Złomowanie aut Nowy Sącz - demontaż i kasacja samochodów

W naszym złomowaniu aut w Nowym Sączu Auto Kurek można zezłomować i skasować praktycznie każdy pojazd – zarówno auta praktycznie nowe, jak i całkowicie wyeksploatowane. Oferujemy kasację samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz specjalistycznych, np. autobusów czy aut terenowych lub sportowych, które nadają się jedynie na tor wyścigowy. Za poszczególne auta zezłomowane w naszym auto szrocie wypłacamy odpowiednio wysokie wynagrodzenie w formie gotówki do ręki.

Z naszą auto kasacją Auto Kurek możesz kontaktować się przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, gdyż jako jedyna firma realizująca usługi kasacji samochodów odbieramy telefony o każdej porze. Co więcej, możemy dojechać na miejsce, w którym znajduje się dany samochód przeznaczony na złom naszym własnym transportem i to całkowicie bezpłatnie – jedynie dla naszych klientów. Poznaj z bliska naszą kasację aut Auto Kurek!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Pracujemy 24 godziny na dobę, dlatego możesz skontaktować się z nami w dowolnym dla siebie momencie. W celu kontaktu wystarczy zadzwonić pod numer 692 443 443 i 660 637 702 lub przesłać wiadomość za pośrednictwem przejrzystego i prostego w wypełnieniu formularza kontaktowego dostępnego na stronie WWW.


Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja pojazdu to niezbędny i jednocześnie najważniejszy etap kasacji samochodu, gdyż podczas inspekcji dokonujemy ważenia samochodu i na podstawie uzyskanych danych wyceniamy auto, sprawdzając przy tym jego kompletną dokumentację. Podczas inspekcji nieistotny jest stan techniczny czy wizualny samochodu, gdyż przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu.


Kupno samochodu

Jesteśmy elastyczni i terminowi, a także spełniamy oczekiwania klientów, co pozwala nam zaoferować najkorzystniejsze warunki współpracy. Oferujemy możliwość odbioru samochodu od klienta, gdy nie jest w stanie samodzielnie go dostarczyć do naszego punktu. Podczas transakcji podpisujemy stosowną umowę, dokonujemy unieważnienia dowodu rejestracyjnego i tablic, a także wypłacamy ustaloną należność do ręki w gotówce. Możemy również przelać środki na konto bankowe na życzenie klienta, co jest równie dogodnym rozwiązaniem.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Nowy Sącz

  Dlaczego warto skorzystać z usług złomowania aut z Nowego Sącza od Auto Kurek?

  W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy z chęcią pomogą na każdym etapie złomowania auta w Nowym Sączu. Udzielą nie tylko informacji technicznych, lecz także szczegółów na temat prawnych aspektów związanych z kasacją aut. Dysponujemy również możliwością dojazdu naszym własnym transportem do miejsca, w którym znajduje się dane auto, dzięki czemu możesz je zezłomować bez pojawiania się w naszym punkcie. Oznacza to, iż bez problemu zezłomujesz także samochód, którym nie można poruszać się po drogach publicznych. To doskonałe rozwiązanie dla ludzi bez możliwości dojazdu do własnego miejsca zamieszkania po dokonaniu złomowania auta. Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości – zadzwoń do nas lub napisz jeszcze dziś i poinformuj nas o preferowanym miejscu oraz dogodnej godzinie odbioru auta.

  W firmie Auto Kurek możesz także sprzedać własne auto

  Nasza firma oferuje również inne usługi poza złomowaniem aut, a wśród nich także skup samochodów. Możesz u nas sprzedać auta każdego typu i w każdym roczniku w korzystnej cenie, którą podamy tuż po zakończeniu inspekcji Twojego samochodu. Nasz pracownik podczas analizy auta oceni jego stan techniczny i wizualny, a także kompletność dokumentacji oraz wszystkie inne detale, które mogą mieć bezpośredni wpływ na jego cenę. Przejdzie po tym do przekazania prostej i przejrzystej umowy, jak i do wypłacenia należności w formie gotówki do ręki.

  autozłomowanie aut - auto szrot Nowy Sącz

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Nasza firma Auto Kurek umożliwia złomowanie samochodów w Nowym Sączu zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Na szrot przyjmujemy modele specjalistyczne, a także autobusy, niezależnie od stanu, przebiegu, rocznika czy marki. Możesz oddać na złom samochody całkowicie zdezelowane, zepsute, po powodziach czy pożarach.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do kasacji samochodu niezbędny będzie dowód osobisty właściciela auta, a także dowód rejestracyjny.
  Jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela należy przygotować umowę kupna sprzedaży również należy ją mieć przy sobie podczas dokonywania transakcji – to stanowi pełen komplet dokumentacji niezbędnej do oddania na złom samochodu.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie samochodu jest zawsze darmowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca w dogodnym dla klienta terminie. Dodatkowo w ramach pozytywnie zakończonej transakcji klient otrzymuje ustaloną kwotę określoną na podstawie wagi samochodu.

  Złomowanie aut Nowy Sącz i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.