Złomowanie aut Bochnia - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie Auto Kurek możesz dokonać złomowania swojego pojazdu. Przyjmujemy na szrot auta powypadkowe, zdezelowane, wyeksploatowane i po spaleniu lub zalaniu, jak również samochody, które są w stanie idealnym i wydaje się, jakby opuściły fabrykę kilka dni temu. W naszej auto kasacji w Bochni i okolicach zezłomujesz także pojazdy specjalistyczne takie jak terenówki czy auta sportowe lub ciężarówki i dostawcze.

Podstawową zaletą złomowania aut w Bochni w firmie Auto Kurek jest fakt, iż jako jedyna firma na rynku stawiamy głównie na przyjazną atmosferę na każdym etapie sprzedaży. Dotychczas obsłużyliśmy już wiele tysięcy klientów, którzy docenili pełne bezpieczeństwo, możliwość 24-godzinnego kontaktu z naszymi pracownikami, jak również błyskawiczną realizację. Co więcej, do każdej transakcji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i należność wypłacamy zawsze w formie gotówki do ręki.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z usług naszego złomowania pojazdów Auto Kurek, skontaktuj się z nami telefonicznie i przekaż nam jak najwięcej informacji na temat Twojego auta, które chcesz poddać kasacji. Podczas rozmowy, przekaż naszemu konsultantowi preferowane miejsce oraz godzinę inspekcji, która może odbyć się w każdym miejscu w danym mieście. Nasza firma gwarantuje możliwość odbioru auta w każdym miejscu za pomocą naszego własnego transportu.


Weryfikacja pojazdu

W trakcie weryfikacji pojazdu ocenimy jego wagę i porównamy ją z danymi zawartymi w dowodzie rejestracyjnym, a także sprawdzimy kompletność dokumentów. Niezbędne podczas procesu kasacji aut są takie dokumenty jak dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz komplet umów kupna sprzedaży (jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela), jeśli została wydana. Czasami zachodzi potrzeba udostępnienia także innych, lecz dzieje się to tylko w określonych przypadkach.


Kupno samochodu

Po zważeniu auta przejdziemy do sporządzenia przejrzystej umowy, która służy do przeniesienia praw własności auta na naszą firmę. Porównamy także realną wagę auta z tą, która znajduje się w dowodzie rejestracyjnym, i wypłacimy wynagrodzenie w wysokości adekwatnej do masy auta na dzień jego ważenia. Przekażemy także wszelkie dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta z Wydziału Komunikacji takie jak zaświadczenie o złomowaniu oraz unieważniony dowód rejestracyjny.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Bochnia

  Dlaczego warto skorzystać z usług auto szrotu Auto Kurek?

  W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy traktują złomowanie samochodów w Bochni jako podstawowy element działalności. Wszyscy doskonale znają tajniki tej branży i potrafią wypowiedzieć się zarówno na tematy techniczne, jak i prawne. Kasacją samochodów zajmujemy się od początku naszej działalności, dlatego dopracowaliśmy ją w pełni do perfekcji. Doskonale wiemy, że proces ten wiąże się z dużym stresem dla osób oddających auto na złom, dlatego z chęcią udzielamy wszelkich niezbędnych informacji i staramy się, aby proces ten był szybki i zarazem także bezpieczny dla klienta. Właśnie dlatego należność wypłacamy w formie gotówki do ręki w ten sam dzień, w którym dokonaliśmy kasacji auta.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?<

  Nasze złomowanie aut w Bochni jest jednym z najbardziej dopracowanych na rynku. Przyjmujemy na złom każde auto we wszystkich rocznikach i w każdej wersji silnikowej. W naszej auto kasacji w Bochni i okolicach możesz zezłomować auto używane i nienadające się do dalszej jazdy, np. powypadkowe lub po powodzi czy podpaleniu, jak również model w stanie idealnym, lecz np. po niewielkiej stłuczce.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podczas złomowania pojazdu niezbędne będą tylko najbardziej podstawowe dokumenty tyczące się samochodu oraz jego właściciela lub właścicieli. Należy mieć przy sobie dowód osobisty lub kilka dowodów, jeśli samochód ma współwłaścicieli, jak i dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (jeśli ta została wydana). Czasami zachodzi potrzeba dostarczenia innych dokumentów, lecz sprawę tę należy uzgodnić z naszym pracownikiem telefonicznie.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak, złomowanie samochodu w Bochni jest darmowe, lecz z tytułu tego procesu uzyskuje się niewielkie wynagrodzenie, które może służyć np. jako wpłata własna podczas zakupu kolejnego auta. Cena uzyskana z tytułu złomowania jest uzależniona głównie od masy samochodu. Warto wiedzieć, że jeśli realna masa auta jest niższa niż 90% wagi auta wbitej w dowód rejestracyjny, nasz auto złom pobierze niewielką opłatę.

  Złomowanie aut Bochnia i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.