Złomowanie aut Tarnowskie Góry

Złomowanie aut Tarnowskie Góry – usługa świadczona przez Auto Kurek od wielu lat. Podczas naszych działań dokonaliśmy demontażu samochodów setki jak nie tysiące razy. Przyjmujemy na auto złom pojazdy uszkodzone, niesprawne lub powypadkowe. Co ważne, nie ma dla nas najmniejszego znaczenia ich stan techniczny czy też wizualny. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług.

Auto szrot Tarnowskie Góry- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Postaw na nasz auto szrot – działamy od wielu lat, świadczymy usługi 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodni. Dbamy o klientów, oferując im darmowy transport wraku do naszego punktu. Zawsze wypłacamy gotówkę na podstawie wagi pojazdu. Złomowanie samochodów jest bezpłatne, to Ty na tym zarabiasz. Wybierz auto kasację w Tarnowskich Górach i okolicach z pomocą Auto-Kurek jeszcze dziś!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Chcesz nawiązać z nami współpracę? Oddać pojazd, który nie nadaje się już do użytku? W takim razie zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami telefonicznie, możesz zadzwonić pod jeden z tych numerów: 660 637 702 lub 692 443 443 , a następnie przejdziemy do omówienia wszelkich szczegółów.


Weryfikacja pojazdu

Chcemy zaznaczyć, że podczas rozmowy telefonicznej nasz konsultant prawdopodobnie zapyta Cię o podstawowe informacje na temat pojazdu. Musimy to wiedzieć przed nawiązaniem współpracy. Nie martw się jednak – to tylko kilka kwestii. Podasz mu na przykład numer VIN, aby mógł sprawdzić historię pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatni etap naszej współpracy opiera się na formalnościach, których jednak nie ma wiele i oczywiście przyjemnej kwestii, czyli zapłacie. Chcemy zaznaczyć, że wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu oraz unieważniamy dowód rejestracyjny podczas każdej współpracy. Udaj się z tymi dokumentami do Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Tarnowskich Górach?

  • Indywidualne podejście do klienta,
  • szrot czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu,
  • unieważniony dowód rejestracyjny,
  • darmowy transport po uszkodzony samochód.
  złomowanie aut Tarnowskie Góry

  Złomowanie aut Tarnowskie Góry – w zgodzie z naturą

  Pracujemy od wielu lat jako stacja demontażu pojazdów. Mamy licencję, działamy legalnie, zawsze chcąc pomóc klientom, ale i naturze. Wiemy, jak niebezpieczne jest składowanie samochodu uszkodzonego czy powypadkowego na podwórku, czy podjeździe. To potencjalne ryzyko dla Ciebie, Twoich bliskich, ale i uczestników ruchu. Oddaj więc ten pojazd nam, a my sprawimy, że nie będzie szkodził także środowisku. Części nadające się do regeneracji lub sprawne wystawimy na sprzedaż, płyny eksploatacyjne oddamy rafinerii, a części nadające się do recyklingu przekażemy zakładom przetwórczym. Po kasacji aut, gotowe paczki trafią do huty żelaza. Jak widzisz, u nas nic się nie zmarnuje. Chcemy zaznaczyć, że działamy także jako skup aut w Tarnowskich Górach. Przyjmujemy auta w każdy stanie – po wycenie odkupimy je od Ciebie!

  złomowanie aut Tarnowskie Góry

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto złom w Tarnowskich Górach przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ale nawet autobusy. Chcemy ponadto zaznaczyć, że dla nas nie ma znaczenia stan techniczny auta. Niejednokrotnie przyjmowaliśmy pojazdy uszkodzone, z niesprawnym silnikiem, powypadkowe, a nawet po pożarze czy powodzi.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Przede wszystkim auto, którym nie da się jeździć, nie zalega na Twoim podwórku, w garażu czy podjeździe. Nie stwarza zagrożenia dla innych, jednocześnie więcej nie będzie szkodzić środowisku. Zajmiemy się jego pełnym recyklingiem.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Za złomowanie samochodu w naszej firmie wypłacamy klientom pieniądze. Kwota uzależniona jest przede wszystkim od masy auta. Jeśli wartość na wadze wskazuje mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód, od każdego brakującego kilograma odliczymy niewielką opłatę.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.