, szybkość i bezpieczeństwo. Zależy nam, by realizowane przez nas usługi były utożsamiane z pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Lubin Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można liczyć na sprawne i skuteczne złomowanie pojazdu. Aby nawiązać z naszą firmą współpracę, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez dodany na witrynie formularz lub dzwoniąc na następujące numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy podczas rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o wyszczególnienie standardowych danych, na podstawie których przeprowadzimy wycenę auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Lubin

  Jak wygląda złomowanie aut w Lubinie – Auto Szrot Lubin

  Samodzielny proces pozbycia się auta wymaga zaangażowania i czasu. Korzystając z punktu złomowania pojazdów w Lubinie masz zapewnioną kompetentną pomoc na każdym etapie. Nasi specjaliści przygotują niezbędne formalności, które uprawomocniają wyrejestrowanie samochodu w wydziale komunikacji przez właściciela pojazdu. Cała procedura trwa bardzo krótko. Po wycenie następuje szybki proces, który kończy się zapłatą w formie zgodnej z indywidualnymi preferencjami klienta. Dla wygody i komfortu proponujemy gotówkę od ręki lub przelew wykonywany w sposób natychmiastowy.

  złomowanie aut Lubin
  Złomowanie aut to proces wymagający spełnienia określonych kryteriów prawnych. Nasi specjaliści przyjmują auto, które jest wyłączone z eksploatacji i sprawdzają wszystkie niezbędne dane, takie jak numer VIN lub też numery nadwozia, podwozia lub ramy. W kolejnych etapach następuje unieważnienie dowodu i tablic rejestracyjnych. Proces ten jest konieczne z prawnego punktu widzenia, ponieważ dzięki temu pracownicy złomowiska są zobowiązani do wydania oświadczenia o zezłomowania pojazdu, a tym samym kierowca może udać się do wydziału komunikacji.W przedstawionej procedurze nie bez znaczenia pozostaje wycena samochodu. Wartość określana jest na podstawie wagi auta. Proponowane stawki w punkcie auto szrotu w Lubinie są bardzo atrakcyjne, dlatego tym bardziej warto skorzystać z legalnego i bezpiecznego punktu w celu pozbycia się nieużywanego pojazdu. Dbając o każdy szczegół, mamy pewność, że usługi spełnią oczekiwanie nawet najbardziej wymagających.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.