Złomowanie aut Świdnica - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja Świdnica i okolice to jeden z wielu obszarów naszej działalności. Skupiamy się przede wszystkim na demontażu części sprawnych i niebezpiecznych, następnie złomujemy samochody na naszym auto szrocie. Co ważne, przyjmujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i wizualny. Zezłomujemy auta osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, a nawet autobusy, bo kasacja aut to nasza pasja!

Auto szrot Świdnica- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie aut w Świdnicy zawsze przebiega szybko i sprawnie. Działamy na rynku od lat, co więcej, nasz zakład jest czynny 24 godziny na dobę. Oferujemy własny transport zniszczonych aut, nie musisz się więc tym martwić. Cena złomowania aut będzie uwarunkowana od wagi wraku – im auto będzie cięższe, tym więcej od nas otrzymasz. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych kompleksowych usług.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami telefonicznie, wypełnij formularz kontaktowy lub przyjedź do nas osobiście. Omówimy warunki współpracy i umówimy się na konkretny termin i miejsce odbioru zniszczonego pojazdu. Zadzwoń do nas pod jeden z numerów: 660 637 702 lub 692 443 443 .


Złomowanie pojazdu

Po udanym odbiorze samochodu z Twojej posesji czy garażu i przewiezieniu go na nasz auto szrot rozpoczniemy złomowanie. Skupimy się na demontażu sprawnych części, a także usunięciu elementów niebezpiecznych, takich jak płyny eksploatacyjne. Zadbamy o każdy szczegół!


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap naszej współpracy to przede wszystkim formalności, bo wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta, a także unieważniamy dowód rejestracyjny. Co więcej, otrzymasz od nas zapłatę w postaci gotówki lub przelewu za oddany nam wrak.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do klientów,
  • stawiamy na pierwszym miejscu ochronę środowiska,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu,
  • działamy przez 24 godziny na dobę,
  • auto odbieramy od klienta własnym transportem,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • błyskawicznie wypłacamy pieniądze za złomowanie.
  złomowanie aut Świdnica

  Złomowanie pojazdów – Świdnica

  W Świdnicy nasza placówka Auto-Kurek chętnie przyjmie każdy samochód do kasacji. Działamy od lat, już niejednokrotnie mieliśmy przyjemność demontować naprawdę duże pojazdy, takie jak ciągniki siodłowe czy autobusy. Chcemy, aby zarówno w mieście, jak i jego okolicach nikt nie musiał martwić się zalegającymi wrakami na podwórkach, w garażach czy na parkingach. Chcemy zaznaczyć, że nasze usługi świadczymy w pełni legalnie. Mówi o tym zezwolenie numer C-65. To dzięki niemu możemy składować auta na placu, a także wystawiać zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. To jednak nie wszystko, bo unieważniamy także dowody rejestracyjne. Bez zezwolenia byłoby to niemożliwe i niezgodne z prawem. Zadzwoń do nas, napisz lub przyjedź i osobiście omów warunki współpracy z naszą firmą, a jeśli masz sprawny, używany pojazd, zgłoś się jak najszybciej! W Świdnicy oferujemy skup aut używanych.

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Ekologiczna kasacja samochodów oznacza, że każda część znajdująca się w pojeździe trafia do utylizacji, regeneracji lub do przetworzenia. To sprawia, że praktycznie wszystko zyskuje w pewien sposób nowe życie lub zostaje zniszczone zgodnie z zasadami ochrony środowiska. Dlatego już w pierwszy dzień demontażu pojazdu skupiamy się na wyciągnięciu wszelkich części sprawnych lub nadających się do renowacji. Po tym zabiegu trafiają one na sprzedaż. Również karoseria, jeśli nie jest zniszczona, ląduje w naszej ofercie. Należy zaznaczyć, że tak szybko, jak to możliwe pozbywamy się niebezpiecznych części pojazdu, między innymi opróżniamy go z płynów eksploatacyjnych, które następnie trafiają do rafinerii. Tworzywa sztuczne z kolei oddajemy zakładom przetwórczym lub zajmującym się utylizacją. Gotowe paczki złomu po kasacji oferujemy z kolei hutom.

  złomowanie aut Świdnica

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto-Kurek w Świdnicy przyjmuje na złom samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy. To jednak nie wszystko, możesz nam oddać pojazd w każdym stanie, między innymi auto powypadkowe, zniszczone podczas pożaru, ale również po powodzi czy gradobiciu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Zdecydowałeś się skorzystać z usług kasacji pojazdów w Świdnicy? W takim razie pamiętaj, że musisz przygotować kilka ważnych dokumentów, będzie to między innymi dowód osobisty, dowód rejestracyjny, a także karta pojazdu, jeśli taka istnieje. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym poradniku.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po zezłomowaniu pojazdu otrzymasz od nas zaświadczenie, unieważnimy również dowód rejestracyjny. Z tymi dokumentami, a także z kartą pojazdu udaj się do Wydziału Komunikacji w celu złożenia wniosku o wyrejestrowanie samochodu. Pamiętaj, że masz na to dokładnie 30 dni od skorzystania z naszych usług.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.