Złomowanie aut Oława - demontaż i kasacja samochodów

Sprzedaż samochodu niezależnie od marki może stanowić wyzwanie, jednakże prawdziwym kłopotem staje się chęć pozbycia się samochodu, którego wartość jest niewielka. Pozbycie się powypadkowego pojazdu lub rocznika sprzed kilkunastu lat, którego wygląd i sprawność pozostawia wiele do życzenia, może spędzić sen z powiek, dlatego wówczas polecamy skorzystać z oferty złomowania pojazdów w Oławie.

Auto szrot Oława – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Firma Auto Kurek przygotowała niezwykle atrakcyjną i elastyczną ofertę dla kierowców poszukujących alternatywnych, legalnych i całkowicie bezpiecznych forma sprzedaży samochodów osobowych w różnym stanie technicznym. Nasza oferta skierowana jest do klientów wymagających, którzy cenią jakość, szybkość i elastyczność.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Oława Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym bezproblemowego i błyskawicznego złomowania pojazdu. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Pracownik z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Was o przedstawienie podstawowych informacji, na podstawie których przeprowadzimy wycenę samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (zawsze gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie aut Oława

  Legalne złomowanie pojazdów w Oławie

  Wielu posiadaczy starych aut zapomina, że złomowanie to jedyne sensowne i zgodne z prawem rozwiązanie. Zaleganie auta w garażu czy na podjeździe nie tylko zajmuje cenne miejsce, ale również generuje koszty. Pojazd, który nie jest sprawny, ale wciąż pozostaje naszą własnością, nie kwalifikuje się do wykreślenia z rejestru, zatem należy zutylizować odpady w miejscu do tego przeznaczonym. Złomowanie aut w Oławie to punkt prowadzony przez cenioną na rynku firmę Auto Kurek, która cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami klientów, którzy skorzystali z usług w zakresie złomowania, kasacji, auto skupu lub zakupu części samochodowych.

  złomowanie aut Oława
  Tylko legalne punkty złomowania pojazdów są godne uwagi i zainteresowania. Niestety nasza branża bardzo często bagatelizuje przepisy, stąd tak istotne jest sprawdzenie punktu, w którym chcemy zdemontować auto. Punkt auto szrotu Auto Kurek gwarantuje bezpieczeństwo i fachowe podejście na każdy etapie realizacji usługi. Jako licencjonowania stacja demontażu pojazdów gwarantujemy spełnienie wszystkich prawnych wymogów oraz zabezpieczenie wynikające z rozporządzeń Ministra Ochrony Środowiska.

  Proponujemy nie tylko bezpieczeństwo, szybkość i elastyczność, ale przede wszystkim atrakcyjne ceny. Ostateczna kwota, jaką otrzymują nasi klienci, jest uzależniona od masy pojazdu. Nasi klienci korzystając z usług firmy Auto Kurek, nie muszą obawiać się formalności, które zazwyczaj pochłaniają mnóstwo czasu. Nasi specjaliści zajmą się wszystkimi sprawami, dlatego złomowanie pojazdu to nie tylko jedyna słuszna możliwość pozbycia się starego auta, ale przede wszystkim korzystny sposób na zarobek.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.